صفحه 2 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 126
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    عکس از چند نژاد (گرگی) و (پلنگ) و اصطلاح نام (خال) در میان کبوتر دوستان

1: (گرگی)

2: (پلنگ سینه جیگری)

3: (گرگی پیس)

4: (پلنگ جنگلی)

پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    این نژاد از کبوتر یکی از (خال) های زیبا و چشمگیر در میان گروه کبوتران می باشد و از جمله نژادیهایی است که در اولین نگاه در میان کبوتران یک گروه بچشم می اید و از لحاظ سویه با نژاد (گرگی) نزدیک هستند و اصطلاح (خال) نژاد به ( کله دار و کله برنجی ) در میان کبوتر دوستان معروف می باشد

عکس از (خال) نژاد (کله برنجی )

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    چند عکس از نژادهای (پلنگ)(هما)(لک دوش سبز)(ابلغ سیاه)

1: (پلنگ)

2: (هما)

3: (پلنگ پا پر)

4: (لک دوش سبز)

5: (ابلغ سیاه)

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    واقعا دستتون درد نکنه
    خیلی جالب بود
    اما چه اسمای سختی و چقدر تخصصی!
    نژاد شناسیشون از سگ هم سخت تره
    من سگ رو با نگاه میفهمم میکس چیه اما اینارو هرچی میخونم و سعی میکنم
    یاد بگیرم نمیشه
    به مرز خنگی رسیدم گمونم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کبوتر-سهره-خمسه-(بلبل هزار-لاری)
    شماره عضویت
    10212
    جناب فلاح سلام .شرمنده ازینکه دیر پاسخ شما رو میدهم.بنده هتوز بقول پایین شهری ها توی کتم نمیره که خال پیس و ابلغ ها از یک سو هستند.شاید خال پیسی با یک پلنگ ،ابلغ بدهد ولی تا آنجا که حقیر میدانم هر کدام از این خالها خود اصیل هستند(البته منظورم ابلغها نیست منظورم پلنگ و خال پیس است)تنها احتمالی که میدهم این است که خال پیس مدنظر من با خال پیس مدنظر شما متفاوت باشد.نکته بعدی در مورد عکسی که گذاشتید احتمال اینکه پشتش قلمکار داشته باشد زیاد است ولی احتمال هم دارد که در پیشینه اش گرگی ویا حتی خال قرمز داشته باشد ولی احتمال قلمکار زیادتر.از عکسهای جدیدتان هم بسیار لذت بردم خصوصا کل دار که قطعا از کله برنجی یا همان کله خالدر درست شده است.کله خالدار(کمی کم خال تر از کبوتر زیبای شما)محبوبترین خال حقیر میباشد.اگر بخواهم خالهای محبوبم را که کم هم نیستند بترتیب بیان کنم به این شرح است:1-کله خالدار و یا سفید چشم زرد 2- خال پیس کم خال بدون سرنوک 3-دم سبز 4- تمام شازده ها 5-سرخ یا گرگی بشرط اینکه واقعا چشم گیر باشند.اما در مورد عکس کبوتران اینکه متاسفانه مدتی پیش بیشتر کبوترانی که با صرف مدت زمان زیادی جمع کرده بودم را به سرقت بردند.هرچندپس از مدتی متوجه شدم که کار یکی از نزدیک ترین دوستانم بوده و متاسفانه کبوترا نفله شده بودند و...بگذریم.بنده بسیار از لطف و تعارف شما سپاسگذارم.البته بقول قدیمی ها تعارف آمد تیامد داره.(شوخی میکنم برادر) در پایان یک خواهش و یک سوال داشتم .لطف بفرمایید خالهای پایه رو معرفی کنید تا بحث ریشه ای تری داشته باشیم.و خواهش میکنم اگر از خالها محبوب حقیر خصوصا دم سبز اصیلی دارید لطف کنید نمایش دهید.سپاس

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط N@SR!N نمایش پست ها
    واقعا دستتون درد نکنه
    خیلی جالب بود
    اما چه اسمای سختی و چقدر تخصصی!
    نژاد شناسیشون از سگ هم سخت تره
    من سگ رو با نگاه میفهمم میکس چیه اما اینارو هرچی میخونم و سعی میکنم
    یاد بگیرم نمیشه
    به مرز خنگی رسیدم گمونم
    سلام خدمت شما
    خواهش میکنم مرسی از اینکه وقت گذاشتید
    نژاد شناسی در کبوتر به علت زیاد بودن و متنوع بودن کمی متفاوت هستش ولی از نژاد شناسی در سگ اسون تره که شما تشخیص نژاد در سگها رو میتونید انجام بدید
    نه این چه حرفیه میفرمایید خوب من هم نژاد سگها رو خوب نمیتونم تشخیص بدم این به علاقه شخص به حیوانات هستش که فراگیری ذهنی برای تشخیص نژاد در حیوانات رو بهتر و بیشتر میکنه

