صفحه 13 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 220
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.لاکپشت.مرغ عشق
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    خب ظرف آب ساچمه ای برای همین هست دیگه
    اونم جواب نداد... اینا فقط میرن گاز میگیرن که ببینن میشه خوردش یا نه هرچیز جدیدی که میذارم همینکارو میکنن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    20تومن خیلیه واسه یه کیلو اینجا از این فشرده های خارجیش هست18میخریدمشیه بستش واسه دوبار کافی بود برام. یونجه خم بزار براشون خودشون مجبور میشن بخورن چون تاحالا نخوردن بدعادت شدن . درست میشن کم کم.
    آره منم زورم میاد مدام انقدر بدم واسه یهذره پوشال... آخه یکی دوبار که نیس...!آره دیگه خوب میخورن یونجه رو نسبتا اما از اون غذای دیگه هنوز نخوردن... عکس غذاش رو میذارم که ببینین میشناسین یا نه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    عمو می دونی که من خودم ابگوشت بار می زارم هرروز پس مشکلی ندارم نوش جان
    راستی به خوکچه هاتون کلم ندید اصلا براشون خوب نیست دامپزشک ما از اول گفت کاهو ندم گفت توی مزرعه که سم جونده می زنن توش می مونه ضمن اینکه هیچ خاصیت غذایی هم براشون نداره ظرف آب هم از همین ظرف پنیر یا ظرف حلورده هست گرده کوچیکه براشون می زارم تاحالا که نریختنش خیلی هم دوستدارن که اینطوری اب بخورن یونجه رو که جارو می کنن اما خیار بهشون بدید خیلی دوست دارن البته اندازه نه زیاد خیار ویتامین سی هم داره البته مقدارش مثل جعفری و گوجه و فلفل نیست اما کلا ویتامین داره براشون خوبه دعا کنید من تا اخر هفته دیگه بتونم سرو سامان بگیرم شاید طرح منزل خوکچه ها جواب گو باشه برای شما هم به درد بخوره

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    اونم جواب نداد... اینا فقط میرن گاز میگیرن که ببینن میشه خوردش یا نه هرچیز جدیدی که میذارم همینکارو میکنن
    حمید جان اوایل شاید ازش استفاده صحیح نکنن و اب نخورن اما بعد از یه مدت متوجه روش درست استفاده ازش میشن!
    شما براشون بذار باشه،خودشون بعد از چند وقت به نتیجه میرسن باهاش!

نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    سلام شادی جان من بخاطر اینکه فکر کردم دیگه هممون قضیه گوجه فرنگی رو میدونیم اسمی ازش نیاوردم . منظورم از تفننی این بود که مثلا میوه وسبزیجاتی که میدیم به خوکچه بخاطر تنوع هستش مثلا من که کلم هرروز واجب نیست بدم بهش یا تربچه که هرروز نمیدم بعضی وقتا میدم که تنوع بشه تو جیره غذاییشون . یونجه و گوجه فرنگی پای ثابت تغذیه خوکچه هایه منه البته فلفل دلمه هم هرروز هست . مثلا من کاهو نمیدم اصلا . خب آب میخورن حسابی از ظرف آبشون نیاز نمیبینم کاهو و خیار بدم بهشون . ظرف آبم ازاین ساچمه ای ها هستش . امیدوارمرفع ابهام کرده باشم .
    راستش من هم فکر کردم که هممون از یونجه اطلاع داریم،منتها از انجایی که حمید جان نمیدونستن گفتم کار از محکم کاری عیب نمیکنه!
    ابهامی در کار نبود که بخواد رفع بشه!

