صفحه 29 از 53 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 528
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام کبوترهای بسیار زیبا و با ارزشی دارید مبادک تون باشه امیدوار جوجهای بسیار خوبی ازشون بگیرید قیمت کبوتر بستگی به خالص بودن و منطقه داره کبوترهای به نام موشی توی تهران حدودا 200 قیمت داره باز بستگی نژاد و کسی که میخواد بخره داره قیمت بعضی از کبوترهای دیگه هم بصورت تقریبی توی بازار هست . شامپیون ( هلندی ) 300 - بالنی پاپر 400 - نوک قنار 500 قیمت جفتی به تومن هست . البته یکی هست نوک قنار پشت دار خالص و میده 200 و دیگری میده 1،200 چون قیمت مشخص شده ای نداره باز بستگی کبوتر و فروشنده داره . 25 تیرماه 1394
    خیلی ممنون اینجا موشی الماسی و طوق طلایی و موشی طلایی خالص طرفداران خاص خودشو داره تنها نژاد موشی که طرفدار زیاد داره اینجا همین نژاد ها هستن بعدش پشت ابی و غیره.من خودم بدجور دنبال این نژاد ها هستن واسه تکثیر اما متاسفانه گیر نمیاد اونی هم که داره حاضر نیس بفروشه من یکیو میشناسم بالا بیست جفت از این نژاد داره ولی حتی حاضر نیس یک جفت رو بده کلا کمیاب هستش تو یک عکس هم از همین نژاد کبوتر کاکل دار سینه فر و پاپر دیدم که عروسک بودش ولی گیر نمیاد اگه هم گیر بیاد خالص نیستن و دو رگه هستن که کیفیت خوبی ندارن. قیمت همین کبوتر از نوع خوش رنگش جفتی به 500 هزار میرسه اینجا

یک سوال دیگه شازده دو کت دو رنگ دیدید شما؟
    ویرایش توسط منصور : 16th July 2015 در ساعت 02:46 PM

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    خیلی ممنون اینجا موشی الماسی و طوق طلایی و موشی طلایی خالص طرفداران خاص خودشو داره تنها نژاد موشی که طرفدار زیاد داره اینجا همین نژاد ها هستن بعدش پشت ابی و غیره.من خودم بدجور دنبال این نژاد ها هستن واسه تکثیر اما متاسفانه گیر نمیاد اونی هم که داره حاضر نیس بفروشه من یکیو میشناسم بالا بیست جفت از این نژاد داره ولی حتی حاضر نیس یک جفت رو بده کلا کمیاب هستش تو یک عکس هم از همین نژاد کبوتر کاکل دار سینه فر و پاپر دیدم که عروسک بودش ولی گیر نمیاد اگه هم گیر بیاد خالص نیستن و دو رگه هستن که کیفیت خوبی ندارن. قیمت همین کبوتر از نوع خوش رنگش جفتی به 500 هزار میرسه اینجا

یک سوال دیگه شازده دو کت دو رنگ دیدید شما؟
    سلام
    اگر تهران تشریف اوردید حتما به مرکز پرندها اتوبان آزادگان مرکز خلیج یه سر بزنید . اونجا هر جور پرنده ای بخواهید هستد
    منظور تون درباره شازه یعنی هر کتش یه رنگ باشه . بله به این صورت هم هست .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    سلام
    اگر تهران تشریف اوردید حتما به مرکز پرندها اتوبان آزادگان مرکز خلیج یه سر بزنید . اونجا هر جور پرنده ای بخواهید هستد
    منظور تون درباره شازه یعنی هر کتش یه رنگ باشه . بله به این صورت هم هست .
    از این نوع شازده ها هم تو تهران گیر میاد اگه اره ارزش داره ادم یک هفته ای بیاد و کبوترهایه خوب رو خریداری کنه که اینجا پرطرفدار هستن

