صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 73
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    امروز پیتر کینگ بزرگ برا اولین بار رفته دکتر معاینه شده. خدا رو شکر دکتر گفت هیچ مشکلی نداره ... خیلی نگرانش بودم
    پیتر خوشگل با ادبم خودشو کل مسیر نگه داشته رسید خانه دوید تو دستشویی ... هاهاها ببینید چه پسر گلی دارم !
    راستی دکترش قرص انگل و اینا نداد هیچی نداد بهش گفت تغذیه اش هم مناسبه نیازی به کمکی نداره ... ماندم آخه پسرم خیلی نحیفه ... مامانش نگرانشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    نقل قول نوشته اصلی توسط piterking نمایش پست ها
    امروز پیتر کینگ بزرگ برا اولین بار رفته دکتر معاینه شده. خدا رو شکر دکتر گفت هیچ مشکلی نداره ... خیلی نگرانش بودم
    پیتر خوشگل با ادبم خودشو کل مسیر نگه داشته رسید خانه دوید تو دستشویی ... هاهاها ببینید چه پسر گلی دارم !
    راستی دکترش قرص انگل و اینا نداد هیچی نداد بهش گفت تغذیه اش هم مناسبه نیازی به کمکی نداره ... ماندم آخه پسرم خیلی نحیفه ... مامانش نگرانشه
    اول از همه عذر خواهی م یکنم از جناب پیتر کینگ که تا حالا تاپیکشون رو ندیده بودم
    عزیزم برای سلامت خودش مهمه که قطره ضد انگل بخوره دکترش رو عوض کن شما باید همون اول می بردیش دکتر من هر سه ماه یکبار می برم خود دکتر بهم گفت حتی شناسنامه داد که تاریخ بزنه من فراموش نکنم حتی روز قبلش بهم زنگ می زنن و یادآوری می کنن حالا جدای از ضد انگل کلی هم زیر و روش می کنه دمای بدنشون رو می گیره صدای نفسشون رو گوش می ده اما درهرحال از نظر من حیوانات خودشون مارو انتخاب میکنن من خیلی حیوانات تیره به خصوص سیاه رو دوست دارم وقتی با دوستم رفتیم هپی رو بگیریم خیلی حالب بود که توی اون اکواریوم فقط هپی تیره رنگ بود و جالب اینه که همشون عین خنگولا این ور اون ور می رفتن اما هپی با نگاه خاصی به من زل زده بود من حتی تصمیم داشتم ماده بخرم اما فروشنده گفت اگر اروم می خوای باشه نر بخر حالا انتخاب کن ببینم نر هست یا ماده ونتونستم از اون نگاه بگذرم و خوشبختانه نر بود انگار خودش منو انتخاب کرد نه من اونو پیتر شما که خیلی جیگره من دوست داشتم تقریبا همین شکلی بگیرم اماخوب نشد ولی خوشبختانه رنگ تیره مورد نظرم بود بعدشم لزومینداره توی خونه ولش کنی برای خودش هم خطرناکه سعی کن مثلا اتاقت رو ایمن کنی جاهایی که دسترسی نداری رو بپوشونی که نره و توی یه فضایی که هم اون امن و راحت باشه هم شما بهش دسترسی داشته باشی بزاری بچرخه از طرف من حسابی بزن لهش کن چندتا عکس جدید هم ازش بزار

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    راستی یادم رفت بگم حتما بهش یونجه بده توی اینترنت هم بگردی میتونی از این پلت های ایرانی پیدا کنی با یونجه قاطی کن براش بزار اگر پلت خارجی می دی باید خیلی مراقب مقدارش باشی که زیاد نشه اما این پلت ایرانی ها رو یه مشت با یونجه قاطی کن براش بزار الان سنش کمه به نظرت لاغر میاد خودش تپلی می شه نگران نباش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    راستی یادم رفت بگم حتما بهش یونجه بده توی اینترنت هم بگردی میتونی از این پلت های ایرانی پیدا کنی با یونجه قاطی کن براش بزار اگر پلت خارجی می دی باید خیلی مراقب مقدارش باشی که زیاد نشه اما این پلت ایرانی ها رو یه مشت با یونجه قاطی کن براش بزار الان سنش کمه به نظرت لاغر میاد خودش تپلی می شه نگران نباش
    وای ممنون به اینجا سر زدید پیتر منم آقا پسرهای شما رو دوست داره همیشه عکس هاشون رو نشونش می دم. آخه بردم مهرگان بچه ها تعریف کرده بودن اما اصلا براش وقت نذاشت گفت سالمه چیزی نیاز نداره
    شما کجا می بردید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    نقل قول نوشته اصلی توسط piterking نمایش پست ها
    وای ممنون به اینجا سر زدید پیتر منم آقا پسرهای شما رو دوست داره همیشه عکس هاشون رو نشونش می دم. آخه بردم مهرگان بچه ها تعریف کرده بودن اما اصلا براش وقت نذاشت گفت سالمه چیزی نیاز نداره
    شما کجا می بردید؟
    من کرج هستم عزیزم می برم درمانگاه ابوریحان خیلی خوب هم وق می زارن راستش اوایل سال هپی داشت می مرد فکرکنم اگر تهران بودم با این اوضاعی که شماها تعریف می کنید از دستش داده بودم ولی اون موقع دکتر رفیق اینجا بود بچه ام رو نجات داد الان هم دو دفه است دکتر جم نژاد هست حسابی زیر و روشون می کنن وزن می کنن خیلی خوبه حیف کرج نیستید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.لاکپشت.مرغ عشق
    شماره عضویت
    14787
    آقا پسرمون مردی شده ها..... واکسنش نزد مگه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    آقا پسرمون مردی شده ها..... واکسنش نزد مگه؟
    نه نزد فقط اصرار کردم چون فکر میکردم سرماخورده صدای نفسش رو چک کرد همین و جنسیتشو دید که خودم از اول می دانستم

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    بهار جان عکس جدید نمیذاری؟دلمون اب شد بابا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    سلام به همگی امشب آقا پسرم با ادب نشست ازش عکس گرفتم البته بعد کلی ناز و قربون و صدقه

ویرایش توسط sepideh : 21st November 2013 در ساعت 10:22 PM

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    الهیییی چ گل پسری شده واسه خودش...
    خدا برات نگهش داره بهار جان

اینم پیتر خان

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)