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط امید7 نمایش پست ها
    جناب فلاح سلام .شرمنده ازینکه دیر پاسخ شما رو میدهم.بنده هتوز بقول پایین شهری ها توی کتم نمیره که خال پیس و ابلغ ها از یک سو هستند.شاید خال پیسی با یک پلنگ ،ابلغ بدهد ولی تا آنجا که حقیر میدانم هر کدام از این خالها خود اصیل هستند(البته منظورم ابلغها نیست منظورم پلنگ و خال پیس است)تنها احتمالی که میدهم این است که خال پیس مدنظر من با خال پیس مدنظر شما متفاوت باشد.نکته بعدی در مورد عکسی که گذاشتید احتمال اینکه پشتش قلمکار داشته باشد زیاد است ولی احتمال هم دارد که در پیشینه اش گرگی ویا حتی خال قرمز داشته باشد ولی احتمال قلمکار زیادتر.از عکسهای جدیدتان هم بسیار لذت بردم خصوصا کل دار که قطعا از کله برنجی یا همان کله خالدر درست شده است.کله خالدار(کمی کم خال تر از کبوتر زیبای شما)محبوبترین خال حقیر میباشد.اگر بخواهم خالهای محبوبم را که کم هم نیستند بترتیب بیان کنم به این شرح است:1-کله خالدار و یا سفید چشم زرد 2- خال پیس کم خال بدون سرنوک 3-دم سبز 4- تمام شازده ها 5-سرخ یا گرگی بشرط اینکه واقعا چشم گیر باشند.اما در مورد عکس کبوتران اینکه متاسفانه مدتی پیش بیشتر کبوترانی که با صرف مدت زمان زیادی جمع کرده بودم را به سرقت بردند.هرچندپس از مدتی متوجه شدم که کار یکی از نزدیک ترین دوستانم بوده و متاسفانه کبوترا نفله شده بودند و...بگذریم.بنده بسیار از لطف و تعارف شما سپاسگذارم.البته بقول قدیمی ها تعارف آمد تیامد داره.(شوخی میکنم برادر) در پایان یک خواهش و یک سوال داشتم .لطف بفرمایید خالهای پایه رو معرفی کنید تا بحث ریشه ای تری داشته باشیم.و خواهش میکنم اگر از خالها محبوب حقیر خصوصا دم سبز اصیلی دارید لطف کنید نمایش دهید.سپاس
    سلام اقا امید عزیز . خواهش میکنم .بازهم جسارتآ باید عرض کنم صد در صد از یک نژاد هستند ولی هر یک خود به ارکان اصلی تبدیل شدن . در مورد عکس نر خال قرمز از قلمکار کم خال هستش همینطور که شما میفرمایید . و جفت مولد نر کله دار یک نر کله دار کم خال و دم سفید و ماده دست پر دم سیاه هستند که میتونم هدیه تقدیم به شما کنم (امد و نیامد هم نداره)و اهل تعارف هم نیستم .خیلی متاسف و ناراحت شدم از این موضوع ولی بازهم برای درست کردن یک گروه و دسته کبوتر به دست شما که از اطلاعات و تجربه زیادی برخوردار هستید وقت هست و شما امر بفرمایید چند تعداد از خالهایی که مورد علاقه شما هست تقدیم به شما کنم
    برای معرفی خالهای اصلی (پلنگها ) (قرمز)(سبز)(پیس)(کله دارها)(ابلغ)(شازده ها)(قاره ها)و شما هم اگر در این موارد کمی مشاهده میکنید لطفآ راهنمایی کنید دقیقآ یکی از اصلی ترین و محبوب ترین کبوترانی که بنده به همراه یکی از دوستان که استاده بنده هستند نگهداری میکنیم (دم سبز ) هستش و اکثر کبوتران از این سو هستند که عکسهاشون رو نمایش میدم
    یه سوال که در تاپیک مربوطه بیشتر به اون رسیدگی میکنیم اینکه شما از سهره هم نگهداری میکنید و مثل کبوتر تخصص دارید

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    سلام :
    اگر امکان داره کمی غیر تخصصی تر توضیح دهید تا امکان استفاده برای افرادی که مثل من با اصطلاحات خوب آشنا نیستندراحت تر باشه
    ویرایش توسط B@B@K : 26th December 2013 در ساعت 10:36 PM

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    خواهش میکنم مرسی از اینکه وقت گذاشتید
    نژاد شناسی در کبوتر به علت زیاد بودن و متنوع بودن کمی متفاوت هستش ولی از نژاد شناسی در سگ اسون تره که شما تشخیص نژاد در سگها رو میتونید انجام بدید
    نه این چه حرفیه میفرمایید خوب من هم نژاد سگها رو خوب نمیتونم تشخیص بدم این به علاقه شخص به حیوانات هستش که فراگیری ذهنی برای تشخیص نژاد در حیوانات رو بهتر و بیشتر میکنه
    نظر لطفتونه
    این عکسایی که میذارین از مجموعه خودتونه؟
    هم کبوترای شکیلی هستن هم محل نگهداریشون خیلی تمیز به نظر میاد

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    عکس از چند نژاد (خال) کبوتران

1: (خال پیس)

2: (خال سیاه تو دم دار)

3: (ابلغ سیاه )

4: (پلنگ)

5: (شازده سرور)

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)