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    از این نوع شازده ها هم تو تهران گیر میاد اگه اره ارزش داره ادم یک هفته ای بیاد و کبوترهایه خوب رو خریداری کنه که اینجا پرطرفدار هستن
    سلام بله میشه پیدا کرد . تهران تشریف امدید قدمتون رو چشم . تقریبا دوهفته پیش یه 10 تا شازده کاشونی خیلی خوب داشتیم که مجبور به فروش شون شدیم . دونه ای 10000 تومن . تهران جاهای مثل خلیج و مولوی میشه پیدا کرد . البته قابل توجه هست تمامی پرندها و حیوانات اهلی توی خلیج خرید و فروش میشه و مولوی بیشتر مواد تغذیه ای هست
    ویرایش توسط مهدی خلیلی : 16th July 2015 در ساعت 07:50 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    سلام بله میشه پیدا کرد . تهران تشریف امدید قدمتون رو چشم . تقریبا دوهفته پیش یه 10 تا شازده کاشونی خیلی خوب داشتیم که مجبور به فروش شون شدیم . دونه ای 10000 تومن . تهران جاهای مثل خلیج و مولوی میشه پیدا کرد . البته قابل توجه هست تمامی پرندها و حیوانات اهلی توی خلیج خرید و فروش میشه و مولوی بیشتر مواد تغذیه ای هست
    من منظورم این نوع شازده هستش

اینجا بهش میگن دو کت افغانی شنیدم بعضیا کشلکک همچین چیزی صداش میزنن ولی دو کت افغانی باز یکم قیافش از این خوشگل تره اینجا جفتی از 250 تا 300 حتی به 500 هزار میرسه اگه منظورم شما همین نوع شازده هستش صد تومن دونه ای خوب دادید یکی از دوستان میگفت چند وقت پیش همین مدل شازده دو کت دو رنگ دیده قیمتش یک میلیون پونصد هزار بوده البته میگم از این یکم خوشگل تره کاکل هم دارن

این مدل شازده هم هستش که قیمت انچنانی و طرفداری نداره عکسشو تو سایت پیدا کردم

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    سلام
    برای من نبوده برای یکی از دوستانم بود {چون از نگهداری کبوتر معذورم }
    قیمت هم دونه ده هزار تومن نه صد هزار تومن البته اونهم دادیم به یکی یه از دوستانمون
    طبق اون عکس اولی که نشون دادید یکی دوجفت ولی نه به این خالصی یه درجه پاینتر
    بیشتر شون کاشای بودن
    چندتا عکس میزارم ولی اینها نبودن . از اینها خیلی سرتر بودن بالای 10ساعت پرش داشتن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    سلام دوست داران کبوتر فکر کنم تو این انجمن کم هستن چون خیلی سوت کوره قسمت کبوتر

دوستان اسم این نژاد کبوتر چیه همون موشی کله مصری هستش یا یک اسم دیگه ای داره

از این نژاد تو تهران و ایران به راحتی گیر میاد؟ اگه اره حدود قیمتش چنده؟ از نظر من واقعا این نوع رنگ و نوک شکل زیبایی داده به این پرنده

یکسوال دیگه من شنیدم موشی دو کت دو رنگ هم هست حقیقت داره کسی تاحالا همچین موردی دیده؟

رنگ کبوتر عکس سومی و چهارمی واقعا زیبا هستش
    ویرایش توسط منصور : 17th July 2015 در ساعت 10:50 PM

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    سلام

خیلی ممنونم بابت تصاویر زیبا که قرار دادید . از لحاظ سوت و کور بودن قسمت کبوترها بنده با شما مخالفم
    بنظرمن گذشتگان فعالیتهای خوبی انجام داده اند و بعد از این هم فعالیت کاربران در قسمت کبوترها بیشتر خواهد شد .
    به این نوع کبوتر به استعلا میگن { نوک قنار } یعنی نوک قناری . که جزو بهترین نوع کبوترها هست .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    سلام

