صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    15052

2 تاپیک حمایت از خرگوش(فرشته های بیصدا) گریه تون میگیره . ترا به خدا توجه کنید

دوستان درود بر شما
    بعد از تجربه نگهداری خرگوش و مشکلاتی که با فروشنده ها و بعضی از صاحبان از خود راضی این فرشته های کوچولو داشتم و همچنین خبرهایی که از این ور و اونور به گوشم در مورد این بی زبونها میرسه به این فکرم که یه اقدام اساسی با کمک هم بکنیم و وضعو یه کم واسه خرگوشها بهبود بدیم نجاتشون بدیم از این وضعیت وحشتناک اسف بار خلاصه
    بچه ها این نقل قول ها رو از لینک های همکار و مدافع حقوق حیوانات بخونید و ترا به خدا بیاین به خودمون بیایم و یه کاری کنیم . من دیگه تحمل ندارم این خبرها رو بخونم
    بیچاره ترین خرگوش هایی که دیدید...

http://%2A%2A%2A%2A.ir/f281/%D8%AD%D...AA%D8%9F-1502/

http://%2A%2A%2A%2A.ir/f281/10-%D8%A...%8C%D9%85-787/

ترا به خدا یه کاری کنید تا من دق مرگ نشدم. بیاین دست به دست همدیگه بدیم و یه انجمن حمایتی راه بندازیم و با این فروشنده های بی وجدان برخورد کنیم چمیدونم مجوزی بگیریم که این دست فروشها یا فروشنده ها جمه بشن یا مجوزی که اینها به این سن فروخته نشن. الهی بمیرم که نوزاد چند روزه رو از مامانش جدا میکنن . خدا خیرشون نده خدا لعنتشون کنه
    هر چند با ایشالا ماشالا و ان شالا تا حالا دردی درمون نشدهو اینا تکیه کلامه عادتهو. من هیچ نعصبی ندارم . بدبختی و بی پولیو تعصب مذهبیاین بلاهارو سر ما اورده . خدایا شاکیم ازت. اینقدر عصبانیم که نگو
    ساعت 1:30 شبه و من دارم با گریه مینویسمو غصه میخورم نمیدونم چند نفرتون میخونید و چند تا دلتون به درد میاد ولی تورو خدا یه کاری کنید
    انگار اینا عروسکن . نرمن و اسباب بازی بچه های 2-3 ساله ن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ترا خدا شرم کنید. اون پدر مادرهایی که واسه دلخوشی بچه کوچیکت اینو میخری. اون فروشنده ای که به طمع پول نوزاد چند روزه میفروشی. اون مغازه داری که زورت میاد غذای این نوزادای مظلوم و بیصدارو بدی. خدا از تقصیرت که اتفاقا آگاهانه هم هست نگذره. من که نمیگزرم
    خدایا

