صفحه 11 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 220
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    باشه امتحان میکنم. غذا هم که نمیشه بهشون نداد... هی جیغ داد میکنن که بهشون غذا بدم. مثل الان... همین 10دقیقه قبل بهشون غذا دادم.
    در مورد بو که گفتی 100 در صد موافقم... بعضی موقع ها بابام میگه بو میدن تمیزشون کن. منم هرچی بو میکنم میبینم بویی نمیاد.. میرم دعواااااااااااا
    الهی.... بخورمتون من شما فسقلیارو... همونجوری که فلون رو خوردم
    آره اما بازم عکس میخوااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااام... پس زود...
    کلاه رو چطور رو سرشون ثابت میکنی؟ میوفته که!
    بچه های من موقع عکس گرفتن خیلی باکلاسن حتی ژولی که باعث تعحب من شد به محض اینکه موبایلم رو نشون میدم می گم عکس ثابت و بی حرکت وای میستن مشکلی باهاشون ندارم حتی اجا%k

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    چرا نصف مطلب غیب شد اینجا که ویرایش هم نداره میام بعدا دوباره می گم الان کار دارم

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693

اینم تقدیم عشق خاله نسرین فلون،فلفل دلت آب!!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.لاکپشت.مرغ عشق
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    اقا حمید می تونی با قفسه جا درست می کنی با همون قفسه دیوار درست کنی هم همدیگر و می بینن و بوی همو حس می کنن هم باهم جفت نمی خورن بی خیال اکواریوم بشو ضرر مالی بهتره تا اینکه بچه ات مریض بشن اینا بویایی شون از ما خیلی قوی تره همون بویی که به نظر شما نمی یاد اینا صد برابرش رو حس می کنن من حتی یه مدت هپی رو شبا مجبور بودم توی باکس بخوابونم اونم باکسی که دورش می دونید سوراخ سوراخ بازم عذاب وجدان داشتم حس می کردم بو می پیچه توش
    وهوم چشم... همین کارو کردم و همشون رو گذاشتم توی فقسه... بینشونم کم کم دیوار میکنم... اگه بتونم آکوارویوم رو رد کنم جا باز میشه تو اتاقم اونوقت میشه بزرگترش کرد و درستش کرد... ممنون بابت توضیحاتی که دادی مرسی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط N@SR!N نمایش پست ها

اینم تقدیم عشق خاله نسرین فلون،فلفل دلت آب!!!!
    وای مرسی نسرین جان... قافلگیر (غافلگیر!!!) شدم... ممنون!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط piterking نمایش پست ها
    خوب به پیتر من حق بده ... دو روزه اومدی عروسشو بردی خوب ازتون به دل گرفته الان قلبش شکسته طول می کشه حقیقتو قبول کنه
    اوهوم حق میدم اما میگم که دل پیتر نازنازیم شکسته یا دل مامانش؟؟؟ خدا نامزد منو ازم گرفت... منم تلافی میکنم...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    وای من چندساعت نبودم چقدر عکسای خوشمل خوشمل گذاشتی داداشی. چقدر خوشحال شدم فلفل بهم سلام کرده بود چه خلاقیتی. خونه جدیدشونم مبارکه . فلون شیر نمیخوره مگه جداش کردی؟ ماشالا فلون چه درشته بزنم به تخته. ایشالا خدا حفظشون کنه.
    منم زیز خوکچه هد اول پارچه میزاشتم خیلی زود کثیف میشد و شستنش دردسر بود الان پوشال میریزم زیرشون خیلی راحت و تمیزتره بو که اصلا نمیگیره الان دوهفتس زیرشونه از بو خبری نیست تمیزهم هست واقعا . فقط وقتی جفتک میندازن تا دومتر حاشیه لونشون پوشالیه . راستی حمید جان تو به خوکچه هد یونجه نمیدی؟ آخه توعکسا چیزی ندیدم برام سوال شد؟ نکنه فقط غذا تازه میدی؟؟؟؟
    وای از خنده مردم وقتی هوندم بهشون روزنامه میدی بخورن کلی خندیدیم اینجا دورهم . هی شبا نگین عمو نیما خوابه . شما هم اگه از 8صبح سر کلاس دانشگاه باشیدو آزمایشگاه و اینا تا 8شب بعدشم بیاین یه باغ وحش رو جمع کنید واقعا دیگه جنازه میشد . متاسفانه داداشم هرشب خونه نیست که بهشون برسه و بعضی شبا که تنهام کارم خیلی زیاده و دیگه چشام بزور باز میمونه. بعله همچین پسری هستم من بعله....
    فدات داداش گلم... بعله بچه هام رو خوب تربیت کردم جدیدا ندیدم شیر بخوره اما وقتی مامانم گفت هنوز شیر میخوره منم باز همشون رو تو قفسه ها باهم گذاشتمشون. ها رشدون خوبه ماشالله...
    آره کلا پوشال بهتره... منم این دردسر تمیز کردن و شستن حوله رو تجربه کردم اما خوب پوشال هم تهیه اش سخته... باید بری التماس نجاریارو بکنی و بیای و الک کنی و اسپری ضدافونی بزنی و...
    نه اونی که گفتی رو تابحال بهشون ندادم... نمیدونم چی هست و از کجا میشه تهیه اش کرد... همیشه غذای تازه میدم... نباید بدم؟؟؟
    هههههه خوب دیدم دوست دارن روزنامه بخورن بهشون میدادم
    چرا عمو خوابالو بهت حق میدم... یخته و خسته کننده اما ما دلمون برات تنگ میشه! پسر خوب و داداش گل مایی...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط N@SR!N نمایش پست ها
    سلام...
    به به چ خونه ای براشون درست کردی...خیلی خوب شده...
    خوب کاری کردی جدا کردی اما حواست ب بلوغ فلون و فلفل باشه....بهتره باهم جفت نخورن...

