نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرسنجی مسابقه زیباترین جونده پارسی پت دی ماه 92

رأی دهندگان
73. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • شماره 1

20 27.40%
  • شماره 2

10 13.70%
  • شماره 3

17 23.29%
  • شماره 4

20 27.40%
  • شماره 5

16 21.92%
  • شماره 6

15 20.55%
  • شماره 7

19 26.03%
  • شماره 8

18 24.66%
  • شماره 9

20 27.40%
  • شماره 10

20 27.40%
  • شماره 11

19 26.03%
  • شماره 12

10 13.70%
  • شماره 13

14 19.18%
  • شماره 14

14 19.18%
  • شماره 15

30 41.10%
  • شماره 16

20 27.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26
    همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862

نظر سنجی مسابقه زیباترین جونده پارسی پت دی ماه 92

نظر سنجی مسابقه زیباترین جونده پارسی پت دی ماه 92

سلام دوستان

مسابقه زیباترین جونده از این زمان اغاز می شه

قوانین مسابقه:

1. رای گیری از تاریخ 16/ 10/ 92 به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت...

2. هر کاربر چند حق رای خواهد داشت ، در انتخاب خود دقت کنید ، رای داده شده مجددا تغییر نمی کند...

3. اسامی و نوع رای کاربران برای مدیران فروم محفوظ است...

4. در صورت تخلف در مسابقه؛ضمن حذف کاربر، طبق قوانین فروم با کاربرخاطی برخورد خواهد شد...

6. کاربرانی که پستی ندارند و یا از 16 دی ماه ثبت نام کنند حق رای ندارند . بنابراین رای این افراد در نظرسنجی لحاظ نخواهد شد...

تشکر و سپاس فراوان از عزیزانی که شرکت کردند و دوستانی که در نظر سنجی شرکت میکنند...

به امید موفقیت برای تمام عزیزان

این شما اینم عکسهای زیبای شرکت کننده در مسابقه:

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    1.

2.

3.
    3.

4.

5.

6.

7.

8.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

ببخشید که بر خلاف قوانین تو این تاپیک نظر میدم ....

