صفحه 15 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 174
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zamzam نمایش پست ها
    سلام من تازه اومدم تو سایت شما
    من به تازگی دو تا بلبل خرما خریدم ونمیدونم چند وقته هستن شاید بالغ و اگر بالغ باشه و دو تا باشن میتونم اهلی شون کنم؟
    باهم خوب بودن ولی یکی روبار دیدم که یکشون اون یکی رو زد فکنم اونی که میزنه نر باشه و اون ماده فعالل جداشون کررم ایل جده باشن یا با هم ؟منون لطفا جواب بدین
    سلام
    اگر بالغ باشند به احتمال ۹۰ درصد نمیتونید اهلی کنید چون تقریبا غیرممکن هست و عکس واضح از پس هر دو بزارید تا بشه فهمید کدام نر و کدام ماده هست.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    27695
    سلام
    من الان سه هفته س،جوجه بلبل خرماگرفتم،الان متوجه شدم که پنجه ش،رو جمع کرده،و روی زانوش با ،بال زدن حرکت میکنه.
    اگر میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza yar نمایش پست ها
    سلام
    من الان سه هفته س،جوجه بلبل خرماگرفتم،الان متوجه شدم که پنجه ش،رو جمع کرده،و روی زانوش با ،بال زدن حرکت میکنه.
    اگر میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
    سلام
    تا دیر نشده و پنجه اش هنوز بصورت جمع شده خشک و از کار نیوفتاده بهتره پای بلبل رو آتل بندی کنید و یا به دامپزشکی ببرید تا این کارو بکنند چون اگر به همین صورت که میفرمایید بمونه و انگشتان بلبل خشک بشه دیگه به حالت اولیه برنمیگرده .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    27797
    باعرض سلام چطوری بتونم یک جوجه بلبل خرماتقریبا۷روزه روبزرگ کنم شرایط نگهداریش دمای اتاق غذایی ک باید بش بدم وهر چند ساعت باید غذا بش بدم لطفا راهنمایی کنیدهرچه باید انجام بدم لطفا بگید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    27809
    سلام جوجه بلبل من سه روزه نمیتونه رو پا راه بره خودشو با بالش جابه جا میکنه مشکلش چیه؟دوستان اگه کسی میدونه راهنمای کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    27839
    جوجه بلبل من هم دقیقا سه روز پیش همین اتفاق براش افتاد. بهم گفتن گرما زده شده و زنده نمیمونه. نمیدونم واقعا چی کار کنم.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل
    شماره عضویت
    27870
    سلام دوستان من پرنده دارم میشه کمک کنید بفهمم بلبل هزار هستش یا نه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    28256

47

سلام خسته نباشید لطفا سریع جواب بدید.من دوتا بلبل خرما نر بچه گرفتم که متاسفانه بعد از چند هفته نمیتونستن راه برن با بال زدن راه میرفتن و پاهاشون زیر خودشون جمع بود. دوتا دامپزشکی بردم.یکیشون ویتامین داد ولی هیچی نشد و بعدی آزمایش کرد مدفوع جوجه رو.بعدش بردم دانشگاه دامپزشکی تهران.اونجا جوجه ها رفتن زیر یه جور دستگاه بخار بعدش تا یه هفته حالشون بهتر بود میتونستن راه برن هفته بعد دوباره رفتن زیر دستگاه بخار ولی ایندفعه فرقی به حالشون نکرد.تازه بدتر هم شدن.متاسفانه جوجه بزرگه روز بعدش مرد.خیلی ناراحت شدم...😢تا الان اون یکی جوجه هم نمیتونه راه بره.آیا پمادی وجود داره برای بهتر شدنش.وقتی که به پاش دست میزنم یا دست منو نوک میزنه یا پای خودشو. لطفا کمک کنید میترسم دیگه نتونه راه بره

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Danial Qasemi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید لطفا سریع جواب بدید.من دوتا بلبل خرما نر بچه گرفتم که متاسفانه بعد از چند هفته نمیتونستن راه برن با بال زدن راه میرفتن و پاهاشون زیر خودشون جمع بود. دوتا دامپزشکی بردم.یکیشون ویتامین داد ولی هیچی نشد و بعدی آزمایش کرد مدفوع جوجه رو.بعدش بردم دانشگاه دامپزشکی تهران.اونجا جوجه ها رفتن زیر یه جور دستگاه بخار بعدش تا یه هفته حالشون بهتر بود میتونستن راه برن هفته بعد دوباره رفتن زیر دستگاه بخار ولی ایندفعه فرقی به حالشون نکرد.تازه بدتر هم شدن.متاسفانه جوجه بزرگه روز بعدش مرد.خیلی ناراحت شدم...😢تا الان اون یکی جوجه هم نمیتونه راه بره.آیا پمادی وجود داره برای بهتر شدنش.وقتی که به پاش دست میزنم یا دست منو نوک میزنه یا پای خودشو. لطفا کمک کنید میترسم دیگه نتونه راه بره
    سلام
    متاسفانه 90% بلبل ها در قفس با مشکل فلجی و لمس شدن پا مواجه میشوند که هیچ نوع پماد و یا داروی درمانی نداره فقط با پیشگیری و غذایی مناسب باید از پیش آمدن این مشکل جلوگیری کرد .
    معمولا بلبل ها در حیات وحش از حشرات تغذیه میکنند و به پرتئین زیادی نیاز دارند که در قفس این پرتئین و غذایی برای اونها فراهم نیست یکی از دلایل اصلی فلج شدن پای بلبل ها این نکته است.
    اگر امکانش هست از پای پرنده اینجا عکس قرار بدید .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    29133
    سلام خسته نباشید...یه جوجه بلبل ده روزه دارم ک متوجه شدم شپش داره واسش ضد شپش گرفتم یه قطره انداختم پشت گردنش....خیلی بی حال و بی جونه و نفس نفس میزنه،چشماشم بسته...دهنشم وقتی باز میکنه خیلی زرده فک کنم شپشا خیلی ازش تغذیه کردن امیدی ب زنده موندش هست؟؟و اینکه چی بهش بدم زودتر جون بگیره خوب شه؟ ممنون میشم جواب رو ب ایمیلم بفرستید....باتشکر

صفحه 15 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)