صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15503
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein68 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز راستش عید نوروز نزدیکه و مسافرت ها هم شروع میشه و دوستانی هم که اکواریوم دارن نگران ماهی های اک و اینکه چگونه به ماهی ها غذا بدن. دوستان من رو یه راهنمایی کنید چه غذا ریز اتوماتیکی بگیرم ؟ چه مارکی؟ چه حجمی ؟ خلاصه یه اطلاعات کلی درموردش بدید و اگر هم اطلاعی از قیمتش دارید بگید ممنون میشم
    میشه یه هفته بهش برنامه داد و تو هر روز 2 دفعه غذا بده. حجم مخزنشون همه یک اندازه هست؟
    سلام
    به نظر من ایهایم بگرید خیلی خوبه من خودم یکسال دارمش خیلی راضیم تا 4بار در روز میتونید غذا دهید حجم مخزنش هم 100ml

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شیرین
    شماره عضویت
    15662
    نقل قول نوشته اصلی توسط white ghost نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من ایهایم بگرید خیلی خوبه من خودم یکسال دارمش خیلی راضیم تا 4بار در روز میتونید غذا دهید حجم مخزنش هم 100ml
    دوست عزیز ما یه هفته بریم مسافرت جواب میده؟ اطلاعی از قیمتش داری؟

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    سلام

دوست خوبم این محصولات برای همین منظور طراحی شده اند و جای نگرانی نیست.
    اگر بتوانید کمی وقت صرف کنید و به بازار و مراکز فروش لوازم آکواریوم سری بزنید انواع مدلها و با قیمتهای مختلف را خواهید یافت که تصمیم گیری را برای شما آسانتر خواهد کرد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15503
    بله جواب گو هستش من خودم هم یک هفته ای که رفته بودم مسافرت از این استفاده کردم قیمتش موقعی که من خریدم 130000تومن خریدمش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شیرین
    شماره عضویت
    15662
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام

دوست خوبم این محصولات برای همین منظور طراحی شده اند و جای نگرانی نیست.
    اگر بتوانید کمی وقت صرف کنید و به بازار و مراکز فروش لوازم آکواریوم سری بزنید انواع مدلها و با قیمتهای مختلف را خواهید یافت که تصمیم گیری را برای شما آسانتر خواهد کرد.
    ممنون دوست عزیز.
    راستش من یه اک 300 لیتری دارم که توش 4تا کلدفیش بزرگ و 4 تا دالر بزرگ و 3 شارک و 2 سیلورشارک متوسط و 6 انجل بزرگ و 1 دلقک بزرگ و 3 ردلاین بزرگ و یک لجن خوار. به نظر شما غذاریز جواب میده؟ روزی دوبار به اندازه یه قاشق غذاخوری در هر وعده؟ اون ظرفی که غداریز داره چقدر غذا جا میشه؟ به نظر شما برای یه هفته مسافرت چه غذایی تهیه کنم؟ من الان تترابیس میدم بهشون + هیکاری همینا خوبه؟ پیشنهاد شما چیه؟؟ یه راهنمایی کنید ممنون میشم دوست عزیز

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شیرین
    شماره عضویت
    15662
    نقل قول نوشته اصلی توسط white ghost نمایش پست ها
    بله جواب گو هستش من خودم هم یک هفته ای که رفته بودم مسافرت از این استفاده کردم قیمتش موقعی که من خریدم 130000تومن خریدمش
    ممنون .خداکنه ارزون تر باشه تا 50 تومن بتونم بخرم

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    ممنون دوست عزیز.
    راستش من یه اک 300 لیتری دارم که توش 4تا کلدفیش بزرگ و 4 تا دالر بزرگ و 3 شارک و 2 سیلورشارک متوسط و 6 انجل بزرگ و 1 دلقک بزرگ و 3 ردلاین بزرگ و یک لجن خوار. به نظر شما غذاریز جواب میده؟ روزی دوبار به اندازه یه قاشق غذاخوری در هر وعده؟ اون ظرفی که غداریز داره چقدر غذا جا میشه؟ به نظر شما برای یه هفته مسافرت چه غذایی تهیه کنم؟ من الان تترابیس میدم بهشون + هیکاری همینا خوبه؟ پیشنهاد شما چیه؟؟ یه راهنمایی کنید ممنون میشم دوست عزیز

سلام
    دوست خوبم قبل از اینکه پاسخ سوال شما رو بدم توجه داشته باشید ترکیب ماهیها و تعداد آنها نسبت به حجم تانک مناسب نیست. 24 عدد ماهی قبل از هر چیزی نیاز به فیلتر قوی و سیفون مرتب دارند. بخصوص در مورد گلدفیشها که خیلی سریع آب را آلوده میکنند.

در مورد غذا ریز هم همانطور که قبلن عرض کردم مشکلی نیست و مخزن اکثر مدلها به اندازه 7 تا 10 روز غذادهی گنجایش دارد.مقدار هر وعده غذا را میتوانید به دلخواه تنظیم کنید. بهترین گزینه هم استفاده از غذاهای گرانولی مثل تترا میباشد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شیرین
    شماره عضویت
    15662
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام
    دوست خوبم قبل از اینکه پاسخ سوال شما رو بدم توجه داشته باشید ترکیب ماهیها و تعداد آنها نسبت به حجم تانک مناسب نیست. 24 عدد ماهی قبل از هر چیزی نیاز به فیلتر قوی و سیفون مرتب دارند. بخصوص در مورد گلدفیشها که خیلی سریع آب را آلوده میکنند.

در مورد غذا ریز هم همانطور که قبلن عرض کردم مشکلی نیست و مخزن اکثر مدلها به اندازه 7 تا 10 روز غذادهی گنجایش دارد.مقدار هر وعده غذا را میتوانید به دلخواه تنظیم کنید. بهترین گزینه هم استفاده از غذاهای گرانولی مثل تترا میباشد.
    سلامی دوباره
    راستش من 1 ساله که اک رو راه انداختم و خداروشکر تا به امروز هیچ تلفاتی هم نداشتم جر 1 انجلم که مرد. خداروشکر ماهی ها هم نسبت به گذشته رشد خوبی داشتن و باهمم مشکلی ندارن. اندازه اک طول 110 و عرض 40 و ارتفاع هم 60 هست .سیستم تصویه یه تاپ فیلتر دست ساز هست که خودم ساختم به طول 60 و عرض 20 و ارتفاع 20 که به پنج خونه تقسیم کردم . 1 ابر اسفنجی بویو 2 فیلتر هود + کمی ذغال که یک هفته میشه گذاشتم 3 سرامیک + بیوبال 4 سرامیک + بیوبال 5 ابر شرکتی. به تاپ فیلترم 2عدد واترپمپ وصل هست که یکی سمت راست به قدرت 1200 و سمت چپ هم 1800 هست. و هر هفته هم 50درصد سیفون از کف اک. خداروشکر انجلا یه چندتاشون باهم جفت شدن و تخم میکنن و ماهی ها هم باهم سازگارند. خودمم میدونم این تعداد ماهی زیاده ولی هرکی میاد خونمون برام ماهی میاره منم چاره ای ندارم . اگه نکته ای هست راهنمایی کنید ممنون میشم. راستی دوست دارم که ماهی هارو بفروشم و دیسکس بگیرم. فقت نمیدونم ماهی هارو چجوری بفروشم. دم مغازه رفتم ماهی گلدفیشم که 150 خریدم رو گفت 50 میگیرم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)