صفحه 13 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 528
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirstark نمایش پست ها
    به نظرتون بزارم با هم جفت بمونن ؟
    اگه از هم جداشون کنم ممکنه دوباره همین مشکل پیش بیاد ؟

خیلی ممنون بابت راهنمایی هاتون
    بله میتونید جدا نکنید کبوترها رو و با یکدیگر جفت باشن ولی سیع کنید محل نگهداری جفت جدید رو جدا کنید احتمال داره ماده برای تخم گذاری به جای قبل که در حال حاضر داخل لونه جوجه هستش برگرده و این کار میتونه مشکل ساز باشد
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ و کبوتر
    شماره عضویت
    15918
    سلام به همه ی شما دوستان عزیز.یک سوالی از شما داشتم.ایا کبوتر در صورتی که دستی بشه میشود با بال های باز بیرون بردش{مثلا دامپزشکی}وبشه بهش اطمینان کرد و فرار نکنه؟ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی و کبوتر
    شماره عضویت
    12337
    نقل قول نوشته اصلی توسط امید گرامی نمایش پست ها
    سلام به همه ی شما دوستان عزیز.یک سوالی از شما داشتم.ایا کبوتر در صورتی که دستی بشه میشود با بال های باز بیرون بردش{مثلا دامپزشکی}وبشه بهش اطمینان کرد و فرار نکنه؟ممنون
    سلام دوست عزیز
    صد البته که میشه
    من خودم کبوترای دستی زیادی داشتم خیلی هم قابل اطمینان هست
    وقتی خیلی صمیمی بشه رفتارهای خاص خودشو داره
    موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    بله کبوتر رو میتونید دستی کنید ولی اینکه با خودتون بیرون ببرید و فرار نکنه در صورتی امکان پذیر هستش که شخص و یا حیوان دیگری مثل گربه در طول مسیر نباشه و کبوتر از شخص یا چیز خاصی نترسه و پرواز نکنه . کبوتر که دستی و رام بشه شما و یک محوطه مشخصی رو می شناسه و اگر به دلیل استرس از شما جدا و پرواز کنه دیگر انتظاری برای بازگشت مجدد خدمت شما نیست و محیط برای کبوتر نا اشنا و وجود اشخاص دیگر باعث سر در گمی کبوتر میشود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14295
    سلام
    ما یه بالکن حدودا 3 متری داریم میشه تو این بالکن 1 جفت کبوتر نگهداری کرد ؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmoti نمایش پست ها
    سلام
    ما یه بالکن حدودا 3 متری داریم میشه تو این بالکن 1 جفت کبوتر نگهداری کرد ؟
    سلام
    بله یک جفت کبوتر نیاز به محیط بزرگی برای نگهداری ندارند اگر تا سقف بالکن رو با توری بپوشنید تا 3 جفت هم میتونید نگهداری کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ و کبوتر
    شماره عضویت
    15918
    بسیار ممنونم از جواب همه ی شما.راستی کبوترای زینتی حتما باید تعدادشون زیاد باشه یا یک جفت کافیه؟همچنین راهی هست که کبوتر اگر جفت داشته باشه باز هم دست اموز میمونه مثل قبل یا وحشی میشه؟ایا کبوترهم در صورت دست اموزی از توجه و محبت لذت میبره؟راستش من میخوام یک پرنده دست اموز و وفادار بخرم از بین شکاری ها و کبوتر کدوم رو پیشنهاد میکنید؟بسیار ممنون میشم اگه جواب دهید.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    بسیار ممنونم از جواب همه ی شما.راستی کبوترای زینتی حتما باید تعدادشون زیاد باشه یا یک جفت کافیه؟همچنین راهی هست که کبوتر اگر جفت داشته باشه باز هم دست اموز میمونه مثل قبل یا وحشی میشه؟ایا کبوترهم در صورت دست اموزی از توجه و محبت لذت میبره؟راستش من میخوام یک پرنده دست اموز و وفادار بخرم از بین شکاری ها و کبوتر کدوم رو پیشنهاد میکنید؟بسیار ممنون میشم اگه جواب دهید.
