صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 73
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    وایییییی بهار از طرف من انقدر بچلونش که غر غرش در بیاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط piterking نمایش پست ها
    راستی دکترش قرص انگل و اینا نداد هیچی نداد بهش گفت تغذیه اش هم مناسبه نیازی به کمکی نداره ... ماندم آخه پسرم خیلی نحیفه ... مامانش نگرانشه
    باید بگم که نگرانیت کاملا به جاست بهار جان!
    قرص ضد انگل برای خوکچه ها جز واجبات هست چون یونجه هایی که میخورن نشسته است و ضدعفونی نشده و میتونه باعث انگل گرفتن بشه
    از علائم انگل،کاهش ناگهانی وزن در مدت زمان کوتاه هست و اضافه نکردن وزن بر خلاف تغذیه خوب
    اگر احساس میکنی اخیرا خیلی کاهش وزن محسوس داشته یا اینکه خیلی میخوره اما افزایش وزن نداره به احتمال زیاد ممکنه که انگل باشه
    سن و وزن اش رو میتونی بگی بهارجان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط piterking نمایش پست ها
    آخه بردم مهرگان بچه ها تعریف کرده بودن اما اصلا براش وقت نذاشت گفت سالمه چیزی نیاز نداره
    شما کجا می بردید؟
    بهار ای کاش قبل از اینکه پیتر رو ببری از بچه ها میپرسیدی که پیش کدوم دکتر بردن
    شاید چون کلینیک مهرگان چندین دکتر داره پیش یکی دیگه شون برده باشی!
    چون من از خیلی ها شنیدم که مهرگان کارش خیلی خوبه و در عین حال از چندین نفر هم شنیدم که بردن پت ها به مهرگان،ریسک هست و کلی تلفات داشته اند!
    یه جا رو من بهت پیشنهاد میکنم،خوکچه خودم رو اونجا میبردم و سگ دختر خالم هم قبلا اونجا می رفت
    منکه از کارشون خیلی راضی بودم،وقت و بی وقت پاسخ گوی تمام سوالات و مشکلات بودن و خیلی دلسوزانه کار میکردن
    ادرس: ستارخان،شادمان،کوچه گلبر،جنب داروخانه شادمان،پلاک 12،واحد 2
    تلفن: 66554471-66554479
    دکتر مرکب ساز
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    من کرج هستم عزیزم می برم درمانگاه ابوریحان خیلی خوب هم وق می زارن راستش اوایل سال هپی داشت می مرد فکرکنم اگر تهران بودم با این اوضاعی که شماها تعریف می کنید از دستش داده بودم ولی اون موقع دکتر رفیق اینجا بود بچه ام رو نجات داد الان هم دو دفه است دکتر جم نژاد هست حسابی زیر و روشون می کنن وزن می کنن خیلی خوبه حیف کرج نیستید
    مریم جان کلینیک ابوریحان همونی نیست که توی درختی هست و پله میخوره پایین؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط N@SR!N نمایش پست ها
    الهیییی چ گل پسری شده واسه خودش...
    خدا برات نگهش داره بهار جان

اینم پیتر خان

ای جانم وای نسرین جان خیلی ازت ممنونم یادگاری جز عکساش نگه اش م دارم چقدر خوشگل شده ... بذار برم بیارمش نگاه کنه ... آخی ازت تشکر می کنه پیترم
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    وایییییی بهار از طرف من انقدر بچلونش که غر غرش در بیاد!

باید بگم که نگرانیت کاملا به جاست بهار جان!
    قرص ضد انگل برای خوکچه ها جز واجبات هست چون یونجه هایی که میخورن نشسته است و ضدعفونی نشده و میتونه باعث انگل گرفتن بشه
    از علائم انگل،کاهش ناگهانی وزن در مدت زمان کوتاه هست و اضافه نکردن وزن بر خلاف تغذیه خوب
    اگر احساس میکنی اخیرا خیلی کاهش وزن محسوس داشته یا اینکه خیلی میخوره اما افزایش وزن نداره به احتمال زیاد ممکنه که انگل باشه
    سن و وزن اش رو میتونی بگی بهارجان؟