با توجه به اینکه همه حیوانات دوست داشتنی و زیبا هستند و نژاد و رنگ و ... هم دست خودشون نیست سعی کنید معیار اصلی رای دادن رو بیشتر روی ذوق و سلیقه عکاسی و شکار لحظاتی که صاحب حیوان خانگی داشته معطوف کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.لاکپشت.مرغ عشق
    شماره عضویت
    14787
    به قول آقای آژیده میدونم خلاف مقررات دارم نظر میدم اما خوب زور مدیریت ندارم. فقط خواستم بگم حرف آقای آژیده با تاپیک غیر قانونی که هیچ برخوری هم باهاشون نشد رو آرا تاثیر مستقیم داره. این رای گیری درست نیس, اولا تو قوانین مسابقه هیچ اشاره ای به هنر عکاسی نشده و اسم مسابقه زیباترین جونده است نه زیباترین عکس هنری از جونده. اون مسابقه ی عکاسیه مدیریت محترم. بخاطر اعتراض به این دخالت بی مورد میخوام استعفا بدم از شرکت در مسابقه, لطف کنید بچه های منو از رای گیری خارج کنید. با تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    به قول آقای آژیده میدونم خلاف مقررات دارم نظر میدم اما خوب زور مدیریت ندارم. فقط خواستم بگم حرف آقای آژیده با تاپیک غیر قانونی که هیچ برخوری هم باهاشون نشد رو آرا تاثیر مستقیم داره. این رای گیری درست نیس, اولا تو قوانین مسابقه هیچ اشاره ای به هنر عکاسی نشده و اسم مسابقه زیباترین جونده است نه زیباترین عکس هنری از جونده. اون مسابقه ی عکاسیه مدیریت محترم. بخاطر اعتراض به این دخالت بی مورد میخوام استعفا بدم از شرکت در مسابقه, لطف کنید بچه های منو از رای گیری خارج کنید. با تشکر
    دوست عزیز این صحبت شما بدون منطق هست.
    یک کاربر در حد توانش یک همستر خریده یکی خوکچه و هر دو هم برای پت و سلیقه ی خودشون احترام قائلن.حالا یکی تونسته در یک حالت خاص و زیبا وقت بگذاره و یک عکس هنری از پتش بگیره.این کجاش ایراد داره؟
    این یک مسابقه توی بخش جوندگان هست و صرف به خوکچه یا همستر نیست که بشه گفت هرکی خوکچه خوشگل تری داره برنده هست که.
    بهتره قضاوت رو به عهده ی شعور کاربرا بگذارید و منتظر نظر کاربرا باشید.موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.لاکپشت.مرغ عشق
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    دوست عزیز این صحبت شما بدون منطق هست.
    یک کاربر در حد توانش یک همستر خریده یکی خوکچه و هر دو هم برای پت و سلیقه ی خودشون احترام قائلن.حالا یکی تونسته در یک حالت خاص و زیبا وقت بگذاره و یک عکس هنری از پتش بگیره.این کجاش ایراد داره؟
    این یک مسابقه توی بخش جوندگان هست و صرف به خوکچه یا همستر نیست که بشه گفت هرکی خوکچه خوشگل تری داره برنده هست که.
    بهتره قضاوت رو به عهده ی شعور کاربرا بگذارید و منتظر نظر کاربرا باشید.موفق باشید
    بدون منطق!؟ منطق اینکه بیایم یهو سوکان کشتی رو بچرخونیم و قانون انتخاب بهترین رو عوض کنیم!؟
    این مشکل شعور نظر دهنده نیس که یک پراید رو با یک آزرا بذارید جلوش بگید کدوم بهتره!!! چطور خرگوش رو شرکت ندادن!؟ خرگوش هم جوندست, نیس!؟ دوست عزیز ملاک زیباییه نه هنر عکاسی,و سوژه. اصلا آقای مدیریت محترم با اینکه میدونن پستشون غیر قانونیه نباید پستی رو بدن, مشکل صورت مسعله است که جوابش هم غلط تر از غلط. دوست من یک نفر کار اشتباه کرد و دفاع هم نداره, حرف من اینه که نباید خلاف قانونی که خودشون قبول دارن عمل کنن.الان هم حرفی نیس, بچه های من رو از مسابقه خارج کنن, این پست ها رو هم پاک میکنن و من رو مجازات. فقط توی مسابقه ای ناعادلانه شرکت نمیکنم. حرف من رو از دوستان نظر بگیرید ببینید دروغ میگم آخه!؟
    از همون اول همین هنر عکاسی مطرح میشد, همه اسن دوستان که با امید پیروزی پت خونگیشون عکس گرفتن گذاشتن بلدن عکس هنری بگیرن اما هیچ کدوم نمیدونستن تو شرایط رای دادن اسن هم در آینده مطرح میشه. نوشدارو پس از......
    اشتباهه یهو مورد رای گیری و شرط رای گیری عوض بشه....

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام
    حمید جان من هم با فرمایشات اقای اسکندری هم عقیده ام
    این مسابقه بین گروه خاصی از جونده ها صورت نگرفته که بشه به بهترین شکل مورد قضاوت قرارشون داد
    وقتی مسابقه بین همستر ها و خوکچه ها صورت میگیره قاعدتا نمیشه ملاک خاص و معینی رو برای مقایسه ی ان ها قرار داد چرا که هر کدوم ویژگی ها و زیبایی های خاص خودشون رو دارن
    این مسابقه،مسابقه ی تعیین اصالت نیست که شما بفرمایین هنر عکاسی فرد کاملا بی تاثیر هست و فقط خود جونده تعیین کننده ی نتیجه ی ارا هست؛بدون شک عکاسی شرکت کنندگان تاثیر بسیار به سزایی در نشان دادن زیبایی جونده شون داره
    حتی پیش از اینکه اقای اژیده چنین موضوعی رو مطرح کنند بدون شک این تفاوت رو خود کاربران عزیز هم مشاهده کردند که عکاسی وجه بی تاثیری نیست
    به عنوان مثال عکس های زیر هر دو از یک پرنده هستند و تنها تفاوت شان در شیوه ی عکاسی ان هاست!
    اما ایا در نظر کاربران و هر بیننده ی دیگری زیبایی این دو عکس یکسان هست؟

