صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15017
    [QUOTE=amino;158445]سلام
    دوستان از سیستا قوی تر و بهتر هم هست ک تو ایرن گیربیاد؟؟ابسکون برای ساخت اکواریومهای بزگش از چه چسبی استفاد میکنه؟؟[/ دوست عزیز من من چند اکواریوم برای خودم و دوستانم با چسب سیستا درست کردم اما اخرین دفعه گیر نیاوردم یه چسب ترکیه ای به اسم اکوا فیکس خریدم کوچکترین تفاوتی با سیستا نداره قیمتشم هم ۱۱۵۰۰ با برچسب وارداتی شبنم و ادرسشم ساختمان پلاسکو.
    البته یه مقدار از سیستا کوچیکتره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    سلام دوستان
    موقع ساخت اکواریوم بین شیشه ها رو هم چسب میزنید یا فقط داخل تانک رو چسب میزنید؟
    اگه بخوایم بین شیشه هایی که به هم برخورد میکنن رو چسب بزنیم یه کم کار سخت میشه من تا حالا اینجوری نساختم
    همه شیشه ها رو از بیرون با چسب 5 سانتی به هم وصل میکنم و داخل تانک رو چسب میزنم اینجوری خیلی راحت تره نظر دوستان چیه؟
    به امید خدا دارم تانک سایز دیسکس هام رو راه اندازی میکنم
    پاینده و شاد باشید
    مهدی

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhavani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موقع ساخت اکواریوم بین شیشه ها رو هم چسب میزنید یا فقط داخل تانک رو چسب میزنید؟
    اگه بخوایم بین شیشه هایی که به هم برخورد میکنن رو چسب بزنیم یه کم کار سخت میشه من تا حالا اینجوری نساختم
    همه شیشه ها رو از بیرون با چسب 5 سانتی به هم وصل میکنم و داخل تانک رو چسب میزنم اینجوری خیلی راحت تره نظر دوستان چیه؟
    به امید خدا دارم تانک سایز دیسکس هام رو راه اندازی میکنم
    پاینده و شاد باشید
    مهدی
    سلام جناب اخوانی
    من که خودم به شخصه چسب می زنم چون قبلن با سه کنج شیشه ها(قسمتی که سه گوشه شیشه ها بهم می رسن)مشکل داشتم و معمولا اب می داد ولی از وقتی که لبه هارو چسب می زنم این مشکل دیگه برام بوجود نمیاد
    خیلی هم مشکل نیست شیشه کف رو قرار می دید چهار طرف رو چسب می زند بعد هر کدوم از شیشه های طولی و عرضی که قراره بچسبونید لبه شیشه رو چسب می زنید و نگه می دارید و شیشه بعدی هم به همین منوال
    البته در صورتی که بتونید خوب چسب رو صاف کنید در تمام قسمتها یکسان باشند و شیشه ها به خوبی روی هم اورلب قرار بگیرن نیاز به این کار نیست من معمولا برای ضریب ایمنی بیشتر این کار رو انجام می دم ولی معمولا همه جا به سبکی که خودتون عرض کردین همون چسبوندن با چسب نواری و بعد از ون چسب کاریاستفاده می کنند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق آفریقایی.ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    10747
    سلام به همه عزیزان همونطور هم که همه در جریان هستند بهترین چسب آکواریوم سیتاست بعد از اون میشه از پاتکس و ال فیکس سوما فیکس و استفاده کرد.

من چند وقت پیش دیدم تویه یکی از فرومها کاربری از چسب سیستای سیاه (البته مخصوص آکواریوم) استفاه کرد که به صورت کاتونی خریده بود .ولی وقتی خودم به عمده فروشی چسب برای سفارشش مراجعه کردم فروشنده میگفت (چسبی که رنگ داشته باشه آنتی باکتریال نیست!)

من چسب پاتکس معمولی سیاه گرفتم
    کسی میدونه از نظر آنتی باکتریال چسب مخصوص آکواریوم با چسب معمولی چقدر فرق میکنه؟
    در مورده چسب سیاه معمولی چطور ؟ یا سیستای سیاه مخصوص آکواریوم ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17845
    تانک من سامپ نداشت که جدیدا یک قسمتی از تانک رو بخاطر محدودیت جا، بعنوان سامپ داخلی درست کردم. چون داخل آکواریوم بود و قصدم این بود که یک قسمتی باشه که فقط از اکواریوم جدا باشه و چسبندگی و دوام زیاد مطرح نبود از چسب رازی استفاده کردم. البته بعد از چسب زدن متوجه شدم که روی چسب و توضیحاتش، هیچ توضیحی در مورد استفاده آن در اکواریوم نگفته.

الان بالای 10 روز هست که هنوز بوی چسب از داخل آکواریوم میاد ولی از شدت بو خیلی کم شده. خواستم بپرسم دوستان در این زمینه تجربه ایی دارن یا نه؟ یعنی این چسب برای ماهی ها ضرری نداشته باشه؟

بخصوص که الان یک قسمت نزدیک پل آکواریوم چسبوندم و کندن دوباره چسب خیلی سخت هست.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)