صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 86
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط negar1989.n1 نمایش پست ها
    سلام من یه طرقه خیلی شیطون و فضول دارم که امروز دیدم انقد به دیواره های قفسش نوک زده منقار پایینش شکسته الان نمیتونه درست غذا بخوره و عصبی شده حالا من چیکار کنم؟به غیر از تخم کتانم هیچی نمیخوره..
    سلام. عکس از نوکش بزارید.

اینجا اپلود کنید و لینکشو انجمن بزاریدhttps://www.google.com/url?sa=t&sour...a-bdd8xPe2JsAh

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طرقه
    شماره عضویت
    24860
    سلام خسته نباشید 2 عدد جوجه طرقه 5 روزه دارم که یکیش بعد از غذا خوردن چشماشو میبنده و فقط میخوابه تحرکی هم نداره فقط موق گرسنگی و غذا چشماش بازه و بیداره اشتهاشم کمتره مشکلش چیه چیکارش کنم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا75 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید 2 عدد جوجه طرقه 5 روزه دارم که یکیش بعد از غذا خوردن چشماشو میبنده و فقط میخوابه تحرکی هم نداره فقط موق گرسنگی و غذا چشماش بازه و بیداره اشتهاشم کمتره مشکلش چیه چیکارش کنم؟
    سلام ، غذاشون چيه ؟ اسهال هم داره ؟ جاي گرم نگه ميداريد ؟ سرمانخورده ؟ چينه دان ، به موقع پر و خالي ميشه يا غير عاديه ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طرقه
    شماره عضویت
    24860
    غذاشون دانه پارس خیس شده همراه با سنگدون چرخ شده هستش اسهال و علاعم دیگه ای از بیماری هم ندارن جاش هم گرمه عطسه و آبریزش بینی هم ندارن وضعیت چینه دان هم بنظر عادیه فقط دو روزیه نمیدونم چرا تا گشنشون میشه غذا که میزارم دهنشون بعد خوردن بالافاصله یه گوشه میشینن و چشماشونم میبندن و باز نمیکنن تا دوباره گشنشون بشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا75 نمایش پست ها
    غذاشون دانه پارس خیس شده همراه با سنگدون چرخ شده هستش اسهال و علاعم دیگه ای از بیماری هم ندارن جاش هم گرمه عطسه و آبریزش بینی هم ندارن وضعیت چینه دان هم بنظر عادیه فقط دو روزیه نمیدونم چرا تا گشنشون میشه غذا که میزارم دهنشون بعد خوردن بالافاصله یه گوشه میشینن و چشماشونم میبندن و باز نمیکنن تا دوباره گشنشون بشه
    با توصیفاتتون ظاهرا مشکلی ندارن. هضم سنگدان برای جوجه 5 روزه کمی مشکله. دان پارس غذای کاملی برای جوجه هاست. میتونید به جای سنگدان از گوشت مرغ ابپز ( بدون هیچ افزودنی ) دو بار در هفته استفاده کنید.از سنین بالاتر سنگدان پخته و دانهای اسیاب شده رو هم اضافه کنید.

گاهی بعد از غذا چند قطره روغن زیتون بهشون بدید. هفته ای دو مرتبه هم یک قطره سرکه سیب به یکی از وعده های دان پارس خیس شدشون اضافه کنید. ضمنا غذاها باید کاملا نرم بشه تا هضم راحتتری داشته باشه. مثلا دان پارس به اندازه ای خیس بشه که حالت نیمه خمیر داشته باشه. نه خیلی سفت و خشک.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طرقه
    شماره عضویت
    24937
    سلام من یه جوجه طرقه گرفتم بهم گفتن بهش پلیت خیس شده بدم درسته؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa.ghanvat نمایش پست ها
    سلام من یه جوجه طرقه گرفتم بهم گفتن بهش پلیت خیس شده بدم درسته؟؟
    سلام ، هم پلت ميتونيد بديد هم دان پارس . فقط بايد خوب خيس بشه كه هضم كنه. چند روزشه ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    6038
    با عرض سلام وخسته نباشید.من امروز یه طرقه خریدم اواز خون خوندنشم دیدم خودم ولی الان اوردم نمیخونه چیکارش کنم بخونه.غذاشم دادم راهی برای زودتر اواز خوندنش هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    انواع ماهی و شریمپ و لابستر و گیاه
    شماره عضویت
    24622
    صدایش رو از اینترنت دانلود کن بعد چند بار بخش برای تو می خواند

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طرقه، گاو، گوسفند
    شماره عضویت
    26549
    سلام.
    من تا جای که میدونم طرقه نر دارای منقار درشت، حلقه سیاه رنگ پیوسته اطراف گردن، چشم های درشت و مدور و در سینه خالهای کشیده زیاد دیده می شود اما جنس ماده برعکس دارای منقار سفید باریک و کوتاه است.

صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)