    سلام
    یک جفت هم میتونید نگهداری کنید و مشکلی پیش نمیاد
    شاید در زمان تخم گذاری کمی تغییرات رفتاری داشته باشه ولی در کل کبوتر اگر رام و دست اموز بشه خیلی کم پیش میاد که از اون حالت در بیاد و رفتاد طبیعی و معمول دیگر کبوتران را پیدا کنه
    اگر منظور لذت کبوتر از محبت مثل طوطی سانان هستش خیر کبوتر از لحاظ حس عاطفی از طوطی ها ضعیف تر هستش
    پرنده شکاری و کبوتر 2 گونه متفاوت هستن و سلیقه شما در انتخاب مهم هستش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ و کبوتر
    شماره عضویت
    15918
    سلام.ممنون از جواب سریع و کاملتون. راستش من ازبین این دو میخواهم پرنده ای را انتخاب کنم که وفادارتر و اهلی ترباشد و بتواند با انسان بسازد و حس عاطفیش بیشتر باشه.البته ولی من فکر نمیکنم حس عاطفی کبوتر از طوطی ضعیف تر باشه.درسته که مستقل تره ولی زودتر و بهتر اهلی میشه و وفاداره و کبوتر اهلی که من قبلا داشتم هر وقت به خانه می امدم سریع میفهمید و به توی خانه می امد و میپرید رو شانه ام و میذاشت نوازش شود ولی هیچکدام از طوطی هایی که داشتم اصلا توجهی نمیکردن و کاملا بی احساس بودن و هیچ فرمانی رو مثل کبوتر نر من خوب اجرا نمیکردن ولی کبوترم بیا را تقریبا خوب یاد گرفت ولی نمی دانم چرا اواخر کمی بیشتر عصبی شده بود و نک میزد.به نظرتون به خاطر بلوغ و جفت یابزی بوده یا دلیل دیگه ای داشته؟راستی قلمرو طلبی در کبوتر طبیعی هستش؟و اینکه ایا کبوتر وقتی که با یکی دوست شه و اماا چند بار شخص دیگه ای بهش غذا بده رابطه اش رو با فرد قبلی قطع میکنه؟ و اگه میشه یک کم درمورد اخلاق کبوتر توضیح دهید.ببخشید که این قدر پستم طولانی شد.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام.ممنون از جواب سریع و کاملتون. راستش من ازبین این دو میخواهم پرنده ای را انتخاب کنم که وفادارتر و اهلی ترباشد و بتواند با انسان بسازد و حس عاطفیش بیشتر باشه.البته ولی من فکر نمیکنم حس عاطفی کبوتر از طوطی ضعیف تر باشه.درسته که مستقل تره ولی زودتر و بهتر اهلی میشه و وفاداره و کبوتر اهلی که من قبلا داشتم هر وقت به خانه می امدم سریع میفهمید و به توی خانه می امد و میپرید رو شانه ام و میذاشت نوازش شود ولی هیچکدام از طوطی هایی که داشتم اصلا توجهی نمیکردن و کاملا بی احساس بودن و هیچ فرمانی رو مثل کبوتر نر من خوب اجرا نمیکردن ولی کبوترم بیا را تقریبا خوب یاد گرفت ولی نمی دانم چرا اواخر کمی بیشتر عصبی شده بود و نک میزد.به نظرتون به خاطر بلوغ و جفت یابزی بوده یا دلیل دیگه ای داشته؟راستی قلمرو طلبی در کبوتر طبیعی هستش؟و اینکه ایا کبوتر وقتی که با یکی دوست شه و اماا چند بار شخص دیگه ای بهش غذا بده رابطه اش رو با فرد قبلی قطع میکنه؟ و اگه میشه یک کم درمورد اخلاق کبوتر توضیح دهید.ببخشید که این قدر پستم طولانی شد.
    سلام
    این خواستهای شما رو کبوتر بهتر میتونه براورده کنه و در نگهداری پرندگان شکاری مشکلاتی بهمراه دارند از قبیل محیط نگهداری , احتمال صدمه زدن به فرد نگهدارنده یا اشخاص اطراف پرنده , هزینه تغذیه و بیماریهای خاص و متفاوت با کبوتر و طوطی سانان
    اینکه میفرمایید کبوتر شما هنگام ورود به منزل عکس العمل نشان میداده نوعی حس دوستی و میشه گفت عاطفی نسبت به شما داشته ولی از نظر حس عاطفی و درک وفهم و حسادت به هم نوع خود از طوطی سانان ضعیف تر و قابل مقایسه نیستند تربیت و اموزش به طوطی سانان راهها و روشهای مخصوص به خودش رو داره که اگر به درست رعایت بشه طوطی رام و گوش به فرمان خواهد شد
    اولین دلیل نوک زدن کبوتر همینطور که گفتید برای بلوغ و نداشتند جفت بوده و گاهی از علاقه زیاد کبوتر به شخص هستش
    بله کبوتر هم مثل تمام پرندگان دیگر خواستار محیط و قلمرو هست
    احتمال داره فرد نگهدارنده قبلی رو نسبت بهش بی توجه بشه و این خود نشانه ضعف حس عاطفی کبوتر نسبت به طوطی سانان هستش کبوتر زمان دان و تغذیه فقط اون شخصی که تغذیه رو فراهم میکند میشناسه حال برای اولین بار فرد رو دیده باشه

صفحه 13 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)