بهار ای کاش قبل از اینکه پیتر رو ببری از بچه ها میپرسیدی که پیش کدوم دکتر بردن
    شاید چون کلینیک مهرگان چندین دکتر داره پیش یکی دیگه شون برده باشی!
    چون من از خیلی ها شنیدم که مهرگان کارش خیلی خوبه و در عین حال از چندین نفر هم شنیدم که بردن پت ها به مهرگان،ریسک هست و کلی تلفات داشته اند!
    یه جا رو من بهت پیشنهاد میکنم،خوکچه خودم رو اونجا میبردم و سگ دختر خالم هم قبلا اونجا می رفت
    منکه از کارشون خیلی راضی بودم،وقت و بی وقت پاسخ گوی تمام سوالات و مشکلات بودن و خیلی دلسوزانه کار میکردن
    ادرس: ستارخان،شادمان،کوچه گلبر،جنب داروخانه شادمان،پلاک 12،واحد 2
    تلفن: 66554471-66554479
    دکتر مرکب ساز

مریم جان کلینیک ابوریحان همونی نیست که توی درختی هست و پله میخوره پایین؟
    راستش فکر کنم زیاد میخوره روزی یه کاسه یونجه با یه خیار و یه هویج و نصف گوجه فرنگی و یه ساقه کرفس یا یه دسته جعفری ... خودم فکر می کنم زیاد میخوره بازم همیشه گشنه است صبح به محض بیدار شدن داد میزنه غذا ولی شکمش از لاغری رفته تو ... اینم به دکتر گفتم گفت حالا که اومده خانه وزن می گیره
    سنش فکر کنم الان دیگه 3 ماه و نیم شده باشه طبق گفته فروشنده اما تا حالا وزنش نکردم. آخه من رفتم یه خانم دکتر خودش از اتاق اومد بیرون انگار عجله داشت دوباره دوید تو اتاق اصلا خوب نبود البته بگم ویزیت رو هم نصف ازم گرفت. پس اینطور که بوش میاد باید دوباره ببرمش پیش دکتر دامپزشک ... وای فکر کنم حتی پیتر هم از ونجا خوشش نیامده بود چون اومد خانه تا نصف روز باهام قهر بود کز کرده بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    بله همونه شادی جون شما کجا اونجا کجا چه بچه های لوسی دارید شماها من وقتی اینا رو می خوام ببرم دکتر از صبح هیچی بهشون نمی دم نه آب نه غذا یه وقت دست گل به آب ندن بعدهم می ریم و میاییم سریع یه خوراکی خوشمزه می دم و انگار نه انگار که ژولی خان کبیر با مشقت فراوان ضد انگل میل فرمودن من فکرکنم مامانا و باباهای این بچه ها یه دوره آموزشی ابهت درمانی نیاز دارن شماها چه جوری می خوایید پس فردا بچه تربیت کنید من موندم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    بله همونه شادی جون شما کجا اونجا کجا چه بچه های لوسی دارید شماها من وقتی اینا رو می خوام ببرم دکتر از صبح هیچی بهشون نمی دم نه آب نه غذا یه وقت دست گل به آب ندن بعدهم می ریم و میاییم سریع یه خوراکی خوشمزه می دم و انگار نه انگار که ژولی خان کبیر با مشقت فراوان ضد انگل میل فرمودن من فکرکنم مامانا و باباهای این بچه ها یه دوره آموزشی ابهت درمانی نیاز دارن شماها چه جوری می خوایید پس فردا بچه تربیت کنید من موندم
    پسر خوشگل من به هیچ وجه بیرون از مکان مورد نظر دست گل به آب نمیده خودشو نگه می داره اساسی تربیت شده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.لاکپشت.مرغ عشق
    شماره عضویت
    14787
    میگم که داماد خوشگلم مردی شده هاااااااااااااااااا............ ...

