صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ----
    شماره عضویت
    14765
    تترا نئون Neon Tetra 4Cm
    ماهی گرمسیری آب شیرین بوده ویکی از عمومی ترین ماهی های آکواریومی کوچک است که نوار جانبی سبز وابی درخشانی دارد. تترا کارینال شبیه این تترا است اما نوار پهن قرمز در زیر نوار قوس و قزحی اش مستقیم تا سر امتداد می یابد.
    هر دو ماهی فعال و صلح جو بوده و بهترین نگهداری را در دسته های کوچک و توام با دیگر گونه ها دارند. نگهداری تترا نئون بسیار آسان است اما خیلی آسان تکثیر نمی شود. او علاقمند است نزدیک بستر بماند در حالیکه تترا کاردینال طبقات میانی آب را ترجیح می دهد.
    منشا تترا نئون آمازوم علیا و منشا تترا کاردینال قسمتهای بالایی رودخانه نگرو است.
    دمای مناسب برای زیست این ماهی بین 20 - 26 درجه سانتیگراد است

ماهی های زینتی آب شیرین(1)|شیلات آبزیان خوراک ماهی میگو تن کنسرو صید صیادی صیدگاه ماهیگیری دامپزشکی کلینیک متخصص رستوران خدمات کارشناس همکاران ماشین آلات گرمابی سردآبی زینتی صدف مروارید لاروکشتی لنج قایق دکترمهندس اسکله موج شکن تالاب دریا دریاچه خزرا

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14722
    من راجب نگه داری گوپی در آب شور کلی چیز پیدا کردم ولی

نئون رو هر جا خوندم چیزی پیدا نکردم فقط تو این سایت Brackish Forum - Tropical Fish Forums یه چیزایی دیدم

اونم راجب آب لب شور بود .. ولی طرف خودش این کارو نکرده بود فقط میگه که یه جا دیده ...

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ----
    شماره عضویت
    14765
    دوست عزیز بهتر نیست به جای نظریه پردازی به واقعیت اطمینان کنی؟
    بنده مدت زیادیه نئون دارم بهتر بدونی ph برای نئون خیلی مهمه و باعث بیماری های عجیب میشه از جمله از دست دادن فک پائینی
    ضمنا نئون آب اسیدی میپسنده و همان طور که حتما اطلاع داری نمک آب رو قلیایی میکنه چه برسه به آب شور.
    من در تانک مورد نظر اثری از سامپ آب شور ندیدم
    سنگ هوا در آب شور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم به این شکل؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14722
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliaghaei نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتر نیست به جای نظریه پردازی به واقعیت اطمینان کنی؟
    بنده مدت زیادیه نئون دارم بهتر بدونی ph برای نئون خیلی مهمه و باعث بیماری های عجیب میشه از جمله از دست دادن فک پائینی
    ضمنا نئون آب اسیدی میپسنده و همان طور که حتما اطلاع داری نمک آب رو قلیایی میکنه چه برسه به آب شور.
    من در تانک مورد نظر اثری از سامپ آب شور ندیدم
    سنگ هوا در آب شور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم به این شکل؟
    فکر نمیکنی پستارو واروونه میخونی ؟

من راجب گوپی حرف زدم . و قید کردم که هیچ منبعی دال بر اینکه نئون بتونه تو آب لب شور بمونه نیست

ماهم داریم میگیم که نئون نمیتونه تو آب شور و لب شور بمونه ..

من فقط نظرمو گفتم که شک دارم آب کاملا شیرین باشه ...

لطفا بیشتر دقت کنید تو خوندن پستا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15058
    والا منم امروز از اهلش پرسیدم و گفت که مئون لب شور هست ولی طی مدت 10 روز شاید دوام بیاره و بعدش می میره . ولی جالبه که همین نئون تو سواحل خلیج فارس موجود هست . دوست عزیزمونم نمیدونم چرا توپشون پره . تو انجمن جای نظر دادن و به نتیجه رسیدن هست نه بحث کردن با هم . خیلی راحت تر هم میشه فهموند که نئون میمونه یا نه . ولی اینو باید قبول کرد که اب شوره چون اون ماهیای اب شور دیگه خیلی حیفن طرف بزاره تو آب شیرین . ولی نئون رو حالا چرا گذاشته نمیدونم . منم که از اولش گفتم اطلاعات دقیقی ندارم .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ----
    شماره عضویت
    14765
    من دیگه حرفی ندارم.................فقط اینو بگم کسی که وارونه پست میزنه تویی عزیزم کلا بحث رو نئونه نه گوپی از اولم همین بوده
    بعدشم من توپم پر نیست از اینکه از روی بی اطلاعی حرف زده میشه ناراحت شدم...........اما خوب انگار شما درست میگی من حرفی ندارم................
    خیلی از این راهنماییهای اشتباهو مغازه دار ها هم میکنن که پایه و اساس علمی نداره دقیقا مثل شما................
    یا علی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15058
    خب دوست عزیز من اطلاع ندارم ، شما که داری .....مشکل هست که اطلاع ندارم دارم سوال میکنم یا نظر میدم ؟ خب الان فهمیدم که نئون نمیمونه ...این نمیشه که شما بگی از اینکه از روی بی اطلاعی حرف زده میشه ناراحت شدم ... هر کی تو یه قسمتی یه اطلاعاتی داره که میتونه به بقیه کمک کنه . منم مغازه دار نیستم و کارم هم این نیست و قصد اطلاع نادرست دادن به کسی رو ندارم ... حالا من از اولشم گفتم اطلاعی ندارم این دیگه بحث نداره . شما ببخش قصد بحث یا ناراحت کردن نداشتم ....خواستم بیشتر بدونم همین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ----
    شماره عضویت
    14765
    درسته کاش از اولم همینو میگفتی من کلی مطلب در این زمینه برای شما گذاشتم اونا رو مطالعه کنید...............موفق باشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9772
    سلام
    معلوم نیست کی این ماهیارو انداخته پیش همدیگه
    برا خودش گفته بزار یکم ملتو سرکار بزاریم
    این تانک صد در صد آب شیرین هست
    حالا چند لحظه فیلم که دلیل بر آب شور یا لب شور بودن نئون یا گوپی نمیشه
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    سلام عزیزای من
    یکی میخواسته خلق الله رو سر کار بزاره شما چرا با هم دعوا میکنید؟
    آب شور و شیرین چگالی متفاوتی با هم دارند و فشار اسموزی متفاوتی ماهیان آب شور در آب شیرین میمیرند به علت اینکه بدنشون به فشار اسمزی بالا عادت داره و در آب شیرین فشار کمه وبافت هاشون آب جزب میکنه و میمیرند و بلعکس.
    گوپی هم در آب شور دوام میاره ولی مدتی این تانک هم تانک شیرینه.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)