صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    14381

4 کاسکوم پر کن شده؟؟؟

سلام دوستان،حدود دو هفته می شه پسر من فندق پرهای زیر گردنش رو می جوه...و احساس می کنم از این کار خیلی لذت میبره،چند تا پر هم تا الان کنده...نمی دونم چی کار کنم،خیلی نگرانشم،امروز بردمش دام پزشک تو مرکز فروش پرندگان تو آزادگان یه سری دارو داده بهش به اسم های ivermekt,copex,aminovit نمی دونم چقدر می تونه مفید باشه این داروها،اسباب بازی داره تو قفسش،ولی بازی نمیکنه زیاد،امروز یکی دیگه هم واسش خریدم...راستی فندق 2 سالشه رامه و دستی و همیشه از قفسش بیرون میاد،میره رو میز کنار قفسش می شینه و تو آینه نگاه میکنه همش....بچه ها خواهش می کنم راهنماییم کنید..

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط alinasri نمایش پست ها
    سلام دوستان،حدود دو هفته می شه پسر من فندق پرهای زیر گردنش رو می جوه...و احساس می کنم از این کار خیلی لذت میبره،چند تا پر هم تا الان کنده...نمی دونم چی کار کنم،خیلی نگرانشم،امروز بردمش دام پزشک تو مرکز فروش پرندگان تو آزادگان یه سری دارو داده بهش به اسم های ivermekt,copex,aminovit نمی دونم چقدر می تونه مفید باشه این داروها،اسباب بازی داره تو قفسش،ولی بازی نمیکنه زیاد،امروز یکی دیگه هم واسش خریدم...راستی فندق 2 سالشه رامه و دستی و همیشه از قفسش بیرون میاد،میره رو میز کنار قفسش می شینه و تو آینه نگاه میکنه همش....بچه ها خواهش می کنم راهنماییم کنید..
    سلام.بعید نیست پرکن شده باشه چون از سینش هم شروع کرده.ممکنه از پرهایی که کندع و خودش عکس بگذارید؟این همه دامپزشک در سطح تهران هست جا قحط بود بردید آزادگان پیش دامپزشک؟
    ظرف این چند هفته ی گذشته اتفاقی نیفتاده که باعث عصبی شدن یا تحریک حسادتش شده باشه که پرکن شده باشه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    سلام
    منم یه کاسکو دارم ... متاسفانه فکر کنم وقتی شروع می کنن به پر کندن ... که البته مطمئنا یه دلیل عصبی داره ... کمتر موفق می شوید از سرش بیاندازید گاهی اوقات ترک می کنه اما دوباره شروع می کنه ...
    اتفاق جدیدی تو خانه نیافتاده؟ خودتون ناراحت نشدید؟ کاسکو من حتی گاهی من ناراحتم شروع می کنه به پر کندن احساس درون صاحبشون هم براشون مهمه ...
    با اسباب بازی و ... سرش گرم نمی شه چون مشکل روحیه باید علت رو پیدا کنید
    سعی کنید بیشتر باهاش وقت بگذرانید بازی کنید ولی طوری باشه که هر روز بتوانید این وقت رو بهش بدید چون بی توجهی هم دوباره باعث پر کنی می شه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    14381
    امروز خیلی ناراحت بودم و از کلینیک سیمرغ هم تو آل احمد وقت گرفته بودم،زنگ زدن کنسل کردن منم نمی تونستم بشینم نگاه کنم....واسه همین بردمش اونجا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    14381
    من جدیدا خیلی وقت می ذارم واسش،روزی حدود نیم ساعت تا یک ساعت فقط میاد رو شونم که سرو گردنشو ناز کنم..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نگران نباشید ... خوب می شه هر چی ناراحت بشید بیشتر تحریک می شه و انجامش می ده...
    من دیدم کاسکوهای باهوشتر معمولا حساس ترن و این کار رو می کنن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    من جدیدا خیلی وقت می ذارم واسش،روزی حدود نیم ساعت تا یک ساعت فقط میاد رو شونم که سرو گردنشو ناز کنم..
    این عکس جدیدش هست؟نشانه ای از کندن پرها دیده نمیشه که!توی این مدت هیچ تغییر رفتاری ندیدید ازش؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    14381
    آره این عکس جدیده،همین الان گرفتم،زیر گردنش اون قسمت از پرش که بلند شده رو میجوه...دو هفته هست اینطوری شده،حدود 4 تا یا 5 تا پر بیشتر نکنده...بعضی وقتا میشینه جلو آینه خیره میشه به آینه فقط...

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    امروز خیلی ناراحت بودم و از کلینیک سیمرغ هم تو آل احمد وقت گرفته بودم،زنگ زدن کنسل کردن منم نمی تونستم بشینم نگاه کنم....واسه همین بردمش اونجا
    سلام. پرکنیش داره شروع میشه از ناحیه گردن . بهتره برای اینکه مطمئن بشید بیماری باعث این اتفاق نشده ، ببریدش پیش یه دکتر مجرب . من دکتر برهانی کیا رو پیشنهاد میکنم

آدرس : خیابان کبیری (دزاشیب)، خیابان رمضانی ، نبش کوچه بنفشه ، پلاک 53

تلفن : 22205998-22209543

ولی انتخاب دامپزشک به خودتون بستگی داره

آینه رو بردارید . نباید برای یه طوطی مخصوصا یه طوطی تنها از آینه استفاده کنید

پرکنیش بیشتر چه وقتهایی هست ؟ خودتون با چشم دیدین پر بکنه یا پرای گردنش رو بجوه ؟ اگه ببینید واکنشتون چیه ؟
    ویرایش توسط sepideh : 21st November 2013 در ساعت 11:07 PM

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    سلام
    تنها از ناحیه گردن پر میکنه یا پرهای دیگه ای هم در قفس دیدید؟؟؟؟
    اگر ظرف 1-2 هفته این طوری شده به نظر نمیاد پرکنی باشه،طوطی مخصوصا کاسکو اگر بخواد پر کن بشه ظرف چند روز پدر پرهاشو در میاره
    لطف کنید عکس از پرهای کنده شده هم بزارید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)