صفحه 16 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516
نمایش نتایج: از 151 به 154 از 154
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    29133
    سلام خسته نباشید...یه جوجه بلبل ده روزه دارم ک متوجه شدم شپش داره واسش ضد شپش گرفتم یه قطره انداختم پشت گردنش....خیلی بی حال و بی جونه و نفس نفس میزنه،چشماشم بسته...دهنشم وقتی باز میکنه خیلی زرده فک کنم شپشا خیلی ازش تغذیه کردن امیدی ب زنده موندش هست؟؟و اینکه چی بهش بدم زودتر جون بگیره خوب شه؟ ممنون میشم جواب رو ب ایمیلم بفرستید....باتشکر

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Samiiii نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید...یه جوجه بلبل ده روزه دارم ک متوجه شدم شپش داره واسش ضد شپش گرفتم یه قطره انداختم پشت گردنش....خیلی بی حال و بی جونه و نفس نفس میزنه،چشماشم بسته...دهنشم وقتی باز میکنه خیلی زرده فک کنم شپشا خیلی ازش تغذیه کردن امیدی ب زنده موندش هست؟؟و اینکه چی بهش بدم زودتر جون بگیره خوب شه؟ ممنون میشم جواب رو ب ایمیلم بفرستید....باتشکر
    سلام
    یک قطره برای جوجه ده روزه کمی زیاده و خودش باعث ضعف پرنده خواهد شد با این حال فعلا در تغذیه جوجه تغییری ایجاد نکنید و با همون تغذیه قبل ادامه بدید وقتی خودش دون خور شد از محصولات شرکتی که مخصوص پرندگان جنگلی هست حتما حتما استفاده کنید.
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل
    شماره عضویت
    29212
    با سلام جوجه بلبلی دارم که حدودا ۲۰ روزه است تا دو سه روز بیش براحتیدهن باز میکرد و بهش غذا میدادم غذاش هم عبارت بود از کرم میل ورم و میکس دانه پارس و چرخ کرده سنگدان مرغ و آرد نخودچی و لی الان دو روزه که دهن باز نمیکنه و اشتها نداره و مجبورم بزور غذا بهش بدم لطفن راهنمایی کنید تا مشکل رو حل کنم قبلن سپاسگذار هستم از دوستان و اساتید عزیز
    ضمنن بلبل خرما است

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nanano نمایش پست ها
    با سلام جوجه بلبلی دارم که حدودا ۲۰ روزه است تا دو سه روز بیش براحتیدهن باز میکرد و بهش غذا میدادم غذاش هم عبارت بود از کرم میل ورم و میکس دانه پارس و چرخ کرده سنگدان مرغ و آرد نخودچی و لی الان دو روزه که دهن باز نمیکنه و اشتها نداره و مجبورم بزور غذا بهش بدم لطفن راهنمایی کنید تا مشکل رو حل کنم قبلن سپاسگذار هستم از دوستان و اساتید عزیز
    ضمنن بلبل خرما است
    سلام
    برای جوجه 20 روزه کمی این رژیم غذایی سنگین هستش و نکته دیگه اینکه جوجه در این سن به آب زیادی نیاز داره بخصوص با این رژیم غذایی سنگی هم که شما براش در نظر گرفته اید .
    غذای هر وعده رو هضم میکنه ؟
    باید به این نکته دقت کنید که حتما وعده غذایی قبل رو هضم کرده باشه در غیر اینصورت با انگل داخلی در گیر خواهد شد .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

صفحه 16 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)