صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    MAGY سگ میکس پاکوتاه
    شماره عضویت
    14484
    نقل قول نوشته اصلی توسط OK/NO نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز سگ خوبی دارید
    و نزاد خوبی داره
    ولی خدا وکیلی بهترین نزاد
    هاسکی.دوبرمن.زرمن شیپر.
    بهترین هاسکی هست
    هم خوشکل هم وفادار و ...................

والبته قیمت خوشکلی هم داره
    من خودم هاسکی دارم
    راستی چند خریدیش
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    این سگ میکسه و نژاد نداره
    شما رو چه حسابی میگین نژاد خوبی داره؟
    هاسکی خوبه اما تربیتش و نگهداریش کار هرکسی نیست
    مغرور و بازیگوشن بماند که دیوارو هم می کنن بسکه خرابکار و پر انرژین!
    دوستان من اصلا به نژاد اهمیتی نمیدم و برام فرقی نمیکنه میکس باشه یا اصیل.مهم برایه من کوچیک بودن و زیباییشه.خیلی از سگ های اصیل هستن که پیشه بعضی از سگایه میکس حرفی برایه گفتن ندارن چه از نظر زیبایی چه از نظر هوش.سگ تریر اصیل هم داشتن ولی چون من از تریر زیاد خوشم نمیاد میکس خریدم.
    بنده هم دوست دارم سگ های هیکلی و بزرگ نگه دارم مثل هاسکی ولی وقت - مکان - هزینش اجازه ی این کار رو به من نمیده .
    همین کوچولوها خرج غذاشون و نگه داریشون خیلی برام گرون تموم میشه .حالا فکر کنید من هاسکی نگه دارم ! 2 روزه ورشکست میشم
    نسرین خانوم شما رو چه حسابی میگید که نژاد خوبی نداره

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام

تبریک میگم

کوبی خیلی کوچولو و نازه

ایشالا زود بزرگ میشه با مگی حسابی بازی میکنن

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط xMAGYx نمایش پست ها
    دوستان من اصلا به نژاد اهمیتی نمیدم و برام فرقی نمیکنه میکس باشه یا اصیل.مهم برایه من کوچیک بودن و زیباییشه.خیلی از سگ های اصیل هستن که پیشه بعضی از سگایه میکس حرفی برایه گفتن ندارن چه از نظر زیبایی چه از نظر هوش.سگ تریر اصیل هم داشتن ولی چون من از تریر زیاد خوشم نمیاد میکس خریدم.
    بنده هم دوست دارم سگ های هیکلی و بزرگ نگه دارم مثل هاسکی ولی وقت - مکان - هزینش اجازه ی این کار رو به من نمیده .
    همین کوچولوها خرج غذاشون و نگه داریشون خیلی برام گرون تموم میشه .حالا فکر کنید من هاسکی نگه دارم ! 2 روزه ورشکست میشم
    این مشکلم با خیلیاست که فرق سگ میکس و دورگه و اصیل رو نمی دونن هی سوء تفاهم میشه
    عزیزم من نگفتم سگ بدیه...سگ منم همینه...تریره
    ببین نژاد به یه سگ با مشخصات و استاندارد جهانی میگن که کدdna ثبت شده داره
    هاسکی یه نژاده...ژرمن یه نژاده
    تریر هم نژاده و یه خانواده بزرگ از استافورد شایر تریر و حتی پیت بول گرفته تا یورک شایر تریر.....به اینا میگیم نژاد
    اما سگای تزیینی که تو ایران به اسم اشپیتز(منظورم اشپیتز میکسه نه ژاپنی و المانی و نروجی و....)و شیتزو تریر و تریر فروخته میشن اصلا نژاد ندارن!
    اون تعریف نژاده...دسته ای از سگا که یه مشخصات و استاندارد معین دارن.
    بیشتر سگای تزیینی که ما به این اسامی ساختگی می خریم حتی دورگه هم نیستن...دورگه به سگی میگن که پدر و مادرش نژاد خالص دارن مثلا میکس ژرمن و دابر...ما میدونیم یه رگ ژرمن داره و یه رگ دابر یا میکس شیتزو با یه تریر نژاد داره مثل یورکی
    اما سگای محلی که می بینین میکسن چون اصلا معلوم نیست خون چندصدتا نژاد رو قروقاطی تو خودشون دارن!
    کوبی میکسه...رمی من میکسه..و مگی شما هم همینطوره
    کوبی سگ زیبایی من منظورم نبود که خوب نیست گفتم اینکه از اسم نژاد براش استفاده کنیم درست نیست
    اون اقا گفت نژاد خوبی داره...بر چه معیاری اینو گفته؟
    ما میگیم این دابر خوبه!چون استاندارد دابر رو میدونیم....نسبت به اون می سنجیم و خلوصش رو تعیین می کنیم
    اما سگی که نژاد و پیشینه نداره چطور میشه گفت نژاد خوبی داره؟یعنی درصد اصالتش بالاست؟اصلتش نسبت به کدوم نژاد؟

