صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 62 از 62
    کاربر تازه وارد

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    طرقه
    شماره عضویت
    27106
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    1
    سلام خسته نباشید
    من تیر ماه پارسال یه جوجه طرقه که تازه دون خور شده بود خریدم دو ماه پیش ترسید و سکته کرد اما الان کاملا حالش خوب شده خدارو شکر بجز شبها که میترسم بمونه زیرمون و میزارمش تو قفس کل روز تو خونه آزاده طرقه من نر هستش الان میخوام براش یه ماده بگیرم جوجه هم نداشتن نداشتن فقط میخوام بدونم اگر یه ماده ی غیر دستی بگیرم طرقه من وحشی نمیشه؟ آیا جفت گیری میکنن ؟ چطوری میتونم توی خونه فضارو براشون محیا کنم ؟

مدیــریــت کـــل سایت

تخصص
    مرصع کاری
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    میانگین پست در روز
    0.74
    تعداد ارسال ها
    1,621
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghafori نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من تیر ماه پارسال یه جوجه طرقه که تازه دون خور شده بود خریدم دو ماه پیش ترسید و سکته کرد اما الان کاملا حالش خوب شده خدارو شکر بجز شبها که میترسم بمونه زیرمون و میزارمش تو قفس کل روز تو خونه آزاده طرقه من نر هستش الان میخوام براش یه ماده بگیرم جوجه هم نداشتن نداشتن فقط میخوام بدونم اگر یه ماده ی غیر دستی بگیرم طرقه من وحشی نمیشه؟ آیا جفت گیری میکنن ؟ چطوری میتونم توی خونه فضارو براشون محیا کنم ؟
    سلام
    بنده هم چنین تجربه ای رو دارم و خیلی لذت بخش هستش وقتی طرقه در محیط منزل آزادانه مشغول به آواز خوانی میکند.
    در مورد جفت کردن طرقه در محیط مصنوعی نیاز به فضای مناسب و شبیه سازی شده به محیط طبیعی طرقه هستش و تو ایران تا جایی که میدونم کسی هنوز این کارو نکرده ولی کشورهای اروپایی چرا و صد در صد ماده هم باید رام و قفسی باشه در غیر اینصورت بخاطر ترس از محیط اصلا سمت نر نخواهد آمد.
    ماده رام و قفسی پیدا کنید و اول با محیط بصورت تنهایی [وقتی نر داخل قفس هست] آشناش کنید و بعد از چند روز جفت رو با هم بیرون کنید
    باید در محیطی اینچنینی جفت کنید طرقه ها رو اگر قصد جوجه کشی دارید
    1429631690693.jpg

1429631694731.jpg

1429631690301.jpg

1429631686880.jpg
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)