صفحه 20 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 230
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    24197
    سلام دوستان من يك ساله ماهي فايتر دارم هيچ مشكلي براش پيش نيومده بود مراقبت خيلي خاصي هم ازش نميكردم تا اينكه ٣ روز رفتيم مسافرت و من يادم رفت بدمش به كسي بهش غذا بده،هرچي بهش غذا دادم نخورد و الان دو روزه خيلي بي حاله اصلا غذا نميخوره همش كف تنگه يه لحظه مياد بالا ولي انگار جون نداره سريع ميره پايين،ماهي من قرمزه كه بدنش كمرنگ شده به سفيدي ميزنه من خيلي ناراحتم لطفا سريع راهنماييم كنيد تا نمرده

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط الهامى نمایش پست ها
    سلام دوستان من يك ساله ماهي فايتر دارم هيچ مشكلي براش پيش نيومده بود مراقبت خيلي خاصي هم ازش نميكردم تا اينكه ٣ روز رفتيم مسافرت و من يادم رفت بدمش به كسي بهش غذا بده،هرچي بهش غذا دادم نخورد و الان دو روزه خيلي بي حاله اصلا غذا نميخوره همش كف تنگه يه لحظه مياد بالا ولي انگار جون نداره سريع ميره پايين،ماهي من قرمزه كه بدنش كمرنگ شده به سفيدي ميزنه من خيلي ناراحتم لطفا سريع راهنماييم كنيد تا نمرده
    سلام وقتی ضعیف میشن بدنشون دچار رنگ پریدگی میشه
    البته به سن هم بستگی داره چون بیشتر از ۳ ۴ سال عمر نمیکنن
    اگر براتون مقدوره از آکواریومی ها مولتی ویتامین مخصوص ماهی و کرم فشرده تیوبیفکس بخرید
    تقویت بشه خوب میشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    24197
    من يه ساله دارمش،الان دو سه روزه اصلا غذا نخورده خيلي اروم نفس ميكشه،اينكه ميگن نمك بريزم تو آبش و آب تنگش اب معدني باشه و بزارمش تو افتاب،اينارو انجام بدم؟؟؟و اينكه ميزان مولتي ويتامين و كرم و بفرماييد كه چقدر بهش بدم و تا چه مدت .خيلي ممنونم ازتون من واقعا نگرانشم

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط الهامى نمایش پست ها
    من يه ساله دارمش،الان دو سه روزه اصلا غذا نخورده خيلي اروم نفس ميكشه،اينكه ميگن نمك بريزم تو آبش و آب تنگش اب معدني باشه و بزارمش تو افتاب،اينارو انجام بدم؟؟؟و اينكه ميزان مولتي ويتامين و كرم و بفرماييد كه چقدر بهش بدم و تا چه مدت .خيلي ممنونم ازتون من واقعا نگرانشم
    نمک لازم‌نیست نور آفتاب بد نیست اما اب سریع جلبک میزنه
    مولتی ویتامین بخرید روش مصرفش روی قوطیش نوشته الان مقدار دقیقش یادم نیست
    کرم رو ب عنوان غذا بهش بدید. روزی ۲ بار صبح و عصر هربار یه مقدار خیلی خیلی کم اندازه نخود

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    24197
    خيلي ممنون،اما مشكل اصلي من اينه كه اصلا غذا نميخوره،از جاش تكون نميخوره،فقط وقتي به تنگش ميزنم مياد بالا و سريع با بي حالي ميره پايين،حتي غذا جلوي دهنشم هست ولي نميخوره،و اينكه آبش رو در اين شرايط هر روز عوض كنم؟؟و آب معدني بريزم يا اب جوشيده؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

عکس ماهی رو بزارید و شرایط بیمارییش ر بر اساس تاپیک "نحوه گزارش بیماری های آکواریومی" گزارش کنید تا بشه کمکی کرد.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    24077
    سلام اف قای اژیده ماهی فایتر من همش بالای تنگ بعد یهو حرکت های ناگهانی داره مولتی ویتامین هم استفاد کردم غذاش هم مخصوص فایتر جلوی افتاب هم میزارم چرا اینجوری شده؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    24077

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر
    شماره عضویت
    24595
    سلام. خسته نباشین
    من یک ماهی کوچیک فایتر دارم و اخیرا ۳ روز مسافرت بودم و از وقتی برگشتم حدودا یک هفته است که ماهیم یا غذا نمیخوره یا خیلی کم میخوره؛ بی‌حاله و معمولا یه گوشه‌ای بی‌حرکته و سطح آب ظرفش پر از حباب میشه؛ فکرمیکنم از سطح آب تنفس میکنه... یه موضوع دیگه هم هست که مربوط به قبل از مسافرتمه که بعضی وقتها ماهیم با شدت خودش را به دیواره‌ی ظرفش میزنه. لطفا اگه کاری از دستم برمیاد راهنمایی کنین. ممنون.
    من تقریبا هر روز دوتا از غذاهایی که همراه ماهی گرفتم (دانه های ریز سبز و قرمز) بهش میدم و هر دو روز در میان آبش را عوض میکنم.
    توی یکی از پست‌ها خونده بودم اگه پیامم را همراه عکس بدم بهتره ولی من در صفحه‌ی ارسال پست گزینه‌ای مربوط به آپلود عکس ندیدم وگرنه عکس آماده دارم...

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin.ibn نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشین
    من یک ماهی کوچیک فایتر دارم و اخیرا ۳ روز مسافرت بودم و از وقتی برگشتم حدودا یک هفته است که ماهیم یا غذا نمیخوره یا خیلی کم میخوره؛ بی‌حاله و معمولا یه گوشه‌ای بی‌حرکته و سطح آب ظرفش پر از حباب میشه؛ فکرمیکنم از سطح آب تنفس میکنه... یه موضوع دیگه هم هست که مربوط به قبل از مسافرتمه که بعضی وقتها ماهیم با شدت خودش را به دیواره‌ی ظرفش میزنه. لطفا اگه کاری از دستم برمیاد راهنمایی کنین. ممنون.
    من تقریبا هر روز دوتا از غذاهایی که همراه ماهی گرفتم (دانه های ریز سبز و قرمز) بهش میدم و هر دو روز در میان آبش را عوض میکنم.
    توی یکی از پست‌ها خونده بودم اگه پیامم را همراه عکس بدم بهتره ولی من در صفحه‌ی ارسال پست گزینه‌ای مربوط به آپلود عکس ندیدم وگرنه عکس آماده دارم...
    سلام
    اینکه روی سطح آب حباب مشاهده میکنید یکی از نشانه های زمان جفت گیری ماهی فایتر هستش و جای نگرانی نیست .
    در مورد کم غذا شدن ماهی هم احتمال های زیادی هست که بهتره یک روز کامل به ماهی غذا ندید و بعد از یک روز اگر باز میلی به غذا نداشت غذای ماهی رو عوض کنید و از نوعی دیگر استفاده کنید .

صفحه 20 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)