صفحه 11 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 528
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADAF2430 نمایش پست ها
    ممنون
    بله نمیتونه بخوره
    اینکارو انجام دادم حتی دو روز بهش غذا ندادم تا خودش بخوره ولی اصلا نمیتونست دونه رو برداره برای همین دلم سوخت و دوباره خودم شروع کردم و بهش غذا دادم

سلام
    یکی از دلایلی که هنوز نمیتونه دون برداره بزرگ شدن کبوتر توسط شما هستش و مراحل رشد و نحوه دون خوردن رو با حضور پدر و مادر تجربه نکرده ولی نگران نباشید تا اخر هفته اینده صدر در صد خودش دون میخوره
    نوک کبوتر هم به شکل طبیعی و معمول شده (اسپند هم دود کنید خیلی زیبا شده )
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دلایلی که هنوز نمیتونه دون برداره بزرگ شدن کبوتر توسط شما هستش و مراحل رشد و نحوه دون خوردن رو با حضور پدر و مادر تجربه نکرده ولی نگران نباشید تا اخر هفته اینده صدر در صد خودش دون میخوره
    نوک کبوتر هم به شکل طبیعی و معمول شده (اسپند هم دود کنید خیلی زیبا شده )
    مرسی اقای فلاحی پسرم یکی یکدونست انشالا که زود تر بتونه خودش دونشو بخوره که انقدر اذیت نشه
    حتما براش اسپند دود میکنم ; )
    یه تاپیک هست که کبوتر هلندی میفروشه 80 توی مشهد هم هست بنظرتون ماده شو برای کبوترم بگیرم ؟
    بازم ازتون ممنونم اینکه کبوترم تا این سن رسیده و سالم و سرحاله همش مدیون اطلاعات وکمک های خوب شما هستم هر چقدر هم تشکر کنم کمه ممنون ممنون ....

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADAF2430 نمایش پست ها
    مرسی اقای فلاحی پسرم یکی یکدونست انشالا که زود تر بتونه خودش دونشو بخوره که انقدر اذیت نشه
    حتما براش اسپند دود میکنم ; )
    یه تاپیک هست که کبوتر هلندی میفروشه 80 توی مشهد هم هست بنظرتون ماده شو برای کبوترم بگیرم ؟
    بازم ازتون ممنونم اینکه کبوترم تا این سن رسیده و سالم و سرحاله همش مدیون اطلاعات وکمک های خوب شما هستم هر چقدر هم تشکر کنم کمه ممنون ممنون ....
    انشاالله که همینطور خواهد شد
    بله اونها رو دیدم .نوع اون کبوترها زیبایی به جفت بودنشون هستش و جوجهای مثل خودشون تکثیر کردن و تنها ماده یا نر رو با یک نوع کبوتر دیگه مثل کبوتر شما جفت کردن جوجها به زیبایی اونها نمیشوند و نکته دیگه اینکه کبوتر شما اگر نر باشه 7 ماه زمان می بره تا بالغ و اماده برای تولید مثل شود
    ممنون از شما که این کبوتر رو به این شکل زیبا و سالم بزرگ کردید باید به شما احسنت گفت برای این کار خوبتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    انشاالله که همینطور خواهد شد
    بله اونها رو دیدم .نوع اون کبوترها زیبایی به جفت بودنشون هستش و جوجهای مثل خودشون تکثیر کردن و تنها ماده یا نر رو با یک نوع کبوتر دیگه مثل کبوتر شما جفت کردن جوجها به زیبایی اونها نمیشوند و نکته دیگه اینکه کبوتر شما اگر نر باشه 7 ماه زمان می بره تا بالغ و اماده برای تولید مثل شود
    ممنون از شما که این کبوتر رو به این شکل زیبا و سالم بزرگ کردید باید به شما احسنت گفت برای این کار خوبتون
    ممنون
    من همینجوری گفتم که نر هست چون بعضی اوقات که دستم رو میبرم سمتش بق بقو میکنه و من از این حدس زدم که نر ه هستش
    چه بد شد دوست داشتم زود براش یه ماده بگیرم و زودی تخم بزارن و .....