امیدوارم ناراحت نشده باشین واقعا منظورم اونی نبود که برداشت کردین
    اگه توضیحاتم قانعتون نکرد میتونم بیشتر بگم!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق .ماهی
    شماره عضویت
    14896
    من دارم مگی رو میگم از این رو رفتم نزاد مگی پرسیدم
    نمیدونم یه چیزی گفت ولی نگفت میکسه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    MAGY سگ میکس پاکوتاه
    شماره عضویت
    14484
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    این مشکلم با خیلیاست که فرق سگ میکس و دورگه و اصیل رو نمی دونن هی سوء تفاهم میشه
    عزیزم من نگفتم سگ بدیه...سگ منم همینه...تریره
    ببین نژاد به یه سگ با مشخصات و استاندارد جهانی میگن که کدdna ثبت شده داره
    هاسکی یه نژاده...ژرمن یه نژاده
    تریر هم نژاده و یه خانواده بزرگ از استافورد شایر تریر و حتی پیت بول گرفته تا یورک شایر تریر.....به اینا میگیم نژاد
    اما سگای تزیینی که تو ایران به اسم اشپیتز(منظورم اشپیتز میکسه نه ژاپنی و المانی و نروجی و....)و شیتزو تریر و تریر فروخته میشن اصلا نژاد ندارن!
    اون تعریف نژاده...دسته ای از سگا که یه مشخصات و استاندارد معین دارن.
    بیشتر سگای تزیینی که ما به این اسامی ساختگی می خریم حتی دورگه هم نیستن...دورگه به سگی میگن که پدر و مادرش نژاد خالص دارن مثلا میکس ژرمن و دابر...ما میدونیم یه رگ ژرمن داره و یه رگ دابر یا میکس شیتزو با یه تریر نژاد داره مثل یورکی
    اما سگای محلی که می بینین میکسن چون اصلا معلوم نیست خون چندصدتا نژاد رو قروقاطی تو خودشون دارن!
    کوبی میکسه...رمی من میکسه..و مگی شما هم همینطوره
    کوبی سگ زیبایی من منظورم نبود که خوب نیست گفتم اینکه از اسم نژاد براش استفاده کنیم درست نیست
    اون اقا گفت نژاد خوبی داره...بر چه معیاری اینو گفته؟
    ما میگیم این دابر خوبه!چون استاندارد دابر رو میدونیم....نسبت به اون می سنجیم و خلوصش رو تعیین می کنیم
    اما سگی که نژاد و پیشینه نداره چطور میشه گفت نژاد خوبی داره؟یعنی درصد اصالتش بالاست؟اصلتش نسبت به کدوم نژاد؟

امیدوارم ناراحت نشده باشین واقعا منظورم اونی نبود که برداشت کردین
    اگه توضیحاتم قانعتون نکرد میتونم بیشتر بگم!
    ممنون از توضیحاتتون.
    از نظر من تمامی سگ ها تو یه رده هستن.هر سگی نقاط ضعف و نقاط قوتی داره.تنها چیزی که سگ های نژاد خالص رو برتر نشون میده ارزش مادیه اونه.البته این نظر شخصیه منه.

