صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 152
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    به نظر کافی میاد ولی از دوتا موج ساز ضعیف تر استفاده کنید بهتره
    اگه سیو بگیرم باید از کدوم مدلش استفاده کنم ؟
    در ضمن ورودی آب تانک من سمت چپ و خروجی در سمت راست تانک قرار داره و من موج ساز سوبو رو گذاشتم در جهت ورودی آب و رو به سطح آب میزنه حالا یه موج ساز ضعیف بگیرم باید در جهت عکس این موج ساز بزارم؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    اگه سیو بگیرم باید از کدوم مدلش استفاده کنم ؟
    در ضمن ورودی آب تانک من سمت چپ و خروجی در سمت راست تانک قرار داره و من موج ساز سوبو رو گذاشتم در جهت ورودی آب و رو به سطح آب میزنه حالا یه موج ساز ضعیف بگیرم باید در جهت عکس این موج ساز بزارم؟
    حالت گردش آب داخل تانک باید حالت دورانی داشته باشه
    به طور مثال اگه یه شقایق داشته باشید نباید شاخکهاش همیشه به یه طرف کج باشه وقتی از دوتا موج ساز استفاده کنید هر چند ثانیه جهت شاخکها عوض میشه
    من از ظرفیت سوبو خبر ندارم ولی اگه الآن ریف کمی دارید همین خوبه
    تا یکی دو ماه دیگه شنیدم موجساز های سیچه ایتالیا وارد میشه صبر کنید از اون بگیرید ، گرون تر هستش ولی هم دوامش بیشتره هم مصرف برقش کمتره
    اگه ورودی سمت چپه موج ساز رو باید سمت راست بزارید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام دوستان من دارم یه تانک جدید میسازم که سایزش اینه:
    120 طول 50 عرض و ارتفاع 65 که 60 تا آبگیری میشه.
    من الان 3 تا جراح دارم که ایناست:بلوتانک سایز لارج یلوتانک سایز کوچک و ناسو سایز متوسط میخواستم بدونم من دیگه هیچ جراحی نمیتونم اضافه کنم؟؟؟؟
    و توی دلقکها هم مرون و کلارکی دارم که جفتشون سایزشون بزگه تقریبا تو این خانواده هم نمیشه تومیتو یا دلقک دیگه ای اضافه کرد؟؟؟؟
    تو فرشته ها هم بای کالر و زرد دام که بای کالر متوسط و زردم کوچک.
    بعدشم یه دامسل دارم که فکر کنم بالغ شده و یه بار دو تا فایر فیش اضافه کردم به 1 روز نرسیده کشتتشون اینو رد کنم بره؟یا نه تانکو بهم بریزمو ستنگها رو تو تانک جدید جا به جا کنم قلمرو طلبیش بهم میریزه؟؟؟؟
    چه ماهی های دیگه ای میتونم اضافه کنم؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام دوستان من دارم یه تانک جدید میسازم که سایزش اینه:
    120 طول 50 عرض و ارتفاع 65 که 60 تا آبگیری میشه.
    من الان 3 تا جراح دارم که ایناست:بلوتانک سایز لارج یلوتانک سایز کوچک و ناسو سایز متوسط میخواستم بدونم من دیگه هیچ جراحی نمیتونم اضافه کنم؟؟؟؟
    و توی دلقکها هم مرون و کلارکی دارم که جفتشون سایزشون بزگه تقریبا تو این خانواده هم نمیشه تومیتو یا دلقک دیگه ای اضافه کرد؟؟؟؟
    تو فرشته ها هم بای کالر و زرد دام که بای کالر متوسط و زردم کوچک.
    بعدشم یه دامسل دارم که فکر کنم بالغ شده و یه بار دو تا فایر فیش اضافه کردم به 1 روز نرسیده کشتتشون اینو رد کنم بره؟یا نه تانکو بهم بریزمو ستنگها رو تو تانک جدید جا به جا کنم قلمرو طلبیش بهم میریزه؟؟؟؟
    چه ماهی های دیگه ای میتونم اضافه کنم؟
    سلام
    دامسل ها کلا ماهی موضی هستند و ردش کنید بره جراح هم اضافه کنید احتمال درگیری زیاده ولی اگه میخواهید اضافه کنید هم زمان با معرفی این ماهیها به تانک جدید جراح جدید رو هم اضافه کنید
    دلقکهاتون همدهر دوشون مهاجمند