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کبوتر
    شماره عضویت
    15653
    سلام دوستان. به جفت هلندی دارم متاسفانه وضعیت دمشون نا مناسبه هم کثیف شده هم قسمت انتهای دمشون شکستگی داره و کم پشت شده. میخواستم بدونم تنها راهش اینه که دمشون رو بکنم تا از نو در بیاد؟ برا تمیز نگه داشتنشون چیکار بایستی کنم .راهنماییم کنید. ممنون

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط gambahossein نمایش پست ها
    سلام دوستان. به جفت هلندی دارم متاسفانه وضعیت دمشون نا مناسبه هم کثیف شده هم قسمت انتهای دمشون شکستگی داره و کم پشت شده. میخواستم بدونم تنها راهش اینه که دمشون رو بکنم تا از نو در بیاد؟ برا تمیز نگه داشتنشون چیکار بایستی کنم .راهنماییم کنید. ممنون
    سلام
    اگر فقط دم کبوترها کثیف شده با اب تنی و شستشو تمیز میشه ولی اگر دم کبوترها شکستگی و خالی شده تنها با کندن دمها و در امدن مجدد ترمیم میشود .
    معمولا زیر پای کبوتر باید تمیز باشه و خیس و نمدار نباشه که عامل اصلی از بین رفتن دم کبوتر هستش
    اگر امکان تمیز کردن محل نگهداری رو هر روز ندارید میتونید از روزنامه استفاده کنید و زیر پای کبوترها قرار بدید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    4سگ پکینیز و یک ژرمن سفید و یک پیت بول
    شماره عضویت
    15898
    سلام به شما عزیزان زحمتکش.می خواستم بدونم که کبوتر را به غیر از جلد شدن میشه طوری تربیت کرد که هرجا صدایش میکنیم بیاید روی شانه و بشود نوازشش کرد و به صاحب خود وابسته شود؟درمورد دستی شدن چطور پرنده ایه و کبوتر تنها پرنده ای است که جلد میشه؟ممنون.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    سلام به شما عزیزان زحمتکش.می خواستم بدونم که کبوتر را به غیر از جلد شدن میشه طوری تربیت کرد که هرجا صدایش میکنیم بیاید روی شانه و بشود نوازشش کرد و به صاحب خود وابسته شود؟درمورد دستی شدن چطور پرنده ایه و کبوتر تنها پرنده ای است که جلد میشه؟ممنون.
    سلام
    بله میتونید کبوتر رو از جوجگی به این روش تربیت کنید ولی اینکه هر جا و محیط که بخواهید شاید عملی نباشه در محیط هایی که کبوتر به انجا عادت داشته و بشناسد این کار شدنی هستش
    خیر گونهایی از پرندگان شکاری هم به این روش که شما گفتید میشه جلد کرد

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    سلام
    بله میتونید کبوتر رو از جوجگی به این روش تربیت کنید ولی در مورد اینکه هر جا و محلی که شما بخواهید باید کبوتر هم به اون محیط عادت داشته و بشناسد
    خیر گونهایی از پرندگان شکاری هم به این روش که شما گفتید جلد میشوند

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    سلام
    یک سوال مدت هاست که در ذهن من بود !
    شانسی این پست رو باز کردم و این سوال در ذهنم زنده شد !!
    سوالم رو با یک مثال فرضی می پرسم:
    فرض کنید که همسایه ما کبوتر نگه میداره
    اگه من هم کبوتر داشته باشم ممکن هستش که کبوترهای من به جای اینکه بیان لونه خودشون، برن پشت بام همسایه بشینند و اونجا ماندگار بشند ؟

راستش یک فیلم دیده بود مدت ها پیش !! دعوا بر سر همین موضوع بود بین هنرپیشه ها !!
    خواستم ببینم چقدر واقعیت داره این موضوع

صفحه 11 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)