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    بهار خانوم تبریک میگم بابت پسر خوشگلت

ببخشید که زودتر پست نداده بودم ولی همیشه تاپیکشو دنبال میکنم

امیدوارم همیشه در کنار همه پت هات سالمو خوشحال باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    میگم که داماد خوشگلم مردی شده هاااااااااااااااااا............ ...
    بله پس چی ... اگه نجنبی همه دست به دست هم دادن بجای عروس برا پیترم داداش بیارن ها ... حالا خود دانی !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    بهار خانوم تبریک میگم بابت پسر خوشگلت

ببخشید که زودتر پست نداده بودم ولی همیشه تاپیکشو دنبال میکنم

امیدوارم همیشه در کنار همه پت هات سالمو خوشحال باشید
    ممنونم نفیسه خانم لطف دارید شما ...

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    وای مریم من یکبار دینگو رو بردم اونجا،پشت دستم رو داغ گذاشتم دیگه اونجا نرم!
    دینگو قرنیه چشمش یکم خراشیده شده بود،بردمش اونجا
    اول اش که از من میپرسید نره یا ماده! بعدش هم اصلا درست و حسابی چک اش نکرد و برای چشمش هم زنگ زد از یک دکتر دیگه اسم قطره رو پرسید؛سگ ها قرص ضد انگل رو هم به حالت قرص دارن هم تزریقی اما ایشون فقط قرص اش رو داشتن که برای سگ های بدقلقی مثل دینگو شدنی نیست و همیشه همون تزریقی رو براش دکتر میزد.
    حتی نگفت در روز چند قطره بریزم،من از داروخانه پرسیدم!
    کلینیک اش فقط یه دکتر داره دیگه نه؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    وای مریم من یکبار دینگو رو بردم اونجا،پشت دستم رو داغ گذاشتم دیگه اونجا نرم!
    دینگو قرنیه چشمش یکم خراشیده شده بود،بردمش اونجا
    اول اش که از من میپرسید نره یا ماده! بعدش هم اصلا درست و حسابی چک اش نکرد و برای چشمش هم زنگ زد از یک دکتر دیگه اسم قطره رو پرسید؛سگ ها قرص ضد انگل رو هم به حالت قرص دارن هم تزریقی اما ایشون فقط قرص اش رو داشتن که برای سگ های بدقلقی مثل دینگو شدنی نیست و همیشه همون تزریقی رو براش دکتر میزد.
    حتی نگفت در روز چند قطره بریزم،من از داروخانه پرسیدم!
    کلینیک اش فقط یه دکتر داره دیگه نه؟

اصلا دکتر بود؟؟؟؟؟.....رمی هم اجازه نمیده دکترش بهش دست بزنه و حسابی اذیت میکنه
    اما حداقل بنده خدا همه توضیحاتو کامل میده
    واقعا بعضی دامپزشکا چ ساده با جون حیوونا بازی میکنن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    دوست عزیزم مادر پیتر کینگ عزیز. من خواهرم دامپزشکه تو لندن زندگی میکنه وقتی بهش گفتم که خوکچه هامو میبرم برا انگل تراپی و اینا بهم خندید گفت مگه تو باغ یا حیاط نگهشون میداری حیوونارو گفتم نه توخونن . خواهرم گفتش اصلا جونده هایی که توخونه ان نیاز به انگل تراپی یا واکسن هاری که توایران باب شده فقط شش ماه یه بار ببر چک بشن بابت سیستم تنفسشون .میگفت ما تو لندن برا جونده ها یه داروی خاص داریم که بهشون سالی یبار میدیم و خیلی هم گرونه البته به پول ایران و ایتکه اون دارو اصلا توایران شناخته شده نیست و داروهایی که به جونده ها میدن تو ایران به اسم زدانگل و اینا اصلا تاثیری رو حیوون نداره و بمن گفت دیگه چیزی بهش ندم . بعد منم به دکترش گفتم خودش حرفمو قبول کرد دکترش خانم دکر یار محمدی هستش و گفت منم سعی میکنم به جونده ها چیزی ندم . خلاصه خواستم فقط اطلاع رسانی کنم به دوستان که اسباب پول جمع کنی توکشورمون زیاده حواسمون باشه. باز موردی داشتین بهم بگید براتون از خواهرم بپرسم

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)