نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    14889

3 افزایش طول لنسر ماهیگیری

با سلام خدمت دوستان عزیز من یک لنسر ماهیگیری 2 مترو 70 سانتی دارم که یک چرخ 3 بلبرینگه دارد ایا می توانم با اضافه کردن چند لوله طول ان را به 3 مترو 60 سانت برسانم خواهشا به سوالم پاسخ دهید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط jackson نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز من یک لنسر ماهیگیری 2 مترو 70 سانتی دارم که یک چرخ 3 بلبرینگه دارد ایا می توانم با اضافه کردن چند لوله طول ان را به 3 مترو 60 سانت برسانم خواهشا به سوالم پاسخ دهید
    سلام دوست عزیز. نظر بنده تجربی هست چون اهل ماهیگیری هستم میگم .
    اضافه کردن چند لوله باعث تغییر قطر ها میشه در نتیجه اولین لوله که پایه هست و موتور روش نصب میشه باید بزرگتر باشه تا بتونه تعداد لوله بیشتری رو توی خودش جا بده . اگر دقت کرده باشین متوجه میشید در لانسر ها با طول های کم تر و بیشتر قطر لوله اولیه بزرگتر و کوچک تر هست . ساخت لانسر و قلاب ها طوری هست که بتونه تا حد مورد نیاز خمیدگی رو تحمل کنه بنابر این کم و زیاد کردن لوله ها و جنس های مختلف لوله چون ضریب شکست متفاوتی دارند در نتیجه احتمال گشتن بالا میره اونم هم فاصله یک متر ...
    بعدشم فکر نکنم از نظر هزینه به صرفه باشه اصلا .

موفق باشید یا علی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط jackson نمایش پست ها

این اسم فقط تو ایران استفاده میشه و غلطه . لنسر نیست و چوب و چرخ ماهیگیریه . نوعی طعمه مصنوعی به نام لانسه (زبان فرانسوی) وجود داره که ربطی به چوب و چرخ ندار

در ضمن چوب ماهیگیری طراحی مهندسی بسیار پیچیده ای داره ... تغییرا دادن طول چوب ماهیگیری استانداردش رو به هم میریزه و نتیجش شکستن چوب زیر فشار بالا (ناشی از فشار ماهی ، گیر کردن قلاب به اشیاء داخل آب و ...) خواهد بود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)