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    ممنون از توضیحاتتون.
    از نظر من تمامی سگ ها تو یه رده هستن.هر سگی نقاط ضعف و نقاط قوتی داره.تنها چیزی که سگ های نژاد خالص رو برتر نشون میده ارزش مادیه اونه.البته این نظر شخصیه منه.
    منم با شما موافقم
    هوش همه سگا در اصل یکیه و اینکه نژادهارو رده بندی می کنن از نظر هوش در واقع هوش نیست
    بلکه اون نژاد ها فرمانبرداری بیشتری در پیروی از دستورات دارن واسه همین باهوش تر به نظر میرسن
    اما هوش یه سگ بسته به صاحبشه که توانایی هاشو تا چه حد پرورش بده و بهش چیزهای بیشتری یاد بده
    در واقع من خودم نژادهای دو رگه رو به اصیل ترجیح میدم...نژادهای اصیل مشکلات خاص خودشون رو دارن و
    معمولا سگای میکس مشکلات فیزییکی کمتری پیدا می کنن و کلا جون سخت تر و مقاوم ترن
    از کوبی عکس های بیشتری بزارید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آروانا سیلور
    شماره عضویت
    196
    سگ زیبایی دارید امیدوارم خدا حفظش کنه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام
    تبــــریک میگم بابت عضو جدید
    خیلی خیلی فسقلی و با نمک هست
    ایشالا سالم و سلامت در کنارتون باشه و روز های شادی رو براتون رقم بزنه
    با توجه به اینکه هنوز خیلی کوچولوئه و براش زوده بهتره که پیش مگی نذارینش اما فراموش نکنین که برای ارتباط بهتر بینشون باید از سن کم شروع کنین اما نه الان چون تو این سن خیلی نسبت به همه چیز اسیب پذیر هست
    اما میتونین چند روز یکبار مگی و کوبی رو در دوره های زمانی کوتاه (در حد چند دقیقه) با هم اشنا کنین ولی حواستون باشه که مگی بسته باشه و فاصله رو رعایت کنین تا اگر رفتار غیر منتظره ای داشت بتونین از خطرات جلوگیری کنین،اینطوری برای مگی هم اشنایی با جز جدید و هم نوع خودش زمینه سازی میشه با توجه به اینکه قبلا در کنار سگ دیگه ای زندگی نکرده
    فقط حواستون باشه هاپو ها خیــــلی حسودن هاا

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    MAGY سگ میکس پاکوتاه
    شماره عضویت
    14484
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام
    تبــــریک میگم بابت عضو جدید
    خیلی خیلی فسقلی و با نمک هست
    ایشالا سالم و سلامت در کنارتون باشه و روز های شادی رو براتون رقم بزنه
    با توجه به اینکه هنوز خیلی کوچولوئه و براش زوده بهتره که پیش مگی نذارینش اما فراموش نکنین که برای ارتباط بهتر بینشون باید از سن کم شروع کنین اما نه الان چون تو این سن خیلی نسبت به همه چیز اسیب پذیر هست
    اما میتونین چند روز یکبار مگی و کوبی رو در دوره های زمانی کوتاه (در حد چند دقیقه) با هم اشنا کنین ولی حواستون باشه که مگی بسته باشه و فاصله رو رعایت کنین تا اگر رفتار غیر منتظره ای داشت بتونین از خطرات جلوگیری کنین،اینطوری برای مگی هم اشنایی با جز جدید و هم نوع خودش زمینه سازی میشه با توجه به اینکه قبلا در کنار سگ دیگه ای زندگی نکرده
    فقط حواستون باشه هاپو ها خیــــلی حسودن هاا
    امروز پیش مگی بردمش ولی مگی رو نبستم. مگی هی سمتش میپرید و رو زمین قل میخورد مگی خیلی کوبی رو دوست داره ولی چون اولین باره همدیگرو میبینن کمی هیجانی میشه و من از همینش میترسم.حدود نیم ساعت، پیشه مگی بود و باهم بازی کردن ولی بازم میترسم کناره مگی بزارمش.ایشالا 2-3 هفته ی دیگه میزارمش پیشه مگی.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    اخی چه نازه از بازی کردنشون هم برامون عکس بگیرید خدا برات هر دوشونو حفظ کنه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)