صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.واقعا خوش رنگ و قشنگه.فکر کنم اگر سوالتون رو توی تاپیک قناری مطرح کنید زودتر به جواب برسید.موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    نژآد خاصی نمیشه گفت از ترکیب دو تا فناری احتکالا پرتغالی و گنجشکی تو این عکی بنظر ماده هست یه عکس نزذیک تر بگزار و اینکه چند خریدیش؟ بنظر هم اضافه وزن داره میبخشی این همه ازش بد گفتما
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون من این قناری 75 تومان خریدم و پسش نگاه کردم نر هستش و به خاطر پرهای قشنگی خریدمش وقتی توی دست میگیریش و بدنش بررسی میکنی چربی نداره پرهاش خیلی زیاده پس نژاد خواسی نیست... بازم ممنون مرسی یه حلقه توی پاش هست که شماره 2 روش حک شده... بازم ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    نقل قول نوشته اصلی توسط flowerhorn نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون من این قناری 75 تومان خریدم و پسش نگاه کردم نر هستش و به خاطر پرهای قشنگی خریدمش وقتی توی دست میگیریش و بدنش بررسی میکنی چربی نداره پرهاش خیلی زیاده پس نژاد خواسی نیست... بازم ممنون مرسی یه حلقه توی پاش هست که شماره 2 روش حک شده... بازم ممنون
    عکسی رو که گذاشتی خیلی جالب نیست یه عکس از روبرو یک عکس از پهلو بگرازی خیلی بهتره شاید از لحاظ زیبایی و رنگ قشنگ باشه ولی از لحاط نژاد و استیل خیلی روش حساب نکن اون عکس دومی که از پشت هست به نر میخوره ولی تو عکس اولی حالت چشمهاش شبیه ماده هاست بحرحال مبارکت باشه عکس هایی که گفتم رو بگذاری بهتر میشه نظر داد

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)