صفحه 19 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 230
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر
    شماره عضویت
    21245
    سلام من یه فایتر دارم که هروقت بیمار میشه خودش خوب میشه مثلا تا همین هفته پیش کیسه هوا گرفته بود ولی خوب شی و الان سر حاله.با خودم گفتم شاید برای این محلوله نظر شما چیه ایا همینجوریه؟
    http://up.parsipet.ir/uploads/۲۰۱۷-۰...-698849541.jpg

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر
    شماره عضویت
    21245

بیماری فایتر

سلام من یه فایتر دارم که هروقت بیمار میشه خودش خوب میشه مثلا تا همین هفته پیش کیسه هوا گرفته بود ولی خوب شی و الان سر حاله.با خودم گفتم شاید برای این محلوله نظر شما چیه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهي فايتر
    شماره عضویت
    22738
    سلام دوستان من از عيد ماهي فايترم رو گرفتم باله هاي بازو آبي رو به سبز داره . خيلي خوب غذا ميخورد و به محض نزديك شدن به تنگش براي غذا خودشو به جنبو جوش مينداخت و حتي از آب ميپريد. البته شايد زياد غذا داده باشم. يك مدت بود روي آبش چربي جمع ميشد كه من سريع آب و عوض ميكردم البته باآب شير. يك دفعه باله هاش جمع شد بي اشتها شد كمرنگ شد و سرش سفيد شد و باله هاش هم بازه و كم تحركه. به سختي تنفس ميكنه. من تمام تنگش رو با نمك شستم و صدف ها رو دور ريختم . و كمي از لبه ي داروي نيترو فرانتويين واسش ريختم. خيلي خيلي كم هم نمك. الان يكم بهتر شده و يك دونه غذا خورد. راستي انگار ميخواد حركت كنه سكته كرده تيك داره حركتاي عجيبي داره. آرومه و يك دفه يه حركت سريع نا متقارن ميكنه. به محض ريختن دارو ٤ روز پيش سريع سرش تغير رنگ دار و تيره شد. الان دوباره با آب معدني آبشو عوض كردم و خيلي كمتر از دفه پيش دارو و نمك ريختم.لطفا راه چاره بديد من زياد ماهيام اينجوري تلف شده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهي فايتر
    شماره عضویت
    22738

فايتر بيمار

سلام دوستان من از عيد ماهي فايترم رو گرفتم باله هاي بازو آبي رو به سبز داره . خيلي خوب غذا ميخورد و به محض نزديك شدن به تنگش براي غذا خودشو به جنبو جوش مينداخت و حتي از آب ميپريد. البته شايد زياد غذا داده باشم. يك مدت بود روي آبش چربي جمع ميشد كه من سريع آب و عوض ميكردم البته باآب شير. يك دفعه باله هاش جمع شد بي اشتها شد كمرنگ شد و سرش سفيد شد و باله هاش هم بازه و كم تحركه. به سختي تنفس ميكنه. من تمام تنگش رو با نمك شستم و صدف ها رو دور ريختم . و كمي از لبه ي داروي نيترو فرانتويين واسش ريختم. خيلي خيلي كم هم نمك. الان يكم بهتر شده و يك دونه غذا خورد. راستي انگار ميخواد حركت كنه سكته كرده تيك داره حركتاي عجيبي داره. آرومه و يك دفه يه حركت سريع نا متقارن ميكنه. به محض ريختن دارو ٤ روز پيش سريع سرش تغير رنگ دار و تيره شد. الان دوباره با آب معدني آبشو عوض كردم و خيلي كمتر از دفه پيش دارو و نمك ريختم.لطفا راه چاره بديد من زياد ماهيام اينجوري تلف شده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    22831
    سلام اساتید خسته نباشید، من یه فایتر دارم بعد یه ماه که خریدم، معدش ورم کرده ولی استسقا نیست ها، اینم بگم که قبلن غذا زیاد میدادم ینی تعداد زیاد، ولی بعد این جریان غذا رو کمتر کردم و کاهو هم دادم بهش و اینکه اول سه روز با داروی انسانی مترونیدازول حمامش دادم بعدش هم سه روز هر روز یه قرص اضافه کردم به تانکش، دمارو هم بردم بالا تا 30 درجه، ورم کمتر شده ولی کامل از بین نرفته، دیگه دارو ندادم گفتم شاید ضرر داشته باشه، در ضمن دل و کرم خاکی هم دادم بهش، از وقتی دل دادم ورم پیدا کرد.چیکار کنم الان؟
    اشتها داره و جنب و جوشش هم زیاده ولی فقط آون ورم نگرانم میکنه ممنون ببخشید آگه طولانی شد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر
    شماره عضویت
    24030

فایتری با باله های بسته

سلام من یک فایتر دارم که اولش باله هاش باز بود ولی بعد یک هفته باله های پایینی و بالاییش بسته شده و باله هاش شده شبیه یه نخ نیم سانتی.فعالیتش هم کمه .همش کف تنگه گاهی تقریبا به پهلو و اگه بترسه یهو میاد بالای اب بعدش دوباره میره زیر اب از طرفی هم من تو ابش کمی نمک و مایع ضد انگل ریختم میشه کمکم کنید لطفا

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    24077
    دوست عزیز این غذا و محلول اب شما عالی هست چون هم ضد قارچه هم انگل اما دلیل نمیشه ماهی بزاری خودش خوب شه من هم از غذای شما دارم هم از محلول اما شما باید به ماهیتون برسی چون ممکنه بیماری بعدی که بیاد شدید تر شه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    24077
    نقل قول نوشته اصلی توسط bsarndf@gmail.com نمایش پست ها
    سلام من یک فایتر دارم که اولش باله هاش باز بود ولی بعد یک هفته باله های پایینی و بالاییش بسته شده و باله هاش شده شبیه یه نخ نیم سانتی.فعالیتش هم کمه .همش کف تنگه گاهی تقریبا به پهلو و اگه بترسه یهو میاد بالای اب بعدش دوباره میره زیر اب از طرفی هم من تو ابش کمی نمک و مایع ضد انگل ریختم میشه کمکم کنید لطفا
    یک عکس میشه بفرستید تا چک کنن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    24077
    من خودم یک ماهی فایتر دارم که در تنگ نگهداری میشه و وضیعت خوبی داره و من در هر هفته دو بار بهش غذا گوشتی میدم و بقیه هم خشک و دما خوبی هم داره سنگ هم ریختم ته تنگ بنظرتون با این اوضاع مریض میشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    24077
    نقل قول نوشته اصلی توسط bsarndf@gmail.com نمایش پست ها
    شاید یک بیماری داره مربوط به بیماری های پوستی یا شاید یک ن.ع بیماری دیگه ای باشه حاالا من نمیدونم اما عکس میزارید از ماهی تون ببینم در چه وضیعتی قرار داره

صفحه 19 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)