صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 88
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سهره
    شماره عضویت
    24325
    سلام به اساتید محترم

یه راهنمایی جامع وکلی میخوام ازتون که بنده چکار کنم
    توضیحات کامل .:
    سه جفت سهره دارم که یه ماهه جفت انداختم و کامل بهشون رسیدم
    قفس 110 سانتی تهیه کردم در سه ردیف روی هم قرار دارن ...بعد این مدت سهره هام همش لانه رو نیم پر کرده و باز خالی میکنن
    یکی ازشون امروز تخم گذاشت ولی کف قفس شکسته بود
    محیط لانه هم داخل و استتار کردم....
    لطف کنید راهنمایی م کنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoshmat نمایش پست ها
    سلام به اساتید محترم

یه راهنمایی جامع وکلی میخوام ازتون که بنده چکار کنم
    توضیحات کامل .:
    سه جفت سهره دارم که یه ماهه جفت انداختم و کامل بهشون رسیدم
    قفس 110 سانتی تهیه کردم در سه ردیف روی هم قرار دارن ...بعد این مدت سهره هام همش لانه رو نیم پر کرده و باز خالی میکنن
    یکی ازشون امروز تخم گذاشت ولی کف قفس شکسته بود
    محیط لانه هم داخل و استتار کردم....
    لطف کنید راهنمایی م کنید
    سلام ، عرض كردم خدمتتون شرايط جفت شدن چي هست. سهره اگر بالغ باشه ، به اصطلاح گردش بره ، شاهدانه ( غذاي اصليه ولي مصرف زيادش چاق كننده است و بيماري كبد ايجاد ميكنه) ، هفت تخم ، كنجد، كتان ( 5 درصد رژيم غذايي ) و ساير، ميوه و سبزيجاتي كه براش مجازه، استفاده كنه ، نوك و پاهاش سفيد بشه ، ظرف ابتني ، قفس مناسب و روشنايي كافي داشته و از همه مهمتر فصل جفتگيري باشه ، حتما مست ميشه و جفتگيري ميكنه. براي راهنمايي بيشتر به يك پروش دهنده مراجعه كنيد . كساني ميتونن كمكتون كنن كه تجربه كافي داشته باشن . در كنار علم ، تجربه هم لازمه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری ، سهره
    شماره عضویت
    22059
    سلام
    من 12 متر مربع حیاط اظافی داشتم که دورش بسته بود (دیوار) . روش رو توری انداختم بستم .
    فعلا یک جفت جوجه پاییزه پارسال دارم که یکی نر و دیگری ماده هست . البته هنوز آماده نیستن ، نر کامل نمی خونه ماده هم مینطور به نظر نمیاد آماده باشه ،با هم ولشون کنم توی این محیط ؟
    قصد دارم تا چند ماه دیگه هم که فصل شکار شد تعدادی جوجه سهره هم بخرم . به نظر شما ها همه رو با هم بندازم یک جا ؟ یا نر سوا ماده سوا ؟
    کسی چنین تجربه ای داشته ؟
    ممنون

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط m saeidi نمایش پست ها
    سلام
    من 12 متر مربع حیاط اظافی داشتم که دورش بسته بود (دیوار) . روش رو توری انداختم بستم .
    فعلا یک جفت جوجه پاییزه پارسال دارم که یکی نر و دیگری ماده هست . البته هنوز آماده نیستن ، نر کامل نمی خونه ماده هم مینطور به نظر نمیاد آماده باشه ،با هم ولشون کنم توی این محیط ؟
    قصد دارم تا چند ماه دیگه هم که فصل شکار شد تعدادی جوجه سهره هم بخرم . به نظر شما ها همه رو با هم بندازم یک جا ؟ یا نر سوا ماده سوا ؟
    کسی چنین تجربه ای داشته ؟
    ممنون
    سلام
    بله میتونید جوجه ها رو با هم نگهداری کنید تا زمانی که شروع به ریزه خونی کردند و برای قرص بخون شدن سهره ها اونها رو تک کنید و اگر قصد جفت کردن دارید وقتی قرص بخون شدند مجدد به محیط قبل و در کنار هم رها کنید پرنده ها رو امیدوارم که نتیجه دلخواه رو بگیرید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری ، سهره
    شماره عضویت
    22059
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    بله میتونید جوجه ها رو با هم نگهداری کنید تا زمانی که شروع به ریزه خونی کردند و برای قرص بخون شدن سهره ها اونها رو تک کنید و اگر قصد جفت کردن دارید وقتی قرص بخون شدند مجدد به محیط قبل و در کنار هم رها کنید پرنده ها رو امیدوارم که نتیجه دلخواه رو بگیرید
    تشکر بابت راهنمایی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سهره
    شماره عضویت
    24623
    سلام همگی خسته نباشید من ۴ روز سهره هام ک پارسال هم جفت هم بودن رو انداختم و جفت کردم نوک و پای هرجفت سفید شده بود و مستی میکردن بعد دو روز لونه گرد گردن وماده گرم میکنه ولی نر دیگه شور و شوق نداره و همش ثابت میشینه و کلا بی اعتنایی میکنه انگار اصلا حظور نداره تووقفس از لحاظ سلامت هم مشکلی نداره ولی فقط ماده بداش بی اهمیت شده .ماده همچنان لونه سازی میکنه و میخوابه داخلش بعد گذشت ۴ روز با این وضعیت بنظرتون حفت شدن و یا میشن؟یا باید حدا کنم؟راهنمایی کنید لطفا

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirrza نمایش پست ها
    سلام همگی خسته نباشید من ۴ روز سهره هام ک پارسال هم جفت هم بودن رو انداختم و جفت کردم نوک و پای هرجفت سفید شده بود و مستی میکردن بعد دو روز لونه گرد گردن وماده گرم میکنه ولی نر دیگه شور و شوق نداره و همش ثابت میشینه و کلا بی اعتنایی میکنه انگار اصلا حظور نداره تووقفس از لحاظ سلامت هم مشکلی نداره ولی فقط ماده بداش بی اهمیت شده .ماده همچنان لونه سازی میکنه و میخوابه داخلش بعد گذشت ۴ روز با این وضعیت بنظرتون حفت شدن و یا میشن؟یا باید حدا کنم؟راهنمایی کنید لطفا
    سلام ، از اماده بودن تا جفت شدنشون ، زمان زيادي گذشت ؟ با اينكه فصل تولك نيست ، ولي شايد نر ، تولك رفته يا بخاطر اقدام دير موقع ، از مستي افتاده . پرريزي نداره ؟ متوجه جفتگيريشون نشديد؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سهره و طوطی
    شماره عضویت
    24832
    سلام به اساتید
    آیا سهره به هوای سرد و باد مقاوم است??????

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سهره و طوطی
    شماره عضویت
    24832
    ببخشین اگه تنها نگه دارمش بازم میخونه???

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط lorenzo نمایش پست ها
    سلام به اساتیدآیا سهره به هوای سرد و باد مقاوم است??????
    نقل قول نوشته اصلی توسط lorenzo نمایش پست ها
    ببخشین اگه تنها نگه دارمش بازم میخونه???
    سلام. سهره ها به سرما مقاومن ولی نه اینکه مستقیما جای سرد نگه دارید.زندگی جمعی دارن ولی در تنهایی هم کم و بیش اواز میخونن. ولی بهتره جفت داشته باشن.

صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)