صفحه 8 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 152
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام دوستان اینم چند تا عکس از تانک جدیدم فقط یه سوالی داشتم اینه که چرا این شقایق بابل اینجوری شده؟و اینکه چرا صخره هام قهوه ای شدن حالت زنگ زدگی پیدا کرده؟!!

ویرایش توسط clownfish : 29th June 2014 در ساعت 01:04 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    اینم بقیه اش:

ویرایش توسط clownfish : 29th June 2014 در ساعت 01:02 PM

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام دوستان اینم چند تا عکس از تانک جدیدم فقط یه سوالی داشتم اینه که چرا این شقایق بابل اینجوری شده؟و اینکه چرا صخره هام قهوه ای شدن حالت زنگ زدگی پیدا کرده؟!!

تایم نوردهی زیاد،فسفات بالا،استفاده از لامپایی که طول عمرشون تموم شده،سیلیکات بالا
    شقایق بابل وقتی گرسنه هست از حالت حبابی خارج میشه،یا شرایط بد اب،یا نور نا مناسب
    بررسی کن ببین کدوم ازموارد بالا رو داری

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15475
    دوست عزیز تانکت خیلی قشنگه ایشالا به بهترین صورت درست بشه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    ممنون از پاسختون والا من تستر فقط دلتا مارین دارم با اون تست میزنم فسفاتو نزدیکه صفر نشون میده لامپهام هم تازه خریدم مهتابی هارو هنوز 1 هفته هم نیست مارکشون هم گیسمانه یدونه pure actini یدونه هم aqua blue که کلوینش 15000 هستش.
    بعدشم 1 ردیف 18 تایی ال ای دی آبی دارم البته بدون لنزه اونم روش میکنم در کنار مهتابی ها از اون نیست که؟
    سیلیکات گیرم دارم و گذاشتم تو سامپ 1 بسته مارک جی بی ال نمیدونم این مدیا اشباه میشه یا نه؟یعنی در صورت تموم شدن باید تعویض بشه یا نه؟این خیلی وقته دارم حدود 3 ماه.
    در مورد تایم نور دهی هم که من هنوز تایمر ندارم و باید حتما تهیه کنم تا نور کم و زیاد روشن نباشه ولی سعی میکنم از نور سفید کمتر استفاده کنم تا جلبکا زیاد نشن.
    در مورد فسفات هم حدود 300 گرم اکسترا فس برایت ول دارم تو راکتور قسقات که اینو نمیدونم کی باید تعویض بشه چون رنگش سفیده و قبلا هم یکم زرد شده بود؟زرد بشه باید تعویضش کنم؟
    با تشکر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    راستی اینو یادم رفت بپرسم که جای موج سازام درسته تو عکس؟
    من یدونه موج ساز سوبو 300 دارم که سمت راسته یدونه هم آکواریوم سیستم 3.9 وات که 3900 لیتر بر ساعت گردش آب داره.
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    سلام تانکت قشنگه فقط کاش به جای کاردینال و اینا یه چند تا ماهی خوشگل میخردی .به نظر من فسفات گیرو سیلیکات گیر جی بی ال اصلا بدرد نمیخورن .مال منم گاهی وقتها اینطوری قهوه ای میشه مثلا هر 9 ماه یک بار اما وقتی سیفون سنگین میکنم معمولا مشکلم دیگه حل میشه و تا 1 سال خبری از جلبک های مزاحم نیست .اما شما چون ریف داری نمیتونی سیفون سنگین کنی .ریفات میپکن.

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    بعدشم 1 ردیف 18 تایی ال ای دی آبی دارم البته بدون لنزه اونم روش میکنم در کنار مهتابی ها از اون نیست که؟
    2 3ماه پیش من یه سری ال ای دی ابی از ماهان به اسم رویال بلو گرفتم کنار متالام استفاده کنم،14 تا بود وقتی روشن میکردم دقیقا زیر قسمتایی که ال ای دی میزد قهوه ای میشد،ممکنه برا اونا باشه چون مهتابیات که حرفه این،به نظرم اگه جای اینم از یه گیسمان دیگه استفاده کنی بهتره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    ممنون از پاسختون والا من تستر فقط دلتا مارین دارم با اون تست میزنم فسفاتو نزدیکه صفر نشون میده لامپهام هم تازه خریدم مهتابی هارو هنوز 1 هفته هم نیست مارکشون هم گیسمانه یدونه pure actini یدونه هم aqua blue که کلوینش 15000 هستش.
    سیلیکات گیرم دارم و گذاشتم تو سامپ 1 بسته مارک جی بی ال نمیدونم این مدیا اشباه میشه یا نه؟یعنی در صورت تموم شدن باید تعویض بشه یا نه؟این خیلی وقته دارم حدود 3 ماه.
    در مورد تایم نور دهی هم که من هنوز تایمر ندارم و باید حتما تهیه کنم تا نور کم و زیاد روشن نباشه ولی سعی میکنم از نور سفید کمتر استفاده کنم تا جلبکا زیاد نشن.
    در مورد فسفات هم حدود 300 گرم اکسترا فس برایت ول دارم تو راکتور قسقات که اینو نمیدونم کی باید تعویض بشه چون رنگش سفیده و قبلا هم یکم زرد شده بود؟زرد بشه باید تعویضش کنم؟
    با تشکر
    مبارک باشه تانک قشنگی شده. اون جلبکهای قهوه ای رنگ دیاتوم اند که البته ضرری واسه تانک ندارند و البته از سیلیکات اب هم تغذیه میکنن فقط از لحاظ ظاهر خوشایند نیستند . شما یه چند روزی تایم نور دهی تو هر چه قد که هست کمتر کن حتما کمتر و کمتر میشن . . در مورد موج ساز ها هم به نظر من با توجه به اینکه هنوز زیاد مرجان و ریف در تانک ندارید جاشون خوبه فقط باید طوری تنظیم کنید که همه جای تانک جریان اب داشته باشید و نقطه کوری از لحاظ جریان اب تو تانک نباشه. موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    راستی اینو یادم رفت بپرسم که جای موج سازام درسته تو عکس؟
    من یدونه موج ساز سوبو 300 دارم که سمت راسته یدونه هم آکواریوم سیستم 3.9 وات که 3900 لیتر بر ساعت گردش آب داره.
    ممنون
    به نظرم خوبه فقط یکم سرشونو رو به بالا بزار

صفحه 8 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)