امیدوارم منظور خودم رو رسونده باشم
    در ضمن دوست خوبم،قانون و شرایطی برای رای دادن تغییر نکرده و هر کاربری با استدلال خودش از زیبایی قرار هست رای بده
    اگر قرار باشه نسبت به هر نظری که داده میشه این چنین جبهه گرفته بشه که هیچ گروه و جمعی پا بر جا نخواهد ماند!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی، عروس هلندی
    شماره عضویت
    12645
    بدون منطق!؟ منطق اینکه بیایم یهو سوکان کشتی رو بچرخونیم و قانون انتخاب بهترین رو عوض کنیم!؟
    این مشکل شعور نظر دهنده نیس که یک پراید رو با یک آزرا بذارید جلوش بگید کدوم بهتره!!! چطور خرگوش رو شرکت ندادن!؟ خرگوش هم جوندست, نیس!؟ دوست عزیز ملاک زیباییه نه هنر عکاسی,و سوژه. اصلا آقای مدیریت محترم با اینکه میدونن پستشون غیر قانونیه نباید پستی رو بدن, مشکل صورت مسعله است که جوابش هم غلط تر از غلط. دوست من یک نفر کار اشتباه کرد و دفاع هم نداره, حرف من اینه که نباید خلاف قانونی که خودشون قبول دارن عمل کنن.الان هم حرفی نیس, بچه های من رو از مسابقه خارج کنن, این پست ها رو هم پاک میکنن و من رو مجازات. فقط توی مسابقه ای ناعادلانه شرکت نمیکنم. حرف من رو از دوستان نظر بگیرید ببینید دروغ میگم آخه!؟
    از همون اول همین هنر عکاسی مطرح میشد, همه اسن دوستان که با امید پیروزی پت خونگیشون عکس گرفتن گذاشتن بلدن عکس هنری بگیرن اما هیچ کدوم نمیدونستن تو شرایط رای دادن اسن هم در آینده مطرح میشه. نوشدارو پس از......
    سلام، چقدر جدی گرفتی دوست عزیز، یک مسابقه با وزن بیشتر سرگرمی هست، خوب هرکس داره با عکس حیون خودشو به رقابت میذاره، نمیشه که هنر عکاسی تاثیر نداشته باشه، اما شما مطمئن باش کاربرا خودشون به درستی انتخاب میکنن، هرچند در نهایت اعتراض شما هم وارد هست، آقای آژیده هم منظورشون جنبه دلسوزی برای حیوانات بود که بینشون فرق قائل نشیم، نه تاثیر روی آرای کاربران

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    عذر خواهی می کنم از اینکه بنده اسپم می زنم
    فقط یک نکته دوست عزیز اقا حمید گل یک مقدار تند می ری داداش گل من یک مثال از ماهی براتون می زنم بنده پول ندارم ماهی قیمت بالا بخرم با پولی که دارم می تونم یک تانک کوچم با یک ماهی ساده مثل انجل بگیرم بندازم توی تانک و جنابعالی می تونی چندتا دیسکس از بهترین نژادها بگیری ولی همون تانک کوچک رو بنده به خوبی نکگهداری می کنم سیفون مرتب و با اب کیفیت بالا حالا بنده می تونم با یک دوربین از یک لحظه زیبا از ماهی عکسی زیبا و جلوهدار بندازم ولی شما چون ماهیاتون زیبا هستن فقط سعی می کنید یک عکس از خود ماهیتون بندازید حالا قضاوت کنید کاربری که میاد عکس رو از ماهی می بینه که شاید یک دهم دیسکس هم پولش نباشه ولی عکس از یک لحظه زیبا و با کیفیت افتاده رای می ده یا از دیسکس که زیبا هست ولی یک عکس سرسری ازش گرفته شده
    البته نمی خوام بگم که عکس شما بی کیفیت یا همینطوری گرفته شده و اصلا نمی دونم کدوم عکس مربوطبه شما یا کاربر دیگه ی هست پس بهتره قبول کنیم هر کاربر خودش بهترین داور در این زمنه هست هر عکسی که شایسته تر باشه انتخاب خواهد شد
    پس باید قبول کنیم که شاید کسی نتونه پتی رو بخره که بقیه می تونن بخرند ولی حداقل می تونه با زدن چندتا چیز زیبا به حیوونش و انداختن عکس از از یک صحنه زیبا خیلی می تونه برای بیننده جلوه داشته باشه تا یک عکس خشک خالی از یک حیوان زیبا
    بنده به شخصه به عکسی رای خوام داد که براش زحمت کشیده شده باشه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)