صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 54
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ماهی
    شماره عضویت
    14427
    این اقا آرشی که گفتین کجا هستش اقا مازیار.
    ببخشید که اینو میگم ولی این کودها تقلبیم داره؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14691
    نقل قول نوشته اصلی توسط danial_faramarzi نمایش پست ها
    این اقا آرشی که گفتین کجا هستش اقا مازیار.
    ببخشید که اینو میگم ولی این کودها تقلبیم داره؟
    تهران نواب زیر پل مرتضوی شمال به جنوب
    اما حرفتون کاملا متین و منطقی است دانیال جان ممکنه تقلبی هم داشته باشه من تایید نمیکنم هر کس قصد خرید داره آدرس مغازه رو که داره خودش میتونه بره اول جنس رو ببینه بعد بخره من به تمومی دوستان که پیغام دادند و زنگ زدند فقط آدرس دادم خودم دخالتی نمیکنم
    گفتم که فقط سعی میکنم برای کمک به بچه ها یه چیز مرغوب تر و ارزون تر پیدا کنم اما تشخیص تقلبی و اورجینال با خودتون چون به هر حال شما دارید از کاسب خرید میکنید نه از من :دی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14691
    بابت کیفیت پایین معذرت میخوام یه سری عکس جدید گرفتم امیدوارم خوشتون بیاد
    تقدیم

اجتماع میگو ها

پینوکیو ها این نژاد میگو همیشه در حال پرواز است اول فکر میکردم شاید اون یه دونه من این طور باشه اما وقتی 2 تا دیگه اظافه کردم دیدم تموم این نژاد علاقه مند به پرواز و شنا کردن مثل ماهی هستند در واقع شاید تو 1 هفته شما فقط واسه چند دقیقه بتونید این میگو رو روی خاک ببینید یا در حال پروازه یا روی برگ ها
    فقط و فقط این میگو پرواز کردنش ایراد نداره این رفتار در میگوهای دیگه نشون دهنده ی بیماری است کهع بعدا مفصل در موردش توضیح میدم

این 2 تا عاشق به تازگی جفت شدن و برای خودشون قلمرو گیری کردن گرچه بی شریمپ ها کلا نژاد آرومی هستند و پا درازی به حریم کس دیگری نمیکنند در واقع بیشتر موقع ها حتی تو دعوای بر سر غذا این میگو ها کوتاه میان و صلح طلب هستند خیلی مظلوم تر از زنبوری ( بی شریمپ مشکی ) هستند

حرکت آهسته تمرین ( تکواندو و دفاع شخصی از عقب ) [IMG]http://www.***********.ir/forum/images/smilies/new2/n178.gif[/IMG][IMG]http://www.***********.ir/forum/images/smilies/new2/n178.gif[/IMG] / جدا از شوخی این حرکت به عقیده من میگو داره استراحت میکنه و نظافت بدن انجام میده همیشه بعد از خوردن غذا میگو ها معمولا این سری حرکات رو انجام میدن که نشونه سر حالی میگو رو میرسونه

Tiger Shrimp

میگو سبز Green Shrimp

Yellow Shrimp این میگوی ماده زرد تو آکواریوم خودم جفت گیری و جفت انتخاب کرد در واقع جزء اولین ازدواج ها به جز رد چری و رد فایر بوده البته این عکس واسه قبلنه ایشون زایمان کرده و بچه هاش الان سالم و سر و حالن که در پایین نشونتون میدم

خوب این همون میگویی ماده ای است که بالا اشاره کردم جفت این میگو یعنی نر و شوهرشون ('گلدن )بوده تخم ها رو ببینید که چقدر طلایی است ( بار دوم بارداری در آک من )

این ماده چون برای بار دوم است که باردار شده تو این عکس مادر رو با بچه های قبلیش ببینید این بچه واسه همین میگو است

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14691
    خوب بریم سراغ بچه ها
    جوجه ها به سختی نژاد بعضی شون رو میتونم تشخبص بدم اما ترجیح میدم صبر کنم یکم بزرگتر شن بعد که اطمینان پیدا کردم نژاد رو اینجا عرض میکنم

و این هم مهمون های دونه ای 20 تومن که به تازگی وارد تانک بنده شدند

در مورد اوامر دوستان و سوال ها چشم فردا عرض میکنم الان خیلی خستم چون خاطرتون عزیز بود گفتم عکس بزارم واسه کمبود هاش خودتون به بزرگواریتون ببخشید

ارادتمند

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    سلام دوست عزیز تبریک میگم
    فقط می خواستم بدونم بی شیریمپ رد هم تکثیر کردین ؟ و تو چه سختی آبی هر وقت بی شیریمپ رد خواستین بفروشین اولین خریدارم مخصوصا تکثیر شدشو موفق باشن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهیان زینتی
    شماره عضویت
    10411
    سلام مازیار جان
    خیلی زیبا هستند. این میگو ها هم دنیایی دارند. حیف که تو رشت پیدا نمیشه ما هم بریم سراغشون. کلکسیون میگو درست کردی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی، عروس هلندی
    شماره عضویت
    12645
    تبریک میگم، ماشالا کلکسیون شریمپ درست کردیا، واسه منکه این ماهیا نمیذارن تکثیر بشن، راستی یک چنتا عکسم از نمای کلی جدید بذار ببینیم لذت ببریم، ایشالا لذتشو ببری، واسه منکه اون مشکلی که تو تاپیکم گفتم، بدجوری ترسوندم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15068
    اقا مازیار سلام
    ازدیدن میگوهای زیبایت بسیار لذت بردم

فقط خواهشی داشتم که درصورت امکان اگر بتوانی طریقه ساخت سیستم نوری led رادر یک تاپیک مجزامرحله به مرحله همراه باعکس برای من و دوستانت توضیح دهی بسیار ممنون خواهم شد

منتظر عکس های بیشتر از کوچلوها هستیم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    سلام دوست عزیز میشه 1 عکس از میگوی گلدن و یکیم از میگو زرد بزارین ممنون میشم و قیمت هر کدام و محل خریداریشونم بفرمایید لطفا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    13806
    دوستان عزیزم سلام
    من یه تانک کوچیکه پلنت دارم که از گیاهان بدون بستر توش استفاده کردم و این تانک برای شریمپ هامه.میگو های من بی بلک هستند فکر کنم.رنگ سیاه و سفید دارند...
    من میگو هامو تو آب شیر نگهداری میکنم و فعلا مشکلی نداشتم...
    1-میخواستم بدونم برای بهتر شدن شرایط آبشون میتونم از زئولیت تو فیلتر اینترنالم استفاده کنم تا ph آب پایین تر بیاد؟
    2-و اینکه زئولیت علاوه بر ph آب gh آب هم پایین میاره؟

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)