بچه ها 2 تا خواهش دارم
    اولی از همتون که خوکچه دارین: مریم عزیز،نیما جان و حمید جان ؛بی زحمت چند تا عکس از جایگاه خوکچه هاتون که درست کردین بذارین توی این تاپیک تا بقیه دوستان که میخوان بسازن بتونن از خلاقیت های خوب شما ایده بگیرن:
    http://www.parsipet.ir/thread12127.html

خواهش بعدیم هم اینه که لطفا وقتی میخواین جواب چند تا پست رو بدین از نقل قول چندگانه استفاده کنید
    مفصل انگشتم منهدم شد از بس پست ها طولانیه،اونطوری توی فضای تاپیک هم صرفه جویی میشه!!

مـــــرســــــــی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    حمید جان اوایل شاید ازش استفاده صحیح نکنن و اب نخورن اما بعد از یه مدت متوجه روش درست استفاده ازش میشن!

راستش من هم فکر کردم که هممون از یونجه اطلاع داریم،منتها از انجایی که حمید جان نمیدونستن گفتم کار از محکم کاری عیب نمیکنه!

بچه ها 2 تا خواهش دارم
    اولی از همتون که خوکچه دارین: مریم عزیز،نیما جان و حمید جان ؛بی زحمت چند تا عکس از جایگاه خوکچه هاتون که درست کردین بذارین توی این تاپیک تا بقیه دوستان که میخوان بسازن بتونن از خلاقیت های خوب شما ایده بگیرن:

خواهش بعدیم هم اینه که لطفا وقتی میخواین جواب چند تا پست رو بدین از نقل قول چندگانه استفاده کنید
    مفصل انگشتم منهدم شد از بس پست ها طولانیه،اونطوری توی فضای تاپیک هم صرفه جویی میشه!!

مـــــرســــــــی
    مفصل انگشاتت خسته نباشه عزیزم والا من هنوز اواره هستم چشم هرموقع اومدم و از شرایط مناسب جاشون مطمئن شدم عکس می زارم مال من با بقیه فرق داره

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    دوتا عکس پیدا کردم خیلی جالب بود گفتم بزارم شماهم ببین
    حمید دومیه خیلی توپه!
    اگه میشد اینو بسازی دیگه راحت نرو مادرو جدا میکردی......
    فقط بعدش توام مثه من تو اتاقت جا نمیشدی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها

بچه ها 2 تا خواهش دارم

مـــــرســــــــی
    چشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـم چشـــــــــــــــــــــــ ــــــــم سردار...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط N@SR!N نمایش پست ها
    دوتا عکس پیدا کردم خیلی جالب بود گفتم بزارم شماهم ببین
    حمید دومیه خیلی توپه!
    اگه میشد اینو بسازی دیگه راحت نرو مادرو جدا میکردی......
    فقط بعدش توام مثه من تو اتاقت جا نمیشدی
    نه بابا این که همه اتقم رو اشغال میکنه... خودم چی پس؟ آها فهمیدم... خودمم تو همین خونه ای قراره بسازم میخوابم اصنشم
    اول باید صبر کنم فلون بزرگتر بشه... چون از سوراخای قفسه ها جامیشه میاد بیرون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    نه بابا این که همه اتقم رو اشغال میکنه... خودم چی پس؟ آها فهمیدم... خودمم تو همین خونه ای قراره بسازم میخوابم اصنشم
    اول باید صبر کنم فلون بزرگتر بشه... چون از سوراخای قفسه ها جامیشه میاد بیرون
    پیترم کوچولوئه میاد بیرون شب اول که در رفت داغون شدم تا از زیر کمد کشیدمش بیرون تا یه هفته باهام قهر بود... ورداشتم دورتا دور قفس به ارتفاع قدش چندلایه چسب بسته بندی کشیدم الان خیالم راحته

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط piterking نمایش پست ها
    پیترم کوچولوئه میاد بیرون شب اول که در رفت داغون شدم تا از زیر کمد کشیدمش بیرون تا یه هفته باهام قهر بود... ورداشتم دورتا دور قفس به ارتفاع قدش چندلایه چسب بسته بندی کشیدم الان خیالم راحته
    برداشتی چسب زدی؟؟؟ نمیخوره چسبارو؟

صفحه 13 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)