send by tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    یه سوال داشتم من الان 1 ردیف ال ای دی آبی دارم 18 تایی 1 وات
    بعدش 4 تا مهتابی 2 تا آبی و تا سفید میخواستم بدونم ترتیب روشن شدن اینها چجوری باید باشه چون قاب مهتابی از این آماده هاست بقلش دو تا کلید داره یکی برای نور سفید و یکی هم برای نور آبی اینارو چجوری باید به تایمر وصل کنم؟؟؟راه حلی هست.چند تا تایمر لازمه؟
    بعدشم واسه مون لایت دو تا 20 سانتی اس ام دی خوبه؟یا نه برای اونم تایمر باید بزارم؟
    و برای نو ر رفم چی لازمه؟من هنوز رفیجیمومم رو راه ننداختم تا چه زمانی گیاه بعد از راه اندازیش باید قرار داد؟ممنون فکر کنم واسه اینم دوباره تایمر لازمه؟
    یعنی کلا 6 تا تایمر باید بگیرم؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    یه سوال داشتم من الان 1 ردیف ال ای دی آبی دارم 18 تایی 1 وات
    بعدش 4 تا مهتابی 2 تا آبی و تا سفید میخواستم بدونم ترتیب روشن شدن اینها چجوری باید باشه چون قاب مهتابی از این آماده هاست بقلش دو تا کلید داره یکی برای نور سفید و یکی هم برای نور آبی اینارو چجوری باید به تایمر وصل کنم؟؟؟راه حلی هست.چند تا تایمر لازمه؟
    بعدشم واسه مون لایت دو تا 20 سانتی اس ام دی خوبه؟یا نه برای اونم تایمر باید بزارم؟
    و برای نو ر رفم چی لازمه؟من هنوز رفیجیمومم رو راه ننداختم تا چه زمانی گیاه بعد از راه اندازیش باید قرار داد؟ممنون فکر کنم واسه اینم دوباره تایمر لازمه؟
    یعنی کلا 6 تا تایمر باید بگیرم؟؟؟
    نور آکواریوم اصلی ابتدا باید لامپهای اکتنیک نیم تا یه ساعت قبل لامپهای سفید روشن بشن و بعد هشت تا ده ساعت روشنایی ابتدا سفیدها خاموش بشه بعد نیم تا یه ساعت ا کتنیکها و هنگام خاموش شدن لامپهای آکواریوم باید روشنایی رف روشن بشه تا اینجا شد سه تا تایمر
    مون لایت رو هم یه ردیف بزارید و نیازی به تایمر نداره و بزار یه سره روشن باشه
    بعد راه اندازی وقتی نیترات به ده رسید گیاهها رو در رف قرار بدید چون اگه نیترات و فسفات خیلی بالا و پایین باشه گیاهها خراب میشن

send by tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    نور آکواریوم اصلی ابتدا باید لامپهای اکتنیک نیم تا یه ساعت قبل لامپهای سفید روشن بشن و بعد هشت تا ده ساعت روشنایی ابتدا سفیدها خاموش بشه بعد نیم تا یه ساعت ا کتنیکها و هنگام خاموش شدن لامپهای آکواریوم باید روشنایی رف روشن بشه تا اینجا شد سه تا تایمر
    مون لایت رو هم یه ردیف بزارید و نیازی به تایمر نداره و بزار یه سره روشن باشه
    بعد راه اندازی وقتی نیترات به ده رسید گیاهها رو در رف قرار بدید چون اگه نیترات و فسفات خیلی بالا و پایین باشه گیاهها خراب میشن