خیلی ممنونم بابت تصاویر زیبا که قرار دادید . از لحاظ سوت و کور بودن قسمت کبوترها بنده با شما مخالفم
    بنظرمن گذشتگان فعالیتهای خوبی انجام داده اند و بعد از این هم فعالیت کاربران در قسمت کبوترها بیشتر خواهد شد .
    به این نوع کبوتر به استعلا میگن { نوک قنار } یعنی نوک قناری . که جزو بهترین نوع کبوترها هست .
    سلام عیدتون مبارک امیدوارم همیشه سالم و زنده کتار خانواده شاد و خوشحال باشید

من فکر میکردم این نوع کبوتر موشی کله مصری هستش چون خیلی شباهت داره بخصوص رنگ پرها چون یک نوع موشی داریم اینجا بهش میگن موشی کاغذی رنگ پرهاش خیلی زیبا هستش و گران قیمت هستش و شباهت زیادی به اینا داره من فکر میکردم نوک قناری ها فقط این شکلی هستن

زیاد به دلن ننشستن این نوع رنگ و سر و نوک

اما عکس ها پست قبلی که قرار دادم بسیار زیبا هستن ساعت ها از نگاه کردنش خسته نمیشم چنتا عکس دیگه

خیلی شبیه موشی ها هستن اگه موشی نیستن و نوک قناری هستن میشه نژاد ها مختلف نوک قناری هارو بگید و یک توضیحی دربارشون بدید الان این نوع کبوتر قیمتش چنده و اون عکس از نوک قناری که گذاشتم قیمتش چنده و ایا تو تهران به سادگی یافت میشه؟

من کبوتر باز نیستم اشنایی زیادی هم ندارم ازشون ولی خیلی دوست دارم از نژاد ها خاص داشته باشم و وقتی نگاهشون میکنم از زیبایی هاشون لذت ببرم

دوستان دیگه هم اگه اطلاعاتی داشتن راهنمایی کنن تا اطلاعات همه ما درباره این نژاد زیبا بیشتر بشه
    ویرایش توسط منصور : 18th July 2015 در ساعت 10:23 PM

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    سلام عیدتون مبارک امیدوارم همیشه سالم و زنده کتار خانواده شاد و خوشحال باشید

من فکر میکردم این نوع کبوتر موشی کله مصری هستش چون خیلی شباهت داره بخصوص رنگ پرها چون یک نوع موشی داریم اینجا بهش میگن موشی کاغذی رنگ پرهاش خیلی زیبا هستش و گران قیمت هستش و شباهت زیادی به اینا داره من فکر میکردم نوک قناری ها فقط این شکلی هستن
    زیاد به دلن ننشستن این نوع رنگ و سر و نوک

اما عکس ها پست قبلی که قرار دادم بسیار زیبا هستن ساعت ها از نگاه کردنش خسته نمیشم چنتا عکس دیگه
    خیلی شبیه موشی ها هستن اگه موشی نیستن و نوک قناری هستن میشه نژاد ها مختلف نوک قناری هارو بگید و یک توضیحی دربارشون بدید الان این نوع کبوتر قیمتش چنده و اون عکس از نوک قناری که گذاشتم قیمتش چنده و ایا تو تهران به سادگی یافت میشه؟

من کبوتر باز نیستم اشنایی زیادی هم ندارم ازشون ولی خیلی دوست دارم از نژاد ها خاص داشته باشم و وقتی نگاهشون میکنم از زیبایی هاشون لذت ببرم

دوستان دیگه هم اگه اطلاعاتی داشتن راهنمایی کنن تا اطلاعات همه ما درباره این نژاد زیبا بیشتر بشه
    سلام

این ها همه جزو خانواده کبوترهای نوک کوچک { نوک قنار } هستن .

بهتر به قسمت معرفی نژاد کبوترها {موضوع : برخی از نژادهای کبوتر } یه سری بزنید . اطلاعات مفیدی هست .

صفحه 29 از 53 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)