سیستم قضاوت های جدید - آندریاس کلر

ید - آندریاس کلر

1) پلان ما دارای سیستم قضاوت جدید است

در سه بخش تقسیم شده است.
بخش اول اینکه ما این برنامه را برای iPad ساختیم.این یک برنامه بسیار کوچک برای ساده سازیدر سیستم امتیازدهی و قضاوت است.
بخش دوم پایگاه داده ها است که در آن از نتایج ذخیره شده می باشد.تمام اطلاعات در مورد ماهی، مسابقه، وزن و غیره در آن ذخیره و موجود می باشد.
بخش سوم، که نتیجه را نشان می دهد و همچنین شامل "محاسبات وزن".چگونه نتایج نمایش داده خواهد شد بصورت عمومی است، اما به نظر من آن را حتی بیشتر از انقلاب از برنامه های آی فون خواهد بود.

2) چرا شما تصمیم به ایجاد آن گرفتید؟

سیستم قدیمی که بسیار وقت گیر بود و درصد بسیاری خطا خواهد داشت چرا کهقضاوت و داوری توسط افرادی است که معمولا نمرات خود را بر روی کاغذ می نویسند.سپس دو نفر نتایج به یک صفحه اکسل وارد و نمرات را محاسبه می کنند.در بسیاری از قضاوتها و فراموش در تایپ باعث اختلال و از دست رفتن برخی امتیازات بوده که امری تصادفی و گاهی ایراد در مجموع امتیازاتدر هنگام قرار دادن نمره در برگه اکسل بوجود می آید.

3) به نظر شما چگونه می تواند قضاوت در مسابقات قهرمانی را تغییر دهید؟

به طور کلی من فکر می کنم سیستم جدید خود به خود موجب می گردد تا بصورت اتوماتیک وار ، زمان زیادی صرفه جویی و به حداقل رساندن خطا بوجود آید.امید من این است که بتوان سریع تر و یک تجربه لذت بخش تر برای قضاوت و داوری در این مسابقات بوجود آورد.

4) تفاوت با سیستم های عادی چیست؟

خب، این سیستم جدیدمی تواند به طور خودکار خطاها را کاهش دهد.

5) لطفا بفرمایید پلان برنامه چگونه کار می کند؟

آیا برنامه بصورت سیستمیک امتیاز میدهد یا نیاز به کاربر دارد؟
این نرم افزار نمی تواند به خودی خود کار کند.شما نیاز به یک سرور با یک پایگاه داده بر روی آن دارید.می توان از این برنامه در تمام مسابقات قهرمانی دیگری نیز استفاده کرد و این از قابلیتهای این برنامه ارزشمند است .و همانطور که قبلا گفتم، شما نیاز به نوعی از برنامه برای بازیابی نتایج نهایی از پایگاه داده ها خواهید داشت.
برنامه قضاوت و داوری جهت استفاده بسیار آسان طراحی شده.شما فقط باید چند لغزنده.بصورت کشویی (فینگر تاچ) که در آن شما انتخاب کنید چه ماهی را می خواهید داوری کنید ، و برخی از لغزنده های دیگر را جهت مجموعه ای از نمره ها .و نیز دکمه ذخیره" را فشار دهید و "ارسال" را فشار دهید وجود دارد.

6) امکان خرید این برنامه وجود دارد؟

بله

7) آیا می توان میزان امتیازات و ... بر روی سیستم بصورت نقطه ای تغییر داد؟

سازمان قادر به تنظیم مقادیر نقطه خواهد بود.
برای مثال، اگر برخی از امتیازات برای سازمان داوری ارجح تر باشد می توان آنرا افزایش داد ، آنها می توانند حداکثر اندازه را تا عدد 20 تنظیم نمایند.اگر چشم مهم است آنها می توانند ارزش حداکثر تا 5 مجموعه و غیره تغییر دهند.