صفحه 17 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 174
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل
    شماره عضویت
    29401
    سلام خسته نباشید
    من یک جوجه بلبل تقریبن دو هفته ای دارم
    که بعضی وقتا وقتی تو قفسه تا منو میبینه بیقرار میشه و هی میخواد از قفس بیاد بیرون
    بنظرتون باید چکار کنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل
    شماره عضویت
    29401
    لطفن پاسخ بدید نمیدونم باید چکار کنم

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aliw abbasi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یک جوجه بلبل تقریبن دو هفته ای دارم
    که بعضی وقتا وقتی تو قفسه تا منو میبینه بیقرار میشه و هی میخواد از قفس بیاد بیرون
    بنظرتون باید چکار کنم؟
    سلام
    این اتفاق طبیعی هستش و همیشگی کار بخصوصی نباید کرد تا پرنده به محیط و افراد عادت کنه و اگر هنوز دون خور نیست بعد از دون خور شدن به تدریج کم خواهد شد .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    29431
    سلام. ببخشید من ی بلبل 20 روزه دارم .دیشب دیدم ک نمیتونه روی دوپاش بایسته و و وقتی پای چپش میذاره زمین میفته . اصلانمیتونه بایسته. دیشب تا حالا غذانمی خوره نمیخوره . بیحال .خیلی مریضه .نمیدونم چ اتفاقی براش افتاده..پاشو با روغن زیتون چرب کردم و.ماساز دادم و.گذاشتمش توی دستمال و.توی یه لونه .ولی پر میرنه و.معذق میرنه و.پر پر میزنه .....تورو خدا راهنماییم کنید

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elinabanoo نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من ی بلبل 20 روزه دارم .دیشب دیدم ک نمیتونه روی دوپاش بایسته و و وقتی پای چپش میذاره زمین میفته . اصلانمیتونه بایسته. دیشب تا حالا غذانمی خوره نمیخوره . بیحال .خیلی مریضه .نمیدونم چ اتفاقی براش افتاده..پاشو با روغن زیتون چرب کردم و.ماساز دادم و.گذاشتمش توی دستمال و.توی یه لونه .ولی پر میرنه و.معذق میرنه و.پر پر میزنه .....تورو خدا راهنماییم کنید
    سلام
    متاسفانه بلبل ها اکثر در قفس از این مشکل (پا درد) رنج میبرند و دلیل اصلی ش هم غذایی هستش که از پرتیین کمی برخورداره ، بلبل ها در محیط زیست از حشرات زنده تغذیه می کنند و از نظر غذایی به پرتیین نیاز دارند که این کمبود رو شرکت های معتبر با حشرات پرورشی و خشک شده بصورت بسته بندی های سالم و دور از آلودگی فراهم کردند پیشنهاد میکنم از این نوع غذایی برای بلبل استفاده کنید که بنده به شخصه نتیجه گرفتم .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    29589
    سلام،وقت بخیر
    من یه بلبل خرما دارم،دو روز پیش پاش شکست ،الان آتل روی پاش بسته شده ،میخواستم بدونم ممکنه پاش فلج بشه یا احتمال خوب شدن داره؟ممنون میشم جواب سؤالمون بدید؟؟!!

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahasaaa نمایش پست ها
    سلام،وقت بخیر
    من یه بلبل خرما دارم،دو روز پیش پاش شکست ،الان آتل روی پاش بسته شده ،میخواستم بدونم ممکنه پاش فلج بشه یا احتمال خوب شدن داره؟ممنون میشم جواب سؤالمون بدید؟؟!!
    سلام
    آتل رو دکتر دامپزشک بستند یا خودتون ؟
    اگر شکستگی باشه و آتل کردین پای بلبل رو باید اجازه بدید تا استخوان شکسته شده خوب جوش بخوره.
    چرا باید فلج بشه ؟ اگر درست آتل بندی شده باشه هیچ مشکل نیست و فلج نخواهد شد .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرمایی
    شماره عضویت
    29746
    سلام وقت بخیر من بلبل خرماییم دو سه هفته یکی از پاهاشو جمع میکنه مرتب و وزنشو روی پای دیگش میندازه و دو روز پیش ابجیم به پاش نگا کرد گفت پای بلبل داره از زانو کنده میشه ولی من باور نکردم تا اینکه دیدم داره از همون قسمت خون میاد بردمش دامپزشکی و اونجا گفت فقط میتونم آتل ببندم ولی نیاز به رادیولوژی داره و شاید جراحی بخواد الان پرندم خیلی داره اذیت میشه و چون الان تعطیلاته نمیتونم جایی ببرمش،خودش با همون پا راحت راه میرفت و پرواز میکرد ولی الان خیلی اذیته نگرانم بمیره بدلیل پرواز نکردن و راه نرفتن
    و ی سوال دیگه امکان داره پا بلبلی ک میتونه راه بره و پرواز کنه قطع بشه من تو این مورد شک دارم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل
    شماره عضویت
    29871
    سلام
    ۲روزه متوجه یه توده ی عجیب روی بینی بلبلم شدم که هردو سوراخ بینی رو کاملا پوشنده و من رو خیلی نگران کرده خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره توضیح بده که بیماری چی هست و چطور میتونم درمانش کنم

http://up.parsipet.ir/uploads/160580312337631.jpg

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza353 نمایش پست ها
    سلام
    ۲روزه متوجه یه توده ی عجیب روی بینی بلبلم شدم که هردو سوراخ بینی رو کاملا پوشنده و من رو خیلی نگران کرده خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره توضیح بده که بیماری چی هست و چطور میتونم درمانش کنم

http://up.parsipet.ir/uploads/160580312337631.jpg
    سلام
    اینطور در عکس پیداست بلبل با ویروس (دیفتریک) یا همان آبله درگیر شده با اینکه این بیماری داروی درمان قطعی هنوز نداره بهتره بلبل رو هر چه سریع تر به دامپزشکی ببرید .

صفحه 17 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)