الهی این فلون عشقه منه...دل داری حمید؟!ببین چقد بانمک تره...
    چیه اون فلفل ریشو اخه!!!!

ب دل نگیریا....شوخی میکنم...همشون خوشگلن
    فدات... مرسی... باشه... میخوام همشون رو همینجا نگهدارم اما بینشون قفسه میذارم تا باهم جفت نشن... حواسم هست.
    واقعا نمیدونم چرا اما فلفل رو بیشتر دوست دارم اما فلون هم عشقه خودمه! نه بابا چرا به دل بگیرم... اونقدم بیجنبه نیستم
    ممنون نسرین جان نظره لطفته... به رمی جووووووووووون که نمیرسن... قربونش برم

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    حمید جان یونجه واسه خوکچه حیاتیه
    حتما باید در دسترسشون باشه
    هم بسته بندی شده دارن فروش
    هم میتونی کیلویی بخری
    مشهد نمیدونم کجا داره
    اما دامداریا معمولا دارن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    فدات داداش گلم... بعله بچه هام رو خوب تربیت کردم جدیدا ندیدم شیر بخوره اما وقتی مامانم گفت هنوز شیر میخوره منم باز همشون رو تو قفسه ها باهم گذاشتمشون. ها رشدون خوبه ماشالله...
    آره کلا پوشال بهتره... منم این دردسر تمیز کردن و شستن حوله رو تجربه کردم اما خوب پوشال هم تهیه اش سخته... باید بری التماس نجاریارو بکنی و بیای و الک کنی و اسپری ضدافونی بزنی و...
    نه اونی که گفتی رو تابحال بهشون ندادم... نمیدونم چی هست و از کجا میشه تهیه اش کرد... همیشه غذای تازه میدم... نباید بدم؟؟؟
    هههههه خوب دیدم دوست دارن روزنامه بخورن بهشون میدادم
    چرا عمو خوابالو بهت حق میدم... یخته و خسته کننده اما ما دلمون برات تنگ میشه! پسر خوب و داداش گل مایی...
    اینجا پوشال رو من از پت شاپ میخرم آمادست بدون گردو خاک هر بستش رو میخرم 5هزار تومن برا لونشونم یه بسته بسه . اونجام بری پت شاپ ها دارن حتما .
    اونی هم که نمیدونی چیه اسمش یونجه هستش یجور علف هستش که خشکش رو باید حتما بدی بخورن براشون ضروریه .غذای اصلی خوکچه ها یونجه هستش و بقیه چیزا جنبه تفننی و مکمل دارن برا خوکچه . یونجه درصد بالایی کلسیم داره که واقعا برا شون مفیده علاوه بر اون ساقه های یونجه باعث ساییدن دندونا میشن و از رشد بیرویه دندوناشون جلوگیری میکنه یونجه رو هم میتونی از پت شاپ ها تهیه کنی من اینجا کلینیک دامپزشکی هم دیدم داره . البته یونجه به صورت پلیت هم هستش که اونم خوبه . ولی حتما تهیه کن بده بهشون داداش. اگه اونجا مشکل داشتی برا تهیش بگو از اینجا بگیرم بفرستم برات.
    فدات داداش لطف داری شما خوبی از خودتونه.

صفحه 11 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)