صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ♥عروس هلندی ♥
    شماره عضویت
    15074
    منم وقتی سنجد1هفتش بود از توی یه مغازه خاک و خل زده خریدمش.یعنی میدونید خرگوش یه هفته یعنی چی؟میدونید دوروز بهش شیرندادن یعنی چی؟
    صاحب مغازه میگفت میخواسته بده گربه ها بخورنش!!
    باورتون میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    مغازش نجاری بود اصن نمیدونست این خرگوش یه هفته ای چطوری توی مغازش پیداش شده!
    مرده خیلیم پیرو زبون نفهم بود.بهش گفتم من اینو میبرم ده تومنم بهت میدم که نگی دختره سوءاستفاده کرد!بعد پیرمرده گفت نه 20تومن کمتر نمیدم!!
    گفتم مرد حسابی توی فروشگاهای معتبر خرگوش شناسنامهدارو اصلیو 30تومن اینا میدن تو داری واسه این حیوونکی که میخواستی بندازیش جلو گربه های خیباون داری با من چونه مینزی؟خلاصه بردش داشتمو ده تومنو گذاشتم رومیزو اومدم بیرون.
    خیلی وضعیت بدی داشت سنجدم...برای همینم اسمشو سنجد گذاشتیم.با مامانم گذاشتیمش پیش خرگوش ماده خالم که از دست روزگار تازه زاییده بودو شیر داشت.اونم هش شیر داد.حدودا 1ماه بعدش آوردمش پیش خودمو اونم مثل یه رفیق وظفه شناسو قردان همیشه با نگاه لوسش خستگیامو ازتنم درمیاورد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    دقت که میکنم میبینم این مردم تو این چند ساله اخیر تو همه زمینه ها عقب رفتند.فقط یه هنری هست که همه خوب یاد گرفتند.دلالی و تیغ زدن.اصلا هم مهم نیست به چه قیمتی.فقط شده یکی از کارهای روزمره ای که حتی بهش افتخار می کنند.
    یه روزی کمک کردن و مردونگی و انسانیت واز خود گذشتگی جزو مواردی بود که مردم ما از انجامش لذت می بردند و با علاقه انجام میدادند و وقتی انجامش میدادند به خودشون افتخار می کردند و با علاقه واسه دوست و آشنا تعریف می کردند.حالا میبینیم که جملاتی که تو جمع های دوستانه با افتخار بیان میشه شامل تیغ زدن و کلاه برداری و با کسی بازی کردن و سو استفاده میشه.و خیلی مواردی که دون شان ادبه که بیان کنم.خدا به دادمون برسه که این دست آورد این دهست.دهه های بعد به کجا خواهیم رسید.به نظرتون نصل بعدی به کجا میره؟
    قبلا گفتن کلمه ی نامرد بد تر از هر فحش و ناسزای قومی قبیله ای بود.نا مردی همونقدر هم منفور و نایاب بود و کسی هم جرات تعریفش رو نداشت.حالا همونقدر که راحت شده گفتنش انجامش هم همونقدر راحت و بی درنگ انجام میشه.اصلا جزو واجبات بقاست انگار
    مردمی که به هم نوعشون رحم نمی کنند چه انتظاری میره به یه حیوون رحم کنند.قصدشون سودجویی و یه لذت آنی و تنوعه از انجام هر کاری.خیلی حرفارو نمیشه زد...خیلی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    15052
    سنجدو علیرضای عزیز
    خیلی ممنون از همراهیتون، باور کنید این جور ادمها به بچه خودشونم رحم نمی کنن. یعنی اصلا بشر دوستی واسشون مفهومی نداره چه برسه به حمایت از حقوق حیوانات! حالا ما نمی گیم حمایت کنن ، حداقل شکنجه شون نکنن. اینا دیگه کین. معلوم نیست چه جوری زندگی میکنن. خب متاسفانه ما تو همین جامعه زندگی می کنیم .مثل یه سرباز سوار بر اسب باید بریم فرشته ها رو از پلیدی ها و خونخوارهای همین جامعه نجات بدیم. منتها زورمون تا کجا می رسه و چقدرشو خبرددار میشیم خدا میدونه. خدا به داد ما نه به داد این فرشته ها برسه. خیلی دلم از این زمونه گرفته از این مردم و از این طرز زندگیشون.
    ای کاش با کمک تک تک مون بتونیم یه راهی واسه آگاه سازی پیدا کنیم . ولی بچه ها اینترنت فقط برای اطلاع رسانی خودمون خوبه. کار ما تو سطح جامعه س. آخه اون دست فروش یا اون پیر مرد دلال یا اونکه میاد به اسم حمایت اینجا تاپیک میزنه و بعد فرشته های مردومو میگیره میره دلالی و خرید و فروش یا خدا میدونه چه کار دیگه ای که به فکر ما نمی رسه می کنه باهاشون اونها که اینتر نت و وبلاگ و .... اینا سرشون نمیشه.
