صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 67
    همکار قدیمی (معاون بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    این اورفلو خیلی بزرگه ، با تانک اصلی چطور ارتباطش دادی ؟
    اورفلو خارج از تانکه .دیده نمیشه اندازه اورفلو هم 35 در 22 در22 هستش اول دادم شیشه پشتی رو از محلی که قبلا طرحشو کشیده بودم برش دادن بعد اورفلو رو نصبش کردم البته بعد از ساخت تانک دوتا پل هم زدم برای اطمینان بعد چون پشت تانک رو میخاستم ابی رنگ باشه رفتم یه پلکسی ابی خریدم اوردم چسبوندم به شیشه از محل اورفلو هم سوراخ کردم بعد یه خروجی به سامپ یکی به رف وسطی هم اضطراری واسه موقعی که لوله به سامپ بگیره بهترین مزیتش هم اینکه که نه دیده میشه نه صدایی ازش در میاد بدون صدا
    ویرایش توسط hamed220 : 12th October 2014 در ساعت 12:17 AM

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    دوستان من تستر فسفات دارم مارک سالفریت لطفا اگه کسی طرز انجامش رو بلده بهم بگه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    Fish&Dog
    شماره عضویت
    6773
    حامد جان تبریک میگم امیدوارم تانکت همیشه بر وفق مرادت باشه
    سوالی برام پیش اومد: کلسیم راکتور که راه انداختی به نظر قبلا دنیتراتور بوده درسته ؟ برای مخلوط کردن CO2 به کجای راکتور ورودی دادی؟ مشکل جمع شدن co2 یا همون حباب داخل کلسیم راکتور نداری یا اگه همچین مشکلی داشتی چطور رفعش کردی؟مدیای کلسیمی که استفاده کردی نخودیه یا نه شرکتیه ؟ هزینه بقیه راکتور هایی که داری چند در اومد اگه لطف کنی جدا جدا بگی (مثلا هزینه هوزینگ یا راکتور ، هزینه مدیای راکتورها ) ممنونت میشم بدجور

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    نقل قول نوشته اصلی توسط bazdar نمایش پست ها
    حامد جان تبریک میگم امیدوارم تانکت همیشه بر وفق مرادت باشه
    سوالی برام پیش اومد: کلسیم راکتور که راه انداختی به نظر قبلا دنیتراتور بوده درسته ؟ برای مخلوط کردن CO2 به کجای راکتور ورودی دادی؟ مشکل جمع شدن co2 یا همون حباب داخل کلسیم راکتور نداری یا اگه همچین مشکلی داشتی چطور رفعش کردی؟مدیای کلسیمی که استفاده کردی نخودیه یا نه شرکتیه ؟ هزینه بقیه راکتور هایی که داری چند در اومد اگه لطف کنی جدا جدا بگی (مثلا هزینه هوزینگ یا راکتور ، هزینه مدیای راکتورها ) ممنونت میشم بدجور
    مرسی سوال اول اینکه من دنیتراتور دارم داخل کمد پشته زیاد دیده نمیشه راکتور یه جای مخصوص داره که به اون وصل میشه نه همچین مشکلی ندارم نه همون نخودی معمولیه که از اقا فربد گرفتم دست دوم بود دستگاها کلا دست دو بود هزنش هم کم کلا دنیتراتور ها با هوزینگ ها و وسایل دیگه حدودا 800 الی 1000 تومن دقیق جمع نزدم بازم سوالی بود در خدمتم
    ویرایش توسط hamed220 : 12th October 2014 در ساعت 06:07 PM

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام اقا حامد
    مبارک باشه بالاخره راه افتاد
    عکس سامپو دیدم ولی به دلیل نوع نوری که براش انتخاب کردی چیزی متوجه نشدم
    فقط یه سری نکته
    خروجی بایو پلت حتما نزدیک ورودی اسکیمرت باشه
    خروجی کلسیوم راکتورتم تست بزن که اور دوز نکنی چون شما پی اچ کنترلر نداری که خودش روشن خاموش کنه co2 رو و از پی اچ داخل راکتور بی اطلاعی

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام اقا حامد
    مبارک باشه بالاخره راه افتاد
    عکس سامپو دیدم ولی به دلیل نوع نوری که براش انتخاب کردی چیزی متوجه نشدم
    فقط یه سری نکته
    خروجی بایو پلت حتما نزدیک ورودی اسکیمرت باشه
    خروجی کلسیوم راکتورتم تست بزن که اور دوز نکنی چون شما پی اچ کنترلر نداری که خودش روشن خاموش کنه co2 رو و از پی اچ داخل راکتور بی اطلاعی

سلام مرسی بله تقریبا 15 روزه یکم ناقصه دارم روش کار میکنم مثلا موج ساز نتونستم بگیرم و واتر پمپم یکم ضعیفه واسه تانکم کم کم دارم تکمیلش میکنم تست کلسیوم دارم فقط زدنش رو بلد نیستم مارکش سالفیته و 2 تا سوال دیگه سیو موج ساز کنترلیش امده بازار خوبه یا بد ماهیران اورده بعد دستگاه دوزینگ مارک مارین سورس بگیرم خوبه یا نه ممنونم که با حوصله شاگردتون رو راهنمایی میکنین عکس کامل هم از سامپ میگیرم میزارم
    دوستان یه مورد دیگه که باید همون اول این کار رو میکردم ولی یادم رفته بود اونم تشکر از استادهایی بود که من رو راهنمایی میکنن من شخصا از اقا فربد اقای نوروزی اقای بهمنش واقا مجید و دیگر دوستان مرسی از همشون که برای ما وقت میذارن

