صفحه 3 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 220
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.لاکپشت.مرغ عشق
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    چقدر همشون نازن وای یکیشون چقدر شبیه پسرِ سابق منه :O

* خوکچه ها حتما باید ظرف آب در اختیارشون باشه و سبزیجات بیش از حد استفاده نکنن .یونجه باید عمده غذاییشون باشه
    *نژاد به جثه مرتبطه
    *اینو گفتین نگن ولی من به خاطرخوکچه ها مجبورم بگم :D بحث این نیست که آکواریوم با چی پوشیده بشه مشکل فضای بسته و دیواره بلند هست که سطح آمونیام رو میبره بالا در نتیجه ابتلا به عفونت ریه و همچین خطر خفگی هم باهاش میره بالا.متاسفانه اخیرا یه آقایی 4 تا از خوکچه هاش که تازه دنیا اومده بودن از دست رفتن به همین دلیل+خواهر بزرگتر اون خوکچه ها ولی ایشون باور نکردن که چقدر میتونه مشکل زا بشه..
    ااااا آره چقدر شبیه همن! اما چرا سابق؟ الان کجاست پس؟ نکنه....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ظرف آب رو که چپه میکنن و روش سوار میشن... حالا نمونه عکسشو میذارم تا باورتون بشه از آب هر استفاده ای میکنن الا خوردن.
    خوب بابت نژاد هم تسلیم شما درست میگین. پس واقعا چاره ای جز تعویض خونشون ندارم دیگه... اینی که تعریف کردین ترسیدم و زودتر درست میکنم جاشون رو. خیلی ممنون بابت راهنماییتون. طی 2 تا 3 روز آینده از قفسه استفاده میکنم. اگه راهی به نظرتون میاد که بشه بهشون آموزش داد که آب بخورن ممنون میشم بهم بگین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    بدون شک وجود افراد با تجربه ای همچون شما فرصتی فوق العاده برای من و همه دوستان است تا از اطلاعات خوب شما استفاده کنیم
    از اینکه شما رو در جمع پارسی پت میبینم بسیار خوشحالم و امیدوارم که بتونیم نهایت استفاده رو از وجود شما ببریم
    اختیار دارین خانوم مدیر... چوب کاری میفرمایید... من باید حالا حالاها درس پس بدم پیش شما و دوستان. منم واقعا از این که توی یک جمع صمیمی و گرم حضور دارم خیلی خوشحالم. امیدوارم بتونم هر کاری که از دستم برمیاد رو اینجا انجام بدم...من در خدمتم خانوم مدیر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط xMAGYx نمایش پست ها
    خیلی خوشگلن.
    یه سوال داشتم.خوکچه ها همیشه آروم و کم تحرکن یا قیافشون تنبل نشونشون میده؟
    مرسی عزیزم... هااااااااااااااان؟؟؟ کیا آرومن؟؟؟؟ خوکچه ها؟ بچه های من که اصلاااااا آرومی ندارن... جلف و شلوغ و پر جنب و جوش و البته پرخوراک. فقط اگه شکمشون پر باشه واسه مدت کوتاهی ساکتن اما وای بحالم اگه صدایی ازم بشنون که بفهمن پیششونم... دیگه واویلاست... اما با همه این تفاسیر خیلی دوست داشتنین... به همین کاراشون و 10ها کار دیگشون فقط میشینم و میخندم. کارایی که میگم نکنین رو تا وقتی بالا سرشونم انجام نمیدن اما هم برم کنار سریع انجامش میدن و تا بیام بالا سرشون وای میستن فقط نگام میکنن... یعنی حررررررص میخورم اون لحظه فقط... اما عاااااااااااشقشونم...
    از وقتی نامزدم عمرش رو داد به شما تنها همدمم همین بچه هامن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    سلام دوست من... ممنون نظر لطفته. پیتر کینگ شما هم خیلی خواستنی و نازه... اتفاقا انگیزه ی ثبت نام من همین بود که پیترتون رو دیدم و گفتم پس چرا بچه های من اینجا نباشن. انگیزه ی خوبی بود
    فلون که الان یکم درشتتر هم شده اما فلفل در حقیقت ماشالله خرسی شده واسه خودش. خودمم قبول دارم رشدش سریع بوده. درواقع نمیدونم نژادشون رو اندازشون تاثیر داره یا نه اما از نظر تغذیه که ممکنه موثر باشه میتونم بگم اینا خیییییییلی میخورن. مخصوصا فلفل که غذا رو از دم دهن بقیه کش میره و دنبال هم میکنن و فیلمی دارم من با اینا. پروتییناشون رو بهشون روزی یک چهارم بسته رو میدم و مابقی هم کاهو و هویج و سبزی. من اصلا بهشون تابحال یک قطره آب ندادم. فقط با خیار و کاهو آبشون رو تامیین میکنم. روزی 3 تا 4 کیلو کاهو رو تصور کن!!! دیگه میرم از میدون بار جعبه ای خرید میکنم!!!!!!! هر سوالی داشتی راجع به اینا اگه دوست داشتی میتونی بپرسی. خوشحال میشم بتونیم اطلاعاتی که داریم رو با همه دوستان در اشتراک بذاریم. اینا بچه های هممونن. شما کجا و چطوری نگهداریش میکنی؟
    ,واقعا؟ پس شاید بخاطر اینکه من بهش غذای کمکی نمی دم. من توی اتاقم نگه اش می دارم. فقط منم و اون ... توی خانه قفسه ایش عکس خانه اش رو گذاشتم خیلی راحتر از آکواریومه باور کن ... تمیز کردن و ... منم دوست دارم برا پیترم یه دوست خوکچه بیارم اما موندم دختر باشه یا پسر
    وای بخاطر نامزدتون خیلی متاسفم. منم از تنهایی رفتم پیتر رو آوردم. تا دو سه ماه دیگه منم تصمیم میگیرم یه دوست برا پیتر بیارم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    سلام دوست عزیزم . بابت نامزدتون واقعا متاسفم .
    درمورد ظرف آبشون میتونید از طرفهای ساچمه ای که مخصوص جونده ها هستش استفاده کنید که به دیواره لونشون نصب میشه و مشکل ندارین دیگه که بخوان بندازنش و اینا . امیدوارم قفس خوبی هم بداشون دزست کنید که خیالتونم راحت باشه مشکلی برا سلامتیشون پیش نمیاد خدای نکرده. ایشالا همیشه شادو سالم در کنارتون باشن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم . بابت نامزدتون واقعا متاسفم .
    درمورد ظرف آبشون میتونید از طرفهای ساچمه ای که مخصوص جونده ها هستش استفاده کنید که به دیواره لونشون نصب میشه و مشکل ندارین دیگه که بخوان بندازنش و اینا . امیدوارم قفس خوبی هم بداشون دزست کنید که خیالتونم راحت باشه مشکلی برا سلامتیشون پیش نمیاد خدای نکرده. ایشالا همیشه شادو سالم در کنارتون باشن.
    ممنون عزیز... تشکر!
    چشم توی خونه ی جدیدشون حتما اون ظرف رو هم امتحان میکنم. آخه دیدم خوکچه های یکی از دوستام سرشون رو کردن تو ظرف آب و همچین آب میخوردن که انگار نه انگار دهنشون کوچولوه و... واسه همین منم این راه رو امتحان کردم. بازم چشوم.
    و همچنین کوچولوهای خواستنیت...(عروس گلم هم)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    این هم از عکسایی که امروز از فلفل و فلون گرفتم... بفرمایید شام