send by tapatalk
    ممنون آقای نوروزی واقعا لطف دارین شما به من و بقیه دوستان نمیدونم چجوری ازتو تشکر کنم؟
    فقط اینم عکس مربوط به سامپیه که قراره من واسه تانک جدیم بسازم خوبه دیگه؟مشکلی که نداره؟تو این طرح راکتور فسفات رو بزارم تو خونه واتر پمپ؟بخاری کجا قرار بگیره؟
    سایز تانکمم بگم که راحت تر بتونین کمکم کنید:
    120 طول 50 عرض 65 ارتفاع که 60 تا آبگیری میشه.
    اینم عکس طرحم که از روی این ساختم:

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    ممنون آقای نوروزی واقعا لطف دارین شما به من و بقیه دوستان نمیدونم چجوری ازتو تشکر کنم؟
    فقط اینم عکس مربوط به سامپیه که قراره من واسه تانک جدیم بسازم خوبه دیگه؟مشکلی که نداره؟تو این طرح راکتور فسفات رو بزارم تو خونه واتر پمپ؟بخاری کجا قرار بگیره؟
    سایز تانکمم بگم که راحت تر بتونین کمکم کنید:
    120 طول 50 عرض 65 ارتفاع که 60 تا آبگیری میشه.
    اینم عکس طرحم که از روی این ساختم:
    خواهش میکنم دوست عزیز اون گذینه تشکر و لایک رو برای همین گذاشتن !
    همش خوبه بجز ارتفاع رف که اگه بخواهید با یه سوراخ سرریز بشه به خونه واتر پمپ باید 10 سانت بالاتر باشه و از بالای سوراخ تا لب شیشه حداقل 5-6 سانت فاصله باشه چون گاها این سوراخ یه مقدار مسدود میشه و ارتفاع آب سریع میاد بالا که اگه یه سانت فاصله داشته باشه بلافاصله آب به بیرون نشت میکنه و بهتر این هستش که به صورت شونه ای درست بشه که احتمال مسدود شدنش خیلی کم میشه و باز هم اون یه سانت اختلاف ارتفاع کمه و باید حداقل 5 سانت برای احتیاط باشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام دوستان من تانک جدیدی رو راه اندازی کردم و حدودا 1 ماه و نیم هستش که سیستم راه افتاده اینم مشخصات کامل من:
    مشخصات تانک :

دست ساز
    119 - 49 – 65

ظرفیت : اسمی 370 لیتر

لایو راک : حدود 80 کیلو

سامپ :

طول : عرض : ارتفاع:100*36*35

مدیای سامپ :
    سیپوراکس
    اکسترا فوس
    دی نیترات سیچم
    ماتریکس سیجم
    میکرومک JBL و فله ای
    سیلیکات گیر jbl
    لوازم :

واتر پمپ
    : آکواریوم سیستم مدل 2300

اسکیمر
    : آکواریوم سیستم مدل 400

موج ساز: 1 عددsobo wp-300

یو وی : ندارم

سیستم گرمایش: چینی ال ای دار با دماسنج 300w

تایمر برق :ندارم

سیستم نور:

لامپ :
    مهتابی: 2 عدد مارک Hopar 54 وات و 10000 کلوین
    اکتنیک: 2 عدد hopar. 54 وات آبی

رفریجیوم :

ظرفیت : اسمی 44 لیتر

نور: 10 عدد ال ای دی 6000 کلوین مارک ادیسون 1 وات با 2 عددقرمز 1 وات ادیسون

تسترها : کیت دلتا مارین +تست kh Api

نمک BRIGHTWELL :

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    خواهشا دوستان اگه نظری در مورد وسایل و کم و کسری هایی که سیستم من داره بگید تا اصلاح کنم؟؟؟
    ممنون

صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)