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed220 نمایش پست ها
    سلام مرسی بله تقریبا 15 روزه یکم ناقصه دارم روش کار میکنم مثلا موج ساز نتونستم بگیرم و واتر پمپم یکم ضعیفه واسه تانکم کم کم دارم تکمیلش میکنم تست کلسیوم دارم فقط زدنش رو بلد نیستم مارکش سالفیته و 2 تا سوال دیگه سیو موج ساز کنترلیش امده بازار خوبه یا بد ماهیران اورده بعد دستگاه دوزینگ مارک مارین سورس بگیرم خوبه یا نه ممنونم که با حوصله شاگردتون رو راهنمایی میکنین عکس کامل هم از سامپ میگیرم میزارم
    دوستان یه مورد دیگه که باید همون اول این کار رو میکردم ولی یادم رفته بود اونم تشکر از استادهایی بود که من رو راهنمایی میکنن من شخصا از اقا فربد اقای نوروزی اقای بهمنش واقا مجید و دیگر دوستان مرسی از همشون که برای ما وقت میذارن

سلام
    من هم با همین سوال جوابها این اطلاعات رو یاد گرفتم و هیچ ترسی هم ندارم که بگم همه چیز رو در باره آب شور یاد ندارم و هر مطلب جدیدی رو در مورد آب شور ببینم و کسی با دلیل بگه این مطلب رو اشتباه میکنی با کمال میل و روی باز قبول میکنم

send by Tapatalk

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    دوستان من تستر فسفات دارم مارک سالفریت لطفا اگه کسی طرز انجامش رو بلده بهم بگه
    با گوگل ترجمه کردم خودت ویرایش کن

دستورالعمل:
    اضافه کردن با دوز 10ml سرنگ از آب در شیشه نمونه.
    اضافه کردن به این 4 قطره از معرف PO4-1 و چرخش شیشه نمونه به آرامی به مدت 10 ثانیه صورت گرفت.
    اضافه کردن به این سطح 1 حرکت شبیه چمچه زنی از معرف PO4-2 و چرخش محتویات به آرامی به مدت 30 ثانیه صورت گرفت.
    محل ویال تست باز در بالای shart رنگ در بخشی از نمودار است که به رنگ سفید و مقایسه رنگ به دنبال از بالا. دفعات بازدید: محتوای فسفات مربوطه.رنگ متوسط ​​مربوط به محتوای فسفات متوسط.

مقدار فسفات در فسفات پی پی ام می باشد. اگر شما ترجیح می دهند خواندن در پی پی ام فسفات فسفر و سپس توسط 3 تقسیم خواندن و یا استفاده از جدول زیر آورده شده.

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    با گوگل ترجمه کردم خودت ویرایش کن

دستورالعمل:
    اضافه کردن با دوز 10ml سرنگ از آب در شیشه نمونه.
    اضافه کردن به این 4 قطره از معرف PO4-1 و چرخش شیشه نمونه به آرامی به مدت 10 ثانیه صورت گرفت.
    اضافه کردن به این سطح 1 حرکت شبیه چمچه زنی از معرف PO4-2 و چرخش محتویات به آرامی به مدت 30 ثانیه صورت گرفت.
    محل ویال تست باز در بالای shart رنگ در بخشی از نمودار است که به رنگ سفید و مقایسه رنگ به دنبال از بالا. دفعات بازدید: محتوای فسفات مربوطه.رنگ متوسط ​​مربوط به محتوای فسفات متوسط.

مقدار فسفات در فسفات پی پی ام می باشد. اگر شما ترجیح می دهند خواندن در پی پی ام فسفات فسفر و سپس توسط 3 تقسیم خواندن و یا استفاده از جدول زیر آورده شده.

خودم ویرایش کردم

دستورالعمل :
    ابتدا شیشه تست رو با آب آکواریوم چند بار میشوریم ( در همه تستها این موضوع مشترکه )
    10 میل از آب آکواریوم رو به شیشه تست اضافه میکنیم
    4 قطره از معرف PO4-1 به شیشه تست اضافه میکنیم و به آرامی ده ثانیه تکان میدیم
    به وسیله قاشق همراه از طرف کوچکتر از معرف PO4-2 به به شیشه تست اضافه میکنیم و به مدت 30 ثانیه به آرامی تکان میدهیم
    و در انتها شیشه رو بر روی چارت گذاشته و با رنگهای روی چارت مقایسه میکنیم ، رنگ سفید کمترین میزان فسفات رو داره و هرچه رنگ تیره تر باشه مقدار فسفات بیشتره

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314

ممنون شما لطف دارین
    والا من سیو کنترلر دارو استفاده نکردم در جریان نیستم کیفیتش چه جوریه
    دوزینگ برای چی میخواین؟!
    به کارتون نمیاد دیگه به جاش پی اچ کنترلر بگیرین اگه خواستین چیزی بگیرین
    سوالاتونو بپرسین اینجوری هم تالار و تاپیکتون پویا میشه
    ما هم تا جایی که بتونیم در خدمتیم

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)