صفحه 18 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718
نمایش نتایج: از 171 به 174 از 174
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    31170
    سلام خسته نباشید من یک بلبل خرما دارم که پریشب به پاش نوک زد و پاش زخم شدیدی شده ... پاشو بستین اما پاشو باز میکنه و مدام به پاش ک زخمه نوک میزنه چیکار کنیم براش؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    30814
    سلام وقت بخیر بزرگوارمن دوتا بلبل خرما دارم هر روز قفس رو تمیز میکنم غذاشون دانه پارس ریز و میل ورم (کرم های خشک شده ) استخرما و برنج بدون نمک و روغن و نون و سیب موز و هویج و میوه ها و سبزیجات تازه و شسته شده هم میخورن سیب زمینی و گوجه نمیدم چون مطلبی خوندم که باعث خارش میشهسیب رنده میکنم با موز و ارد نخودچی سرلاک میدم بهشون که خیلی دوست دارند یکماه است یکیشون که 4 ساله هست ساق پای چپ خودش رو با نوکش زخمی میکنه هرچی میشورم و تتراسایکلین و پماد چشمی میزنم باز تکرار میکنه هر روز آب ولرم میزارم خودشو میشوره قطره کنه زدم پشت گردنش میله های چوبی و برداشتم و پلاستیکی خریدم گذاشتم براشولیکن تاثیری نداشته اسپری otc گرفتم زدم ولیکن باز خشک میشه خودشو نوک میزنه فقط هم همون یه تیکه رو ضخم میکنهپاشو شستم با پماد تتراسایکلین چرب کردم و عسل زدم پانسمان کردم خون بند اومدولیکن پانسمان و باز میکنم باز خودشو زخم میکنه جا زخمش ورم کرده بالا اومده تو عکس مشخصه اگر نیاز بازم عکس دقیق تر بدمو چیزی دیگر اینکه کف پا چپ که زخمش میکنه چیزی نیست اما کف پا راستش قرمز شده عکس ازش براتون میفرستمممکنه این قرمزی ها میخچه باشه؟قطره مولتی ویتامین پرندگان و قطره کلسیم هم دادملطفا راهنماییم کنیدامکان ارسال عکس اینجا نیست گویا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل
    شماره عضویت
    31629
    [سلام وقت بخیر من یه بلبل ۷ساله دارم که پاش زخم شده و وقتی پماد میزنم بهش نوک میزنه باید چیکار کنم برای بهبود

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل
    شماره عضویت
    31629
    سلام وقتتون بخیر من یه بلبل ۷ساله دارم که از دیروز پاش لنگ میزنه و زخم شده پماد زدم اما نوک میزنه پاشو و باعث شد خون بیاد میشه راهکار برای بهبود بدید
    تغذیش هم خرما،دان،میوه،برنج هست و زود به زود حمام می‌کنه
    امکان خشکی یا عفونت هست؟انگار که دور زخم یکم زرد شده

صفحه 18 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)