نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983

بیرون آوردن کاسکو از قفس

با سلام خدمت دوستان عزیز من یک سوال داشتم.
    من یک کاسکو دارم به نام عسل که حدود 60 کلمه حرف میزنه و نیمه اهلی از دستم غذا میگیره ولی دستم گاز میگیره ..الان یه هفتس خریدمش دقیق 7 روز.میخواستم ببینم الان بیارمش بیرون از قفس ؟و اگر هر وقت اوردمش چجوری بندازم بعد 2 ساعت دوباره داخل قفس ممنون میشم کمکم کنید با تشکر و کاسکوم 3 سالش هست تیمنه دم شرابی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز من یک سوال داشتم.
    من یک کاسکو دارم به نام عسل که حدود 60 کلمه حرف میزنه و نیمه اهلی از دستم غذا میگیره ولی دستم گاز میگیره ..الان یه هفتس خریدمش دقیق 7 روز.میخواستم ببینم الان بیارمش بیرون از قفس ؟و اگر هر وقت اوردمش چجوری بندازم بعد 2 ساعت دوباره داخل قفس ممنون میشم کمکم کنید با تشکر و کاسکوم 3 سالش هست تیمنه دم شرابی
    دوست عزیز لطفا سوال رو در تاپیک مربوطه بپرسید ...
    راهنمایی :: با این شرایطی که گفتین کار یکم سخنه اما از اونجایی که نمیه رام هست یکم کار راحت تره . شما تا یکماه از قفس خارجش نکنید . بعد از یک ماه به مدت زمان کوتاه مثلا هفته ای 2 3 بار اون هم یک ساعت . برای برگردوندن هم راه های مختلفی هست . اما نباید اصلا به پرنده استرس وارد بشه . طوطی شما به دلیل سن نسبتا بالا خیلی دیرتر ممکنه باهاتون اخت بشه پس باید صبرتون خیلی زیاد باشه . برای برگردوندن بعضی ها با دست پرنده رو هدایت میکنن به سمت در قفس . بعضی ها در قفس رو برمیدارند و برعکس میکنن تا پرنده مجبور بشه بره داخل . بعضی ها هم با غذایی که دوست داره پرنده رو داخل میکشونن و ... شما باید با توجه به اخلاق پرنده و رفتارش مرحله رو انتخاب کنی . اما به هیچوجه نترسونید . هیچ وسیله ای رو بهش نزدیک نکنید که بترسه و بره داخل ...همه چیز با صبر و مهربونی تا اونم به شما به مرور زمان عادت کنه ..
    موفق باشید یاعلی ...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    ممنون ...ولی ما که اخر نفهمیدیم یکی میگه بعد یه هفته یکی میگه بعد 10 روز اخر نفهمیدیم چی شد دی:

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    ممنون ...ولی ما که اخر نفهمیدیم یکی میگه بعد یه هفته یکی میگه بعد 10 روز اخر نفهمیدیم چی شد دی:
    خواهش . ببینید دوست عزیز. پرنده به شما هنوز عادت نداره . اگر رام بودم ما میگفتیم از همون روز اول بیارش بیرون ولی نیمه رام هست هنوز ترس داره بهتره یکم بیشتر آشنا بشه و عادت کنه تا وقتی میاد بیرون کمتر بترسه . حالا چه دو هفته چه سه هفته یه یک ماه ..هیچکس نمیتونه بگه شما دقیقا کی پرنده رو بیار بیرون . همه چیز تقریبی هست . شما الان هم میتونی پرنده رو بیرون بیاری پس گیج شدن لازم نیست و بستگی به شما و پرنده داره .معلومه خیلی دلتون میخواد بیرون بیاد اما یکم صبر کنید تا بیشتر با محیط و خانواده آشنا بشه حداقل 2 3 هفته ...
    موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    بله حرف شما درسته خیلی ممنون عزیزم از راهنماییتون تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    لطفا ادامه ی بحث رو در تاپیک کاسکو-طوطی خاکستری آفریقایی(قسمت سوم) - صفحه 161 ادامه بدید.با تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)