صفحه 2 از 22 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 220
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.لاکپشت.مرغ عشق
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط piterking نمایش پست ها
    ای وای نه اشتباه کردم ... فلفلتون هم سن پیتر منه ... بسته به نژادهاشون ریز و درشتن نه؟
    سلام دوست من... ممنون نظر لطفته. پیتر کینگ شما هم خیلی خواستنی و نازه... اتفاقا انگیزه ی ثبت نام من همین بود که پیترتون رو دیدم و گفتم پس چرا بچه های من اینجا نباشن. انگیزه ی خوبی بود
    فلون که الان یکم درشتتر هم شده اما فلفل در حقیقت ماشالله خرسی شده واسه خودش. خودمم قبول دارم رشدش سریع بوده. درواقع نمیدونم نژادشون رو اندازشون تاثیر داره یا نه اما از نظر تغذیه که ممکنه موثر باشه میتونم بگم اینا خیییییییلی میخورن. مخصوصا فلفل که غذا رو از دم دهن بقیه کش میره و دنبال هم میکنن و فیلمی دارم من با اینا. پروتییناشون رو بهشون روزی یک چهارم بسته رو میدم و مابقی هم کاهو و هویج و سبزی. من اصلا بهشون تابحال یک قطره آب ندادم. فقط با خیار و کاهو آبشون رو تامیین میکنم. روزی 3 تا 4 کیلو کاهو رو تصور کن!!! دیگه میرم از میدون بار جعبه ای خرید میکنم!!!!!!! هر سوالی داشتی راجع به اینا اگه دوست داشتی میتونی بپرسی. خوشحال میشم بتونیم اطلاعاتی که داریم رو با همه دوستان در اشتراک بذاریم. اینا بچه های هممونن. شما کجا و چطوری نگهداریش میکنی؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh999 نمایش پست ها
    دوست عزیز مبارک باشه امیدوارم به خوشی در کنار شما باشند من که از دیدن عکسها لذت بردم.
    خیلی ممنون دوست من... تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام
    اول از همه به پارسی پت خوش امدین دوست عزیز

خوکچه های فوق العاده زیبایی دارین
    ترکیب رنگ همشون خیلییییی زیبا و خاص هست

شبیه جعبه مداد رنگی،همه رنگ دارن!

تو عکس اول فلون چقدر بامزه نشسته،معلومه که حسابی شکموئه!

امیدوارم همیشه سالم و سلامت در کنارتون باشن

من پست اول رو براتون ویرایش کردم و بقیه پست ها رو حذف کردم
    در صورتی که در هر یک از تالار های انجمن نیاز بود که پستی ویرایش یا حذف بشه میتونین به مدیران کل و یا مدیران همون بخش پیام بدین تا مشکلتون رو حل کنن

خواهش میکنم.... خیلی ممنون. چشاتون قشنگ میبینه. اوهوم رنگاشون خیلی بانمکه... تقریبا ژن قالبشون یکیه.
    بابت ویرایش تاپیکم خیلی خیلی ممنونم ازتون. داشت میرفت رو اعصابم. چشم حتما اگه کاری بود مزاحم دوستان خواهم شد. حقیقتا علت ثبت نامم توی این سایت این بود که یک هفتست دارم اتفاقات سایت رو پیگیری میکنم. از گرم بودن دوستان و حس صمیمیتشون خیلی خوشم اومد و بالاخره ثبت نام کردم. خواهش میکنم اگه جایی کمکی از من برمیومد بهم بگید تا بتونم نقش مثبتی داشته باشم. خیلی ممنون از لطفتون. موفق باشد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    آلوین در حال تلااااااااااااش بزای دست یافتن به کاهو...... نبودین ببینین چه زوری میزد... کسی دعوا نکنه ها که چرا تو آکواریومن...

کل آکواریوم رو با چوب از داخل پوشوندم مثل کلبه... البته امروز و این عکس مال 3روز پیشه...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.واقعا آلوین قشنگ و دوست داشتنیه.مبارکتون باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.واقعا آلوین قشنگ و دوست داشتنیه.مبارکتون باشه
    سلام عزیز... خیلی خیلی ممنون... لطف داری شما

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    آلوین در حال تلااااااااااااش بزای دست یافتن به کاهو...... نبودین ببینین چه زوری میزد... کسی دعوا نکنه ها که چرا تو آکواریومن...

کل آکواریوم رو با چوب از داخل پوشوندم مثل کلبه... البته امروز و این عکس مال 3روز پیشه...

ای جانمممم چه تلاشی میکنه این الوین قلمبه
    چند دقیقه است دارم به قیافه فلفل که اون پشت عین علامت تعجب شده میخندم!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    چقدر همشون نازن وای یکیشون چقدر شبیه پسرِ سابق منه :O

* خوکچه ها حتما باید ظرف آب در اختیارشون باشه و سبزیجات بیش از حد استفاده نکنن .یونجه باید عمده غذاییشون باشه
    *نژاد به جثه مرتبطه
    *اینو گفتین نگن ولی من به خاطرخوکچه ها مجبورم بگم :D بحث این نیست که آکواریوم با چی پوشیده بشه مشکل فضای بسته و دیواره بلند هست که سطح آمونیام رو میبره بالا در نتیجه ابتلا به عفونت ریه و همچین خطر خفگی هم باهاش میره بالا.متاسفانه اخیرا یه آقایی 4 تا از خوکچه هاش که تازه دنیا اومده بودن از دست رفتن به همین دلیل+خواهر بزرگتر اون خوکچه ها ولی ایشون باور نکردن که چقدر میتونه مشکل زا بشه..

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    خواهش میکنم.... خیلی ممنون. چشاتون قشنگ میبینه. اوهوم رنگاشون خیلی بانمکه... تقریبا ژن قالبشون یکیه.
    بابت ویرایش تاپیکم خیلی خیلی ممنونم ازتون. داشت میرفت رو اعصابم. چشم حتما اگه کاری بود مزاحم دوستان خواهم شد. حقیقتا علت ثبت نامم توی این سایت این بود که یک هفتست دارم اتفاقات سایت رو پیگیری میکنم. از گرم بودن دوستان و حس صمیمیتشون خیلی خوشم اومد و بالاخره ثبت نام کردم. خواهش میکنم اگه جایی کمکی از من برمیومد بهم بگید تا بتونم نقش مثبتی داشته باشم. خیلی ممنون از لطفتون. موفق باشد.
    بدون شک وجود افراد با تجربه ای همچون شما فرصتی فوق العاده برای من و همه دوستان است تا از اطلاعات خوب شما استفاده کنیم
    از اینکه شما رو در جمع پارسی پت میبینم بسیار خوشحالم و امیدوارم که بتونیم نهایت استفاده رو از وجود شما ببریم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    MAGY سگ میکس پاکوتاه
    شماره عضویت
    14484
    خیلی خوشگلن.
    یه سوال داشتم.خوکچه ها همیشه آروم و کم تحرکن یا قیافشون تنبل نشونشون میده؟

صفحه 2 از 22 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)