صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 126
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    کبوتر نژاد (خال) کله خال دار
    این خال از کبوتر از طرفداران زیادی در میان کبوتر دوستان برخوردار است و این خال از کبوتران را در شهر قم و کاشان بصورت زیباتر و اصیل تر میتوان یافت

عکس از (کله خال دار کاکلی چشم سفید)

پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کبوتر-سهره-خمسه-(بلبل هزار-لاری)
    شماره عضویت
    10212
    طبق فرمایشات احسان عزیز بایستی عرض کنم کله خالدارهای چشم سفید عمدتا برای کاشان ولی از نوع چشم زرد اند در تهران وخصوصا شمیران موجود است که همانا یکی از بهترین رسته هاست.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    نژادی از کبوتر که از نژادهای اصیل تهران میتوان نام برد کبوتر (خال) ((سرور)) می باشد
    ((سرورها)) دارای دو رنگ بندی پایه در پرهای زمینه در بدن هستند که ((سرور زرد )) و ((سرور سیاه)) می باشد

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    تصاویری از کبوتر نژاد ((سرور))

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10212
    احسان عزیز سلام.ممنون بابت نمایش کبوتران زیبا.یک نکته رو بایستی عرض کنم که سرور یک خال اصیل نیست و درست شده است ومعمولا کبوتر مطمئنی نیست چون پایه اش کمی خراب است که علت این خرابی داشتن پیشینه زرد میباشد .معمولا دو نوع سرور می بینیم.یکی سرورهایی که واقعا سرور هستند وجوجه سرور میدهند وگروهی دیگر که ظاهری شبیه به سرور دارند ولی جوجه سرور نمی دهند.بهترین سرورها از سینه طلاییهای رحمان خان خدا بیامرز بود که احتمالا علت خوب بودنشان ،داشتن پیشینه کله خالدار بوده است.به نظرم سرور اولی بهتر از سایرین است البته شاید دومی ساعت پرشش بیشتر باشد.احسان جان از جوجه کشیهای امسالت بیشتر عکس بذار خصوصا از کله دار خوبت و لک دوش و...سپاس

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط امید7 نمایش پست ها
    احسان عزیز سلام.ممنون بابت نمایش کبوتران زیبا.یک نکته رو بایستی عرض کنم که سرور یک خال اصیل نیست و درست شده است ومعمولا کبوتر مطمئنی نیست چون پایه اش کمی خراب است که علت این خرابی داشتن پیشینه زرد میباشد .معمولا دو نوع سرور می بینیم.یکی سرورهایی که واقعا سرور هستند وجوجه سرور میدهند وگروهی دیگر که ظاهری شبیه به سرور دارند ولی جوجه سرور نمی دهند.بهترین سرورها از سینه طلاییهای رحمان خان خدا بیامرز بود که احتمالا علت خوب بودنشان ،داشتن پیشینه کله خالدار بوده است.به نظرم سرور اولی بهتر از سایرین است البته شاید دومی ساعت پرشش بیشتر باشد.احسان جان از جوجه کشیهای امسالت بیشتر عکس بذار خصوصا از کله دار خوبت و لک دوش و...سپاس
    سلام اقا امید عزیز حالتون چطوره برادر ؟
    تا انجایی که بنده اطلاعاتی در مورد این خال از کبوتر از دوستان بزرگتر و پیشکسوت دارم نژاد (سرور) خالی از کبوتر است که خود پایه و اصلی هستش و حاصل ترکیب نژادی با نژاد دیگر نیست و از قدیم در تهران کبوتر دوستان سرور را به عنوان خال اصلی میدانند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10212
    مخلصیم داداش.راستش میخواستم مزاحمت بشم ببینم تور سهره جایی سراغ نداری؟خیلیم بزرگ نباشه (6متری)دست دوم هم باشه ایراد نداره.ولی شمارتو گم کرده بودم.من همیشه بیاد شما هستم.وسطای برج3 میرم دنبال بلبل هزار .برج 4 یا 5 میرم واسه سهره و خمسه.در مورد سرور هم شک نکن داداش.میتونی بپرسی مطمئن شی خصوصا از قدیمیا.عکس جوجه ها ی امسالتم بذار با پدر ومادرشون.سپاس

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط امید7 نمایش پست ها
    مخلصیم داداش.راستش میخواستم مزاحمت بشم ببینم تور سهره جایی سراغ نداری؟خیلیم بزرگ نباشه (6متری)دست دوم هم باشه ایراد نداره.ولی شمارتو گم کرده بودم.من همیشه بیاد شما هستم.وسطای برج3 میرم دنبال بلبل هزار .برج 4 یا 5 میرم واسه سهره و خمسه.در مورد سرور هم شک نکن داداش.میتونی بپرسی مطمئن شی خصوصا از قدیمیا.عکس جوجه ها ی امسالتم بذار با پدر ومادرشون.سپاس
    اقا امید سلام
    در مورد سرور این رو مطمئن هستم که نژاد پایه و اصالت داره ولی نکته مهمی که اغلب دوست داران کبوتر عنوان میکنند این هستش که نژاد سرور های قدیم و خالص از قدرت پرواز خوبی برخوردار نیستند و میتوان گفت پرشی نیستند
    اغلب سرورهایی که از قدرت پرواز بالایی برخوردار هستند حاصل ترکیب نژاد زردی با نژادهای دیگر هستش و اینکه شما میفرمایید سرورها حاصل زردی هستند در مورد پرشی بودن اونها صدق میکند ولی نمیتوان گفت سرور نژاد ترکیبی هستش
    هر زمان تهران تشریف اوردید منزل یکی از دوستان تعداد 300 کبوتر هستش که 220 عدد از این کل تعداد رو سرورها تشکیل میدهند

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    نژادی از کبوتر که به نام و خال زردی در میان کبوتر دوستان مشهور می باشد و علت نام گذاری این نژاد از کبوتر در بین کبوتر دوستان زرد بودن پرهای بدن کبوتر می باشد و از طرفداران و علاقمندان زیادی برخوردار می باشد
    تصاویری از کبوتر نژاد زردی

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    عکس از کبوتر نژاد (خال) زردی

صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)