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    سلام.منم مثل شما شديدا از ديدن اين صحنه ها ياديدنشون ذجر ميكشم.ولي هر كاري بتونم براشون انجام ميدم.اما در مورد اين مغازه دار هايي كه هيچ چيز از انسانيت نميدونند و نميفهمند نميشه كاريش كرد.خيلي از فعالين معتبر تو حوزه حياط وحش هم صرفا براي مقبوليت و محبوبيت و شهرت يه كارايي ميكنند.بيشترشون پي جلب توجه هستند.شما خبر مربوط به بچه پلنگ رو بخون كه با ماشين تصادف كرد.ببينيد چند تا عكس مختلف ازش گرفتند.من نميدونم اونا چه نوع افراد مجربي هستند كه نميدونند نبايد حيوونه آسيب ديده رو تكون داد.اونم اون بيچاره ي تصادف كرده.وقتي ميبينم اين عكسارو كه فقط جنبه يادگاري داره و هر كي تو بغل ميگيره و با يه ژست عكس ميگيره و اين دست و اون دست ميشه كفرم در مياد.اسم خودشون رو گذاشتن حامي
    به نظرم بهترين كار تبليغ تو محيط هاي اجتماعي مجازيه.البته شخصا زياد تو اف بي از اين قبيل كارها كردم و جز لايك شدن و آخي آخي گفتن چيزي نصيبم نشد.آخرش هم يكي گفت ميخواي خودت رو بين همونا آزاد كنيم؟ببينيد شعور همزيستي مردم ما چقدر بالاست ديگه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    15052
    یعنی این فرشته ها لیاقتشون همینقدر حمایت بود؟ واقعا که دلم داره اتیش میگیره تو تهران چون خریدار این نوزادها کنار خیابون بیشتر خریدار داره ، فروشنده ها هم جسارت و شرارتشون بیشتر میشه. من که موندم اسم اینا رو چی بزارم من به خدا کم اوردم خدا صبرمم بده فایده ندارهو. بچه های این سایت خداقل بیاین با هم یه همفکر ی بکنیم یه راه چاره پیدا کتیم تورو خدا دست کم نگیرید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoopak نمایش پست ها
    یعنی این فرشته ها لیاقتشون همینقدر حمایت بود؟ واقعا که دلم داره اتیش میگیره تو تهران چون خریدار این نوزادها کنار خیابون بیشتر خریدار داره ، فروشنده ها هم جسارت و شرارتشون بیشتر میشه. من که موندم اسم اینا رو چی بزارم من به خدا کم اوردم خدا صبرمم بده فایده ندارهو. بچه های این سایت خداقل بیاین با هم یه همفکر ی بکنیم یه راه چاره پیدا کتیم تورو خدا دست کم نگیرید
    همونطور که دوست عزیزمون گفت فقط میشه تو محیط های مجازی تبلیغ کرد . مغازه دار ها و دست فروش ها هم که برای بدست آوردن پول به این تبلیغات حمایتی توجهی نمیکنن . همیشه بین آدما چندتا روانی هم پیدا میشه که برای خالی کردن عقده هاشون از حیوونا نگهداری میکنن و عذابشون میدن . کسی هم که میفروشه به آدم بودن طرفش توجهی نمیکنه . فقط پولش براش مهمه . هم تو این سایت و هم تو سایت میهن پت اطلاع رسانی میشه ، تو fb هم میشه این مطالب رو به اشتراک بذاریم . شما هم اگه خودتون پیشنهادی دارید بگید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق
    شماره عضویت
    15046
    فکر کنم تنها راهى که مىشه جلوى اىن قبىل کارها رو گرفت اىن هستش که از خودمون شروع کنىم و از افرادى که اىن بلا رو سر اىن موجودات مىارن خرىد نکنىم. فکر نمىکنم تبلىغ تو محىط هاى مجازى کارى رو پىش ببره.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15053
    خوب اگه خريد نكنيم كه ممكنه بدتر بشه و حيوونا تلف بشن دست اين فروشنده ها.واسه اونام كه فرق نميكنه ذجر كشيدن اين زبون بسته ها.ماهم خريد نكنيم افراد زيادي هستند كه خريد ميكنند.بهترين كار اطلاع رسانيه.ايجاد يه ان جي او هم ميتونه خيلي مفيد باشه و تبليغات توي وبلاگ ها و سايت هاي پربازديد.مردم ما هم يكم زود تحت تاثير جو قرار ميگيرند.بهتره از تصاوير محرك و ترحم برانگيز استفاده كنيم تا يكم تو فكر برن.يطوري بايد موضوع سر زبون ها بيافته

