صفحه 3 از 42 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 411
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Dragon Fish
    شماره عضویت
    12353
    سلام دوست عزیز . تانک زیبایی داری ماشاالله .
    اما فکر کنم اون رامیزی هایی که نگه میداری با دیسکس نباشن بهتره و اون سنگهای دکوری فکر میکنم محل تجمع ته مونده غذاها میشن که عاقبت نداره هااااااا
    در حال انشالله دیسکس هات روز به روز زیباتر بشن و لذتش رو ببرید .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14227
    عجب دیسکسایی داری دمت گرم خیلی خوبند

حالا نظر خودته ولی من جای شما بودم به نظرات بچه ها گوش میداد البته همه سلیقشون محترمه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ----
    شماره عضویت
    14765
    خیلی ممنون از دوستای عزیز

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ----
    شماره عضویت
    14765
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    یک نکته دیگر هم عرض کنم اون موقع که ما و هم سنهای من ماهی داری رو شروع کردند اصلا امکانات امروزی نبود و مجبور بودیم فکر نکنم شما یادتون باشه از صدفهای هواده و غواصهای معلق در آب و کوزه اینا استفاده میکردیم چون امکانات نبود ولی الان خیلی فرق کرده اون موقع ما گوپی سنگاپوری فوق العاده زیبا رو میخریدیم جفتی 25 تا تک تومنی

مرسی بابک جان اما چی شد که فکر کردید من یه جوون 20 ساله هستم؟
    ما هم قدیما گوپی باز بودیم یادم میا اولین آکواریوممو سال 70 راه انداختم اون موقع 11 ساله بودم..........................

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    12671
    سلام آقا علی دیسکس هاتون حرف نداره خیلی قشنگن اگه براتون امکان داره چند تا عکس تکی از دیسکس هاتون بزارین .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14886
    علی آقا سلام
    شما گفتی هفته ای دو بار سیفون انجام میدی:
    خواستم بدونم هر بار چند درصد آب رو سیفون میکنی ؟
    و آیا با این روش به مشکل خاصی برخوردی یا نه؟! چون نظرات در مورد سیفون تانک دیسکس بعضی وقتها در آپارتمان ناشدنیست(مثلا نظر سیفون 100%آب هر روزه)
    آدم میترسه اسم دیسکس رو بیاره!

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliaghaei نمایش پست ها
    مرسی بابک جان اما چی شد که فکر کردید من یه جوون 20 ساله هستم؟
    ما هم قدیما گوپی باز بودیم یادم میا اولین آکواریوممو سال 70 راه انداختم اون موقع 11 ساله بودم..........................
    سلام علی آقا جسارت نکردم
    منتهی منظور این بود که قدیم امکانات و دکور زیبا وجود نداشت الان وجود همه جور دکورهای طبیعی میتونه تانک رو زیباتر کنه
    چون شروع ماهی داری من به خیلی قبل تر از سال 70برمیگرده حدودا سال 62بود بهترین غذا اون موقع پولکی بود بعضی مغازه ها کم کم یک بسته قرص تترا میاوردند اگر یادتون باشه بسته زرد رنگ بود و از توش تکی میفروختند!!!!!نه از سیفون خبر بود نه از این تنوع اجناس گوناگون نه کسی میدونست سیکل ازت چیه فقط اگر یادتون باشه داروی ضدعفونی و ضدکلر و ضد انگل ایرانی میفروختند الکی هم بهمون میگفتند هفته ای یک بار ازینا بریزید تو تانک!!!!نه فیلتر سطلی بود بعد کم کم اون گپ های سبز رنگ ترکیه ای اومدیادتون هست؟ اون پمپهای شبیه تانکر بود سروصدا میکرد و مشکی رنگ یا اکثرا اسم پمپها زوبیکو بودبعضی پمپها هم مارک کارون بودد بعدش اگر یادتون باشه Rena اومد طوسی رنگها که پیچ تنطیم داشت قبله همه ساختمان پلاسکو بود بعد از اون آکواریوم چین چیلا سر فاطمی که آقای راجی اونو داشتند علی آقا اینارو گفتم کمی یاد گذشته ها کنیم و خاطراتو زنده کنیم
    ارادتمند شما بابک