    خداییش اونها به زور دو کلمه سواد داشته باشن. قصد من اثبات چیزی نیست. نمی دونم فقط می خوام بگم این اقدام ما نیاز به مجوز و شغل قانوین و دولتیداره منظورم از بازدید و تخته کردن این در و دکون های دلالیه.اجازه ندادنشون به فروش طفل نوزاد حیوانات که هنوز شیر میخورن و نیاز به مادر و گرمای بدن مادر دارند هست. منظورم اینه که بازدید بشه از شرایط فروش و زندگی و حتی غذا دادن فروشنده ها به این فرشته های کوجچولو. آخه آدم بغض میکنه وقتی میبینه صداشونم در نمیاد
    بابا این هوپک من صبح ها که من دیر از خواب پا شم صداشم در نمیاد بگه بیا درو واکن من برم دستشویی. بی گنا ه مث لفرشته ها بالا سرم میشینه تا من پا شم. یه وقتهایی می گم ای بابا من باید بیشتر به این بچه برسم
    طفلی حالا که هوا سرده اینقدر ملاحظه می کنه تا درو باز م یکنم و بهش میگم هوچک زود بیا تو مامانی هوا سرده، زود کارشو میکنه و میدوه میاد تو. الهی بمیرم اینقدر با عجله! ببینید این فرشته زیبا چقدر فهم و شعور داره
    به نظر من اصلا این فرشته ها زشت توشون نیست
    همه شون خوشگلن از سیاه و سفید و زرد و قهوه ای و عسلی. .... همه شون رنگ زندگین. همه شون یه شخصیت و جذابیتی دارند
    مو به تن آدم سیخ میشه وقتی میبینی اینقدر فهیم و با درک و شعورن. آدمیزاد نباید به خودش بگه هوشمند و باهوش. شاید اگر اینها ابزار ما رو داشتند و از نظر بدنی تکامل بیشتری پیدا می کردند با اینکه بی صدا هستند هوششون هم بسیار تکامل یافته تر می شد . منظورم اینه که اینها جسارت و بی رحمی ما ادمها رو ندارن. استفاده درست از ابزارمون اگه داشتیم که حال و روزمون این نبودقدرت باعث شده ما روز به روز از انسانیت فاصله بگیرم و این درد بزرگیه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ♥عروس هلندی ♥
    شماره عضویت
    15074
    نقل قول نوشته اصلی توسط ██ ســـنـــجـــد ██ نمایش پست ها
    منم وقتی سنجد1هفتش بود از توی یه مغازه خاک و خل زده خریدمش.یعنی میدونید خرگوش یه هفته یعنی چی؟میدونید دوروز بهش شیرندادن یعنی چی؟
    صاحب مغازه میگفت میخواسته بده گربه ها بخورنش!!
    باورتون میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    مغازش نجاری بود اصن نمیدونست این خرگوش یه هفته ای چطوری توی مغازش پیداش شده!
    مرده خیلیم پیرو زبون نفهم بود.بهش گفتم من اینو میبرم ده تومنم بهت میدم که نگی دختره سوءاستفاده کرد!بعد پیرمرده گفت نه 20تومن کمتر نمیدم!!
    گفتم مرد حسابی توی فروشگاهای معتبر خرگوش شناسنامهدارو اصلیو 30تومن اینا میدن تو داری واسه این حیوونکی که میخواستی بندازیش جلو گربه های خیباون داری با من چونه مینزی؟خلاصه بردش داشتمو ده تومنو گذاشتم رومیزو اومدم بیرون.
    خیلی وضعیت بدی داشت سنجدم...برای همینم اسمشو سنجد گذاشتیم.با مامانم گذاشتیمش پیش خرگوش ماده خالم که از دست روزگار تازه زاییده بودو شیر داشت.اونم هش شیر داد.حدودا 1ماه بعدش آوردمش پیش خودمو اونم مثل یه رفیق وظفه شناسو قردان همیشه با نگاه لوسش خستگیامو ازتنم درمیاورد
    اینم عکس سنجد جونم:

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    15052
    نقل قول نوشته اصلی توسط ██ ســـنـــجـــد ██ نمایش پست ها
    اینم عکس سنجد جونم:
    وای خدا چه نازهههههههههههههههه. اوخخخخخخخخخخخخی نگاه رو کیبود یه ذره شه. دلم رفت واسش. دلم میخواست حالا بغلش می کردم و کلی بوسش می کردم. نانازیه از بس. دست گلت درد نکنه سنجد جون که این فرشته خوشگلو نجات دادی . نفس من که با اینا میره و میاد. چطور دلشون میاد این نوزاد هارو آواره کنن. این بچه باید تا 2 ماه شیر بخوره حد اقل! طفلکی. من فکر کنم مامانشونم کلی افسرده و عصبی میشه که بچه هایی که تازه به دنیا اورده رو ازش جدا میکنن این بی وجدانهای بی رحم! خدا ازشون نگذره. این بچه اول همه آغوش مادشو می خواد بعد محبت ما رو. الهی بمیرم . ماماانش چی کشیده. خدا صبرش بده. نه نه خدا نجاتش بده که دست بی وجدان و انسان نما و شکارچی نیفتهو. خدایااااااااااااااااااااا ا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    15134

این تاپیک چقدر غمناکه!
    منم هستم هر کاری می کنین منم کمک میکنم. فکر کنم باید از سحط شهر شروع کنیم و شاید بتونیم بروشور درست کنیم؟ نظرتون چیه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)