صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 52
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    نقل قول نوشته اصلی توسط Discus.shiraz نمایش پست ها
    جناب آقای ذکایی این صحبت شما به نظرم صحبت حرفه ای و اخلاقی نیست / ایشون بارها پشت تلفن اعلام کردند و پیامک هم دادند که این همون جفت هست و خودشون شخصا از بچه ها جداشون کردند و برای من فرستادند . وقتی یک نفر یک جفت را عکسش را میزاره توی سایت یعنی این برای فروش هست نه چیز دیگه ای / حالا ما خوش شانس بودیم و این تخم کرده / از کجا معلوم تخما را نخوره؟ از کجا معلوم نرش بالغ باشه و تخم ها را بارور کنه؟ / از کجا معلوم جفت ها بچه ها را خودشون بزرگ کنند؟ و 1000 تا اما و اگر دیگه / در حالیکه جفتی که توی سایت گذاشتند هم تخم کرده بود هم هچ هم خودشون بچه ها را بزرگ می کرد.
    حرف شما درست
    همه اينايي كه ميگي رو 6 روز بيشتر صبر ميكردي ببيني تخم ها هچ ميشن يا نه ...بچه بزرگ ميكن يا نه
    من جفتايي كه از هم شهري شما گرفتم بعد از 3 ماه كلنجار رفتن تازه بهش زنگ زدم و گفتم كه جفتها مشكل دارن و ايشون زير بار نرفت

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14309
    آقا سهیل ممنون از نظری که دادید و راهنمایی دوستانه و برادرانتون / خدا شاهده خود آقای حبیبی هم میدونه من قصد خدایی نکرده خراب کردن کسی را ندارم . بارها توی پیامک و تلفن خدمت خودشون هم عرض کرده بودم . قابل توجه شما دیسکس ها حدود 80درصد تخم ها را نوش جان کردند از همین هم که مونده نصف بیشترش بعد از 24 ساعت سفید شده . شرایط آب به نظرم بد نیست / سختی tds 30 / دما 28-29 / متیل بلو زده شده و سنگ هوا هم کنارشون هست / ولی خوب شکایتی ندارم شاید بخاطر شرایط هست که هچ نشده / ان شاالله سری بعد / ولی حرفم این هست که دوستان فروشنده به تعهدات اخلاقی فروش پایبند باشن
    از شما هم بخاطر حسن نظر و انصافتون ممنونم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    آقا سهیل ممنون از نظری که دادید و راهنمایی دوستانه و برادرانتون / خدا شاهده خود آقای حبیبی هم میدونه من قصد خدایی نکرده خراب کردن کسی را ندارم . بارها توی پیامک و تلفن خدمت خودشون هم عرض کرده بودم . قابل توجه شما دیسکس ها حدود 80درصد تخم ها را نوش جان کردند از همین هم که مونده نصف بیشترش بعد از 24 ساعت سفید شده . شرایط آب به نظرم بد نیست / سختی tds 30 / دما 28-29 / متیل بلو زده شده و سنگ هوا هم کنارشون هست / ولی خوب شکایتی ندارم شاید بخاطر شرایط هست که هچ نشده / ان شاالله سری بعد / ولی حرفم این هست که دوستان فروشنده به تعهدات اخلاقی فروش پایبند باشن
    از شما هم بخاطر حسن نظر و انصافتون ممنونم
    من كلا معتقدم آدم بايد كمي صبر داشته باشه...شما هم كمي صبر خودت رو بيشتر كن...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14309
    به نظرم با توجه به جواب هایی که دوستان و اساتید محترم درباره اشتباه فرستاده شدن جفت ها و یکی نبودنشون دادن و با توجه به دستور استاد خودم آقا سهیل و روی گل ایشون که انصافا در راه اندازی کارگاهم خیلی کمک کردند به نظرم کسانی که باید متوجه قضیه میشدند شدند و سایر دوستان هم ان شاالله مسائل اخلاقی خرید و فروش اینترنتی را رعایت می کنند.
    مدیران سایت هر موقع صلاح بدونند میتونند این بحث را ببندند.
    از جناب آقای حبیبی بخاطر مطرح شدن این بحث در تاپیک عذرخواهی می کنم هدف فقط جنبه عمومی بحث بود نه چیز دیگه ای .
    باز هم از همه تشکر میکنم.

