صفحه 30 از 53 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 528
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام

این ها همه جزو خانواده کبوترهای نوک کوچک { نوک قنار } هستن .

بهتر به قسمت معرفی نژاد کبوترها {موضوع : برخی از نژادهای کبوتر } یه سری بزنید . اطلاعات مفیدی هست .
    یک سوال دیگه داشتم تاحالا موشی دو کت دو رنگ دیدید شبیه این عکس

ببخشید زیاد سوال میکنم من یک سالی میشه تو کار پرورش کبوتر هستم و نگهداری میکنم ولی چون برخی نژادها تو شهرمون نیس و کسی نگهداری نمیکنه اطلاعتم پایینه

اگه کسی عکس از کبوتر ها دو کت دو رنگ داره قرار بده خیلی ممنون میشم

من فامیلم به صورت حرفه ای تو کار تکثیر کبوتر هستش 10 سالی میشه تو اینکار هستش ولی فقط تو کار دانفوس و اسکندرون هستش اونم اطلاعات زیادی درمورد این نوع نژاد ها نداره بخاطر همین زیاد مزاحم دوستان میشم
    ویرایش توسط منصور : 18th July 2015 در ساعت 11:41 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    !
    شماره عضویت
    16607
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سمت ما اسکندرون و دانفوز قیمت نجومی داره که بالا دو نیم تا سه میلیون هم خرید و فروش میشه ولی مثلا دم چتری یا هلندی هرچقد خوشگل و زیبا باشن طرفداری نداره خودم خیلی علاقه دارم ولی چون خریداری نداره پرورش نمیدم این نژاد هارو
    سلام.به نظرتون چ نژادی برای پرورش خوبع؟ دنبال یه نژادم که بخرن ازم و رو دستم نمونه.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    یک سوال دیگه داشتم تاحالا موشی دو کت دو رنگ دیدید شبیه این عکس

ببخشید زیاد سوال میکنم من یک سالی میشه تو کار پرورش کبوتر هستم و نگهداری میکنم ولی چون برخی نژادها تو شهرمون نیس و کسی نگهداری نمیکنه اطلاعتم پایینه

اگه کسی عکس از کبوتر ها دو کت دو رنگ داره قرار بده خیلی ممنون میشم

من فامیلم به صورت حرفه ای تو کار تکثیر کبوتر هستش 10 سالی میشه تو اینکار هستش ولی فقط تو کار دانفوس و اسکندرون هستش اونم اطلاعات زیادی درمورد این نوع نژاد ها نداره بخاطر همین زیاد مزاحم دوستان میشم
    سلام
    این کبوتر که در عکس هست یک نوع رنگ و به اصطلاح خال تک و اسنثنایی داره و از کبوتران جناب بهمنی در همدان هستش و اگر دنبال این رنگ کبوتر هستید فکر نمیکنم بتونید پیدا کنید ولی از این نژاد کبوتر هست .
    کبوتران تزیینی نژادهای مختلفی دارند و متاسفانه هنوز بشکل خیلی حرفه ای در ایران جا نیوفتاده و اشخاص محدودی اقدام به نگهداری و تکثیر این نژادها میکنند که مسلما کبوتر پاک و اصل قیمتی بالا داره و متفاوت نژادهایی هم از کبوتران تزیینی هست که هنوز در ایران تکثیر نشده و فقط عکس هایی از نت داریم
    در هر صورت اگر تصمیم به نگهداری و تکثیر اینگونه از کبوتران رو دارید از فردی مطمئن و اشنا اقدام به تهیه جفت مولد بکنید تا از نطفه دار بودن جفتها اطمینان داشته باشید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    سلام دوستان گلم چنتا سوال داشتم واسه کبوتر از استخون ران مرغ یا پوسته تخم مرغ استفاده میکنن؟

من چند جا شنیدم و خوندم بعضی وقتا استخون ران مرغ رو میزارن خشک و شکننده بشه بعد اونو میکوبن در اختیار کبوتر قرار میدن یا پوسته تخم مرغ رو به همین صورت کبوتر میخوره و واسش خوبه؟

درمورد گل شور هم اگه یک توضیح مختصر بدید ممنون میشم بگید مقدار نمک زیاد باشه یا کم یا متوسط و اینکه فقط در اختیار کبوتر هایی که تخم و جوجه دارن قرار داده بشه یا واسه همه کبوتر ها؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فایتر و ایشالله در آینده سنگال
    شماره عضویت
    17269
    نقل قول نوشته اصلی توسط samy73lk نمایش پست ها
    سلام.به نظرتون چ نژادی برای پرورش خوبع؟ دنبال یه نژادم که بخرن ازم و رو دستم نمونه.