فلفل

فلون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    ممنون عزیز... تشکر!
    چشم توی خونه ی جدیدشون حتما اون ظرف رو هم امتحان میکنم. آخه دیدم خوکچه های یکی از دوستام سرشون رو کردن تو ظرف آب و همچین آب میخوردن که انگار نه انگار دهنشون کوچولوه و... واسه همین منم این راه رو امتحان کردم. بازم چشوم.
    و همچنین کوچولوهای خواستنیت...(عروس گلم هم)

فلفل

فلون
    فدات داداش . تین دخمل ما قابل شمارو نداره .
    چقدر ناز و خوشگلن این دوتا فسقلی جاننننمممم خیلی جیگرن رنگشونم واقعا قشنگه. دوستشون میدارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685

فلفل

فلون
    ماشااله چه بچه های نازی چقدر با ادب و باوقار نشستن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط piterking نمایش پست ها
    ماشااله چه بچه های نازی چقدر با ادب و باوقار نشستن
    کیا باوقارن؟؟؟ فلفل و فلون؟؟؟!!!!!!!!! پدرم دراومد تا ازشون 2تا عکس درست و حسابی گرفتم... دیوونم کردن... فقط بلدم به دوربین پشت کنن. فلفل که حواسش رو جمع موضوعی کردم که اونطور وایستاده و بادقت نگاه میکنه. فلون رو هم اخمش کردم که مثلا ناراحته و قهر کرده... اما بلافاصله با یکم جعفری زودی آشتی میکنه. راستی واسه آموزشش از جعفری به عنوان جایزه استفاده کن خیلی دوست دارن...

صفحه 3 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)