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    به به جناب آقای حبیبی هم به بحث ما وارد شدند . خوشحال میشیم نظرتون را بشنویم !!!!!!

سلام
    دوست من اینجور صحبت کردن با بقیه کاربرا ب نظر من درست نیس .
    بالاخره تکلیف این تاپیکتون معلوم میشه و همه چی تموم میشه ، اما اینجوری ک شما درمورد ایشون حرف میزنین انگار آدم کشته .
    تو هر معامله ای امکان ضرر و زیان هست ، حالا خدارو شکر شما از ماهیا هم راضی هستین . ب قول دوستمون ، یکم گذشت هم بد نیس .
    در این ک عکس دیسکس ها باهم فرق داره ، شکی نیس . اما واقعا اینجوری خطاب کردن ی بنده خدایی درسته ؟؟؟؟
    شما ی تاپیک استارت زدی و از دوستان نظر سنجی خواستی ، دیگه نیازی نیس فروشنده رو بذاریم پشت میز محاکمه ک .
    در آخر هم جسارت منو ببخشید ، فقط ب عنوان ی داداش کوچیکتر لازم دونستم این نکته رو متذکر شم .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14309
    من بابت هچ نشدن و خورده شدن تخم ها صبر میکنم قبلا هم عرض کردم شاید اشکال از من هست/ ولی اشتباه و جابجا فرستاده شدن جفت ها به نظرم قابل قبول نیست / و بیشتر از اون اینکه فروشنده هم قسم خدا و امام حسین و جان بچه اش را میخوره که این همون هست/ اینجاش خیلی جالبه!!!!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    بر اساس عکس هایی که شما گذاشتید دیسکس ها هیج ربطی به هم ندارن و کاملا فرق دارن
    ویرایش توسط بابک آژیده : 13th November 2013 در ساعت 06:28 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14309
    آقا رضا ممنونم از نظرتون / خدا شاهده از اون مطلب اصلا منظور بدی نداشتم / آخه ایشون الان 2 شب هست تلفن را روی من قطع میکنه و اصلا هم حاضر نیست اشتباهش را قبول کنه / خواستم لااقل اینجا اگر حرفی هست بیان کنند.
    اتفاقا ایجاد همچین تاپیکی فقط برای جلوگیری از ادامه کار اینچنین افرادی توی سایت هست.
    حالا خوبه همه دارن اذعان میکنن که جفت ها یکی نیستند.
    این مسئله ما ممکن هست برای تک تک دوستان اتفاق بیفته

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    آقا رضا ممنونم از نظرتون / خدا شاهده از اون مطلب اصلا منظور بدی نداشتم / آخه ایشون الان 2 شب هست تلفن را روی من قطع میکنه و اصلا هم حاضر نیست اشتباهش را قبول کنه / خواستم لااقل اینجا اگر حرفی هست بیان کنند.
    اتفاقا ایجاد همچین تاپیکی فقط برای جلوگیری از ادامه کار اینچنین افرادی توی سایت هست.
    حالا خوبه همه دارن اذعان میکنن که جفت ها یکی نیستند.
    این مسئله ما ممکن هست برای تک تک دوستان اتفاق بیفته

خداروشکر معلوم شد ک یکی نیستن و ادامه دادن ب موضوع کار جالبی نیس .
    اما بزرگوار ، ب خدا شما میتونستین ی جور دیگه هم موضوع رو مطرح کنید و فرد خطا کار هم ب کار خودش واقف میشد ......
    در هر صورت موفق باشین

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14309
    به نظرم هم من هم دوست عزیزمون جواب خودمون را گرفتیم / از مدیران خواهشمندم این موضوع را ببندند .
    ممنونم از همه مخصوصا آقا بابک عزیز

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)