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    12503
    سلام علی آقا جسارت نکردم
    منتهی منظور این بود که قدیم امکانات و دکور زیبا وجود نداشت الان وجود همه جور دکورهای طبیعی میتونه تانک رو زیباتر کنه
    چون شروع ماهی داری من به خیلی قبل تر از سال 70برمیگرده حدودا سال 62بود بهترین غذا اون موقع پولکی بود بعضی مغازه ها کم کم یک بسته قرص تترا میاوردند اگر یادتون باشه بسته زرد رنگ بود و از توش تکی میفروختند!!!!!نه از سیفون خبر بود نه از این تنوع اجناس گوناگون نه کسی میدونست سیکل ازت چیه فقط اگر یادتون باشه داروی ضدعفونی و ضدکلر و ضد انگل ایرانی میفروختند الکی هم بهمون میگفتند هفته ای یک بار ازینا بریزید تو تانک!!!!نه فیلتر سطلی بود بعد کم کم اون گپ های سبز رنگ ترکیه ای اومدیادتون هست؟ اون پمپهای شبیه تانکر بود سروصدا میکرد و مشکی رنگ یا اکثرا اسم پمپها زوبیکو بودبعضی پمپها هم مارک کارون بودد بعدش اگر یادتون باشه Rena اومد طوسی رنگها که پیچ تنطیم داشت قبله همه ساختمان پلاسکو بود بعد از اون آکواریوم چین چیلا سر فاطمی که آقای راجی اونو داشتند علی آقا اینارو گفتم کمی یاد گذشته ها کنیم و خاطراتو زنده کنیم
    ارادتمند شما بابک
    استاد وزير پور ممنون بابت اينكه خاطرات رو برامون زنده كرديد.متن شما رو ميخوندم ياد گذشته ها و گذر سريع عمر افتادم.راستي من هنوز پمپ كارون و rena دارم و دارم ازشون استفاده ميكنم.باور كنيد از اين چيني ها خيلي بهتره.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ----
    شماره عضویت
    14765
    سلام علی آقا جسارت نکردم
    ارادتمند شما بابک

بابک جان یادش به خیر اما من قبل از سال 70 یادم نمیاد
    یادمه فقط پولکی بودو برای همه بیماری ها متیلن بلو میدادن
    یادمه اولین باری که از گوپب بچه گرفتم خیلی خوشحال شدم اما فقط یکیشون موند و اونم یه نر باحال شد.............یادش بخبر
    در کل بابک جان ممنون که به فکر من بودی در تجربیات شما هیچ شکی ندارم و خیلی خوشحال میشم بهم کمک میکنید دلخوشی ما شما و این سایت خوبتونه
    شاید باور نکنید اما خیلی چیزا از این سایت یاد گرفتم و خیلی بهم کمک شد.
    بازم اگه نکته ای میبینید خوشحال میشم یاد آوری کنین.....

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ----
    شماره عضویت
    14765
    نقل قول نوشته اصلی توسط (Vafa) نمایش پست ها
    علی آقا سلام
    شما گفتی هفته ای دو بار سیفون انجام میدی:
    خواستم بدونم هر بار چند درصد آب رو سیفون میکنی ؟
    و آیا با این روش به مشکل خاصی برخوردی یا نه؟! چون نظرات در مورد سیفون تانک دیسکس بعضی وقتها در آپارتمان ناشدنیست(مثلا نظر سیفون 100%آب هر روزه)
    آدم میترسه اسم دیسکس رو بیاره!
    سلام
    اصلا از نگهداری دیسکس نترسید هر هفته دو بار 30 درصد آبو سیفون میکنم چون من غذای دل میدم که خوب طبیعتا آبو کثیف میکنه
    ضمنا شن داره تانک من که خیلی ها میگن مناسب نیت خودمم میدونم اما خوب برای جلوه تانک و اینکه تانک تو پذیراییه این کارو انجام میدم
    ضمنا فیلتر سطلی دلفین دارم مدل c700 که خیلی ازش راضیم خیلی
    بار سوالی داشتید در خدمتم

صفحه 3 از 42 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)