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق
    شماره عضویت
    15046
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.alpnia نمایش پست ها
    خوب اگه خريد نكنيم كه ممكنه بدتر بشه و حيوونا تلف بشن دست اين فروشنده ها.واسه اونام كه فرق نميكنه ذجر كشيدن اين زبون بسته ها.ماهم خريد نكنيم افراد زيادي هستند كه خريد ميكنند.بهترين كار اطلاع رسانيه.ايجاد يه ان جي او هم ميتونه خيلي مفيد باشه و تبليغات توي وبلاگ ها و سايت هاي پربازديد.مردم ما هم يكم زود تحت تاثير جو قرار ميگيرند.بهتره از تصاوير محرك و ترحم برانگيز استفاده كنيم تا يكم تو فكر برن.يطوري بايد موضوع سر زبون ها بيافته
    اگر تعدادی از این حیوانات بمیرن بهتر هست یا اینکه تعداد زیادی مورد ازار قرار بگیرن؟در ضمن هیچ وقت انسان ها حاضر نمیشن منافع خودشون رو نابئد کنن و فردی که این حیوانات رو میفروشه اگر ببینه این اتفاق داره میافته سریعا روش کار خدش رو تغییر میده.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15053
    خدا كنه اينطور باشه كه بهشون برسند.من هر بار كه رفتم تقاطع بلوار كشاورز به وليعصر ديدم يه پسره چندتا خرگوش خيلي كوچيك تو كارتن گذاشته ميفروشه.دفعه آخر كه ديدم خرگوش بيچاره از سرما ميلرزيد.اينا كه دوا درمون حيوون حاليشون نيس.يكم بحثمون شد ديدم هواي دعوا داره صداشو مياره بالا منم يكم برخورد فيزيكي كردم تهديدشم كردم هرجا ببينمش همه ي خرگوش هاشو ميبرم.تا چند روز پيداش نبود.الان و نميدونم.والا تو مملكت ما بيشتر برخورد فيزيكي رو بهتر از حرف درك ميكنن.مثل اينكه هنوز قانون جنگله.زور بيشتري داشته باشي حرفت بيشتر خريدار داره.قانون كه تو اين زمينه هيچي نداره.مجرياش هم كه ديگه حرف ندارن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق
    شماره عضویت
    15046
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.alpnia نمایش پست ها
    خدا كنه اينطور باشه كه بهشون برسند.من هر بار كه رفتم تقاطع بلوار كشاورز به وليعصر ديدم يه پسره چندتا خرگوش خيلي كوچيك تو كارتن گذاشته ميفروشه.دفعه آخر كه ديدم خرگوش بيچاره از سرما ميلرزيد.اينا كه دوا درمون حيوون حاليشون نيس.يكم بحثمون شد ديدم هواي دعوا داره صداشو مياره بالا منم يكم برخورد فيزيكي كردم تهديدشم كردم هرجا ببينمش همه ي خرگوش هاشو ميبرم.تا چند روز پيداش نبود.الان و نميدونم.والا تو مملكت ما بيشتر برخورد فيزيكي رو بهتر از حرف درك ميكنن.مثل اينكه هنوز قانون جنگله.زور بيشتري داشته باشي حرفت بيشتر خريدار داره.قانون كه تو اين زمينه هيچي نداره.مجرياش هم كه ديگه حرف ندارن
    بله در این زمینه باهاتون موافقم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    15052
    تورو خدا تو این تهران درندشت تو این پارکها تو کوچه و خیابونها این بیچاره ها رو ول نکنین.. اینا قدرت دفاعی ندارن. تو سرما دو از جون خدا نکنه میمیرن. شما یه لحظه فکر کنین. ا گه شما که یه ادم بالغید و کاملید و انسانید و هوش و شعور دارید و لباس تنتونه یه شب پناه و جای خواب نداشته باشید حالا غذا هیچی. تا صبح تو خیابون چیکار میکنید؟ اگه کسی به دادتون نرسه و نجاتتون نده؟ تورو خدا. این طفلیا گرسنه و خسته و ترسون و لرزون تو سرما بی پناه ... اینا خیلی مظلومن ادم دلش میسوزه تورو خدا انسان باشید .شمایی که واسه بچه چند ساله ت میخوای اسباب بازی بگیری خرگوش نگیر . این نوزاد خرگوش باید شیر بخوره از مامانش نباید جدا شه. به خدا گناه میکنین. خوبه بچه شیرخوره تونو زا شما جدا کنن؟ باهاش ور برن و مثل عروسک باش بازی کنن و بوسش کنن و بعد که ازش خسته شدن پرتش کنن بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوبه؟ تورو خدا انسان باشید. شما چون زور دارید ظلم میکنین؟ خرگوش تمیزه حتی جای ادرار و مدفوعشو اگه مشخص کنین همیشه میره همونجا دستشویی میکنه. صداش در نمیاد. به خدا فررشته س. با زبونش خودشو تیمار میکنه اینقدر خزش براق و تمیزه که ادم فکر میکنه هر روز خدشومیشوره بوی گل میده بوی نوزاد میده پاکه مثل فرشته. چطور دلتون میاد ازارش بدید؟ شما ادمها که اینقدر ادعاتون میشه یه روز حموم نرید بوی.... یه روز اگه نظافت نکنین... این خرگوش رو نباید شست دور از جون اگه بشورید میمیره. خدایا چی بگم از دست بعضی انسان نماها. شمایی که میگین اه کثیفه اه مکروهه .. جیشش نجسه.. به اسم دین این فرشته ها رو محکوم میکنین.. فکرکردین خودتون چی هستین؟؟؟؟؟؟؟؟/// تاحالا در مورد خودتون فکر کردین؟ شما ها از حیوون هم کمترین
    البته اشتباه برداشت نشه با همه شما نیستم دارم برای اطلاع به همچین ادمهایی که حیوون ازاری میکنن و من به چشم دیدم تو کوچه و خیابون این حرفهارو میزنم. بچه ها.. اونهایی که مدافع حقوق حیواناتید. تورو خدا این مطلبو شیر کینن. من دیدم چطوری خرگوشو ول کردن تو پارکها. غذا بهشون نمیدن. بابا جون یه کم عقل داشته باشید وجدان داشته باشید فکر داشته باشید. به خدا یه روز تاوان میدید. و تاوانشم سخته و به بهای با ارزشترین چیز زندگیتونه
    من خودم خرگوش دارم اینقدر عاطفیه.. یه روز که حالم بده میاد بالا سرم میشینه و هیچی نمیگه با چشمای معصومش نگاه میکنه غمگین... به خدا ادم دلش کباب میشه.... او ن صاحبشو میشناسه وقتی لیستون میزنه یعنی عاشقتونه چطور دلتون میاد به فکر خرید و فرو شباشید یا به سود این فروشنده های بی وجدان که جلوی بچه خرگوشی که هنوز دندون نداره باید شیر بخوره نون خشک کپک زده میندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه شما رو با شکم گرسنه نون خشک سالم هم بدن نمی خورید. خوبه با بچه شما اینکارو بکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ انسانیت ت این تهران کثیف کجا رفته
    من از این شهر کثیف به خاطر بی وجدانیهاش و... فرار کردم و امکان سرپرستی این فرشته ها و بقیه کوچولوهای بی دفاع تو تهرانو ندارم ولی تو اصفهان حاضرم با کمال میل قبولشون کنم. لطفا خواهشا مطالب منو شیر کنین. اطلاع رسانی کنید. لطفا وجئان درد بگیرید نه یک شب همیشه تا بقیه هم تو روز مبادا به دادتون برسن. کساییکه ازار میرسونن به حیوونها غضب خدا رو واسه خودشون خریدن. بابا یه پر سبزی مگه چقدر پولشه که این بیگناه ها رو گشنه میزارید؟ خدا لعنت کنه به کسی که این فرشهت ها رو به خاطر زیباییشون وقتی هنوز شیر میخورن از مادرشون جدا میکنه تا کاسبی کنه و اونهایی که میخرن تا مدتی که کوچیکه اسباب بازی خودشون یا بچه شون باشه و بعد بی سرپناه البته اگه زنده بمونه ولش میکنن. تورو خدا نکنید. تورو خدا التماس میکنم اینکارو نکنید. اگه نمیتونین نگهدار ی کنین و بهش عشق بدین و باهاش خوب رفتار کنین ازشون فاصله بگیرید انسان باشید. پول تو جیب دست فروشها یی که به هیچی بجز پول فکر نمیکنن نکنید تا مجبور شن این شغلو عوض کنن. قاچاق نوزاد حیوونها. باباجان این غیر قانونی همه جای دنیا ولی خب از اونجاییکه اینجا ایرانه این یه چیزشم ضد حقوق حیواناته
    تورو خدا شیر کنید و اطلاع رسانی کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)