صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 174
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    21757
    سلام خسته نباشین اگه میشه به سوال من سریع پاسخ بدین
    من یه جوجه بلبل خرما دارم نزدیک بیست روزشه
    از دیروز رو پاهاش وای نمی ایسته غذا میخوره
    ولی تا روزه قبل شروع کرده بود پرواز کردن کوتاه ولی الان اصلا نمی تونه راه بره
    تو رو خدا بگین چیکار کنم
    دکترم بردم مولتی ویتامین داد بهش میدم با انتی بیوتیک که گفت یک قطره تو نیم سی سی اب مخلوط کنم بدم
    غذا هم بهش دونه پارس دادم برنج هم بهش دادم
    ولی خیلی نگرانم
    خوب میشه ؟
    چقدر طول میکشه ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل
    شماره عضویت
    21994
    سلام بلبل من نکش کج شده ۲۰ روزه چیکارش کنم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dortaj نمایش پست ها
    سلام بلبل من نکش کج شده ۲۰ روزه چیکارش کنم؟
    سلام. دوست عزیز تاپیک قبلی ازتون سوال کردم چه اتفاقی افتاده که کج شده؟ ازاول اینطور بوده یا با جایی برخورد کرده؟ میتونه اب و غذا بخوره؟ عکس از نوکش بزارید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    22578
    سلام من یه بلبل خرما دارم هشت سالشه چند سال پیش یه مشکل برای پاهاش بوجود امد که درمان شد ولی تمام ناخن هاش رو از دست داد بجز ناخن بزرگ پا ولی حالش خوب بود تا الان که یک دفعه پاهاش زیاد درد میکنه و خشک شده به شکلی که نمیتونه روی پاهاش بیاسته و درد زیادی داره و کنار دهنش کمی زخم شده و چشم هایش هم کمی پلک پایین متورم شد که دو بار تتراسایکلین چشمی زدم بهتر شد ولی درد فراوانی داره روی پاهاش نمیتونه بیاسته چکارش کنم
    لطفا راهنمایی ام کنین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snarges نمایش پست ها
    سلام من یه بلبل خرما دارم هشت سالشه چند سال پیش یه مشکل برای پاهاش بوجود امد که درمان شد ولی تمام ناخن هاش رو از دست داد بجز ناخن بزرگ پا ولی حالش خوب بود تا الان که یک دفعه پاهاش زیاد درد میکنه و خشک شده به شکلی که نمیتونه روی پاهاش بیاسته و درد زیادی داره و کنار دهنش کمی زخم شده و چشم هایش هم کمی پلک پایین متورم شد که دو بار تتراسایکلین چشمی زدم بهتر شد ولی درد فراوانی داره روی پاهاش نمیتونه بیاسته چکارش کنم
    لطفا راهنمایی ام کنین
    سلام ، خصوصيتونو چك كنيد . بايد ببريد دكتر هم علت اب اوردگي مشخص بشه ، هم در صورت لزوم ضدالتهاب تجويز و زخمها هم بايستي بررسي كنن، ممكنه آبله باشه . فعلا زخمهاي دهان رو با محلول گليسيرين يده ، روزي ٢-٣ بار تميز كنيد . نخوره . غير از تتراسايكلين ( شبها ) ، قطره شستشوي چشم ( تيرلوز ) هر ٨ساعت يك قطره در چشمش بريزيد . اگر دستيه و نميترسه ، يخ داخل نايلون بزاريد و پاها رو كمپرس سرد كنيد كه از درد و التهابش كاسته بشه و سريعا به دامپزشك مراجعه كنيد و بهشون بفرماييد چه اقداماتي انجام داديد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21683
    سلام خسته نباشد
    من یه بلبل خرما جلوی مغازم پیدا کردم جوجس خیلی رامه و از دست غذا میخوره و میشینه رو دست
    مثل اینکه انگشت وسطیه پای چپش رو ناخنش رو کشیدن یا نمیدونم چی شده ناخن نداره و سر انگشتش باد کرده معلومه که دردش میاد چون همش اون پاشو میگیره بالا
    چیکار کنم که خوب شه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedafshar نمایش پست ها
    سلام خسته نباشد
    من یه بلبل خرما جلوی مغازم پیدا کردم جوجس خیلی رامه و از دست غذا میخوره و میشینه رو دست
    مثل اینکه انگشت وسطیه پای چپش رو ناخنش رو کشیدن یا نمیدونم چی شده ناخن نداره و سر انگشتش باد کرده معلومه که دردش میاد چون همش اون پاشو میگیره بالا
    چیکار کنم که خوب شه؟
    سلام. عکس از انگشتش بزارید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21683

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedafshar نمایش پست ها
    ناخنشو نکشیدن. احتمالا به جایی گیر کرده شکسته. ممکنه این بند انگشتش جدا بشه.
    اول پاشو اهسته با اب گرم شستشو بدید و خشک کنید. بعد با بتادین رقیق شده ضدعفونیش کنید. روزها ، یکبار با کمی پماد تتراسایکلین چشمی و شبها موقع استراحتش ، به اندازه نصف کمتر عدس با پماد بتامتازون چشمی فقط سر انگشت رو چرب کنید تا 3 روز. هر کجا نگهداری میکنید تمیز و عاری از میکروب باشه. اگر بند انگشت سیاه شد اطلاع بدید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21683
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    ناخنشو نکشیدن. احتمالا به جایی گیر کرده شکسته. ممکنه این بند انگشتش جدا بشه.
    اول پاشو اهسته با اب گرم شستشو بدید و خشک کنید. بعد با بتادین رقیق شده ضدعفونیش کنید. روزها ، یکبار با کمی پماد تتراسایکلین چشمی و شبها موقع استراحتش ، به اندازه نصف کمتر عدس با پماد بتامتازون چشمی فقط سر انگشت رو چرب کنید تا 3 روز. هر کجا نگهداری میکنید تمیز و عاری از میکروب باشه. اگر بند انگشت سیاه شد اطلاع بدید.
    سلام خسته نباشید پمادارو 3 روز زدم امروز روز چهارمه فعلا انگشتش همونجوریه فکر کنم هنوزم درد داره چون پاشو قشنگ نمیذاره زمین

صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)