بستگی به جایی که زندگی میکنید داره.هر جایی یه نژادایی رو می پسندن .بابد تحقیق کنید ببینید او شهرتون چه نژادایی بازار بهتری دارن.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    !
    شماره عضویت
    16607
    سلام دوستان گلم چنتا سوال داشتم واسه کبوتر از استخون ران مرغ یا پوسته تخم مرغ استفاده میکنن؟

من چند جا شنیدم و خوندم بعضی وقتا استخون ران مرغ رو میزارن خشک و شکننده بشه بعد اونو میکوبن در اختیار کبوتر قرار میدن یا پوسته تخم مرغ رو به همین صورت کبوتر میخوره و واسش خوبه؟

درمورد گل شور هم اگه یک توضیح مختصر بدید ممنون میشم بگید مقدار نمک زیاد باشه یا کم یا متوسط و اینکه فقط در اختیار کبوتر هایی که تخم و جوجه دارن قرار داده بشه یا واسه همه کبوتر ها؟
    من پوست تخم مرغو وقتی میخوان تخم بکنن براشون میزارم گل شور هم همینطور و همه شون میخورن.نمک باید به قدری باشه که تشنه بشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط samy73lk نمایش پست ها
    من پوست تخم مرغو وقتی میخوان تخم بکنن براشون میزارم گل شور هم همینطور و همه شون میخورن.نمک باید به قدری باشه که تشنه بشه

پوست تخم مرغ رو چطوری بهشون میدی پودر میکنی یا انقدر ریز میکنی بتونن نوک بزنن و بخورن؟

من گل شور درست کردم ولی نمیدونم نمکش زیاده یا نه من کف دریا هم پودر کردم اضافه کردم به گل شور الان یکمی که خشک شده میدرخشه نمیدونم ذرات نمک هستش یا کف دریا
    ویرایش توسط منصور : 22nd July 2015 در ساعت 03:07 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    !
    شماره عضویت
    16607
    پوست تخم مرغ رو چطوری بهشون میدی پودر میکنی یا انقدر ریز میکنی بتونن نوک بزنن و بخورن؟

من گل شور درست کردم ولی نمیدونم نمکش زیاده یا نه من کف دریا هم پودر کردم اضافه کردم به گل شور الان یکمی که خشک شده میدرخشه نمیدونم ذرات نمک هستش یا کف دریا
    نه باید خورد کنی که نوک بزنن.یکم بچش نمکش فقط واسه اینکه تشنه بشن و اب بخورن.کف دریا هم خوبه مخصوصا برای جوجه ها تو پرریزی

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905

سلام
    در مورد استخوان مرغ پرورش دهنده ای رو ندیدم که که استفاده کنه , ماندن استخوان مرغ برای خشک شدن و پودر شدن زیاد صحیح نیست و صد در صد مواد داخل استخوان باعث بیماری و الودگی خواهند شد . استفاده از این دو مورد که شما گفتید (پوست تخم مرغ و استخوان مرغ ) برای تامین کلسیم بدن کبوتر هستش که پوست تخم مرغ یا پوست بدونه نطفه خود کبوتر خیلی بهتر و سالم تر هستش .
    موارد استفاده گل شور هم در فواصل سال متفاوت هستش و برای تمام کبوتران پیشنهاد میشه برای پاک شدن چینه دان کبوتر مفید هست اما در زمان تکثیر استفاده از گل شور علاوه بر پاک کردن چینه دان باعث میشه کبوتران جوجه دار اب بیشتر بخورند و به جوجها بهتر و بیشتر دون بدند بهترین زمان استفاده هم یک ساعت بعد از وعده دان کبوتران جوجه دار که معمولا بعد از ظهر هست بشکلی که دان کامل در اختیار جفتها قرار بدید و گل شور رو هم جلوی کبوت ران بزارید تا با خوردن نمک از دفعات بیشتری برای ابخوردن استفاده کنند و به جوجها بدهند و بعد از یک ساعت میتونید بردارید مجدد روز بعد حدود ساعت 11 تا 2 یک ساعت رو مشخص کنید و در اختیار کبوتر ان یزارید . پوست تخم مرغ اسیاب شده رو هم میتونید هر زمان که گلشور رو برای کبوتران گذاشتید مقداری روی ان بریزید تا کبوتران بخورند
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی- بلبل خرما-مرغ عشق-کاسکو
    شماره عضویت
    17263
    سلام کبوترم سرش پیچ خورده و آب ریزش چشم داره آیا نیو کاسل گرفته؟ درمانش چیست؟

صفحه 30 از 53 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)