صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 331
    همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali 75 نمایش پست ها
    من جریمه میشم هر چی هم بخواین میدم فقط بگین این الان از کجا میبینه؟
    نمی دونم والا!خیلی خوبم می بینه اتفاقا!
    این موها حکم عینک آفتابیه...نمی خواد سمت نگاهش معلوم باشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , فنچ
    شماره عضویت
    15442
    شاید... ولی من هنوز متعجبم...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها

ممنون
    اقا گیر دادید به زلفای دختر ماها...

موهاشو بزنم میشه مارمولک...استایل باریکی داره : )))
    ممنون از لطفتون با پیدا کردن نر مشکلی ندارم،حتی یه پاپیلون
    نر سراغ دارم...میکس تریر و پاپیلون خیلی زیبا میشن
    اما 6ماه پیش جفت زدمش 7بار با یه نر شیتزوتریر سفید!باردار نشد....همون یبارم خانواده رو با زور راضی کرده بودم

الانم فحله و 2روز دیگه اماده جفت گیری میشه
    اما راستش رو بخواید دیگه تصمیمم عوض شده و دورش که تموم شه عقیمش می کنم
    توله دردسرای خودش رو داره و بعلاوه به ماده فشار زیادی میاد....تا حالا از سگی که تازه زایمان کرده و توله هاش مراقبت کردید؟
    واقعا سخت و وقت گیره
    سبک سنگین که کردم منصرف شدم...تا یکی دوسال دیگه یه سگ دیگه میارم که تنها نباشه و مشکل تنهاییشم حل شه

این عکساشو می بینم منصرف میشم....چندبار دست به قیچی هم بردم اما پشیمون شدم!....اصن معضلیه واسم

حد اقل نمیزنین از شامپوی مخصوصش استفاده کنین جون بگیره بله از 3 تا توله تریر مراقبت کردم
    ترو خدا نکنین جسی و فندی 2 تا تریر قبلی من ماده رو عقیم کردم دیکه شیطونی نمیکر 90 درصد کز میکرد دیگه با من قهر کرد ردشون کردم به یکی از دوستام
    من تو اون 3 ساعتی که تو اتاق بود داشتم سکته میکردم انگار 9000 پالم داشتن جولوم جون میدادن تازه جسی رو سزارین کردم سرم میخورد اما با توله هاش انقدر حال میکردن

خواهرمممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممم نکننننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننن اگه رمی خانم دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتتت داری

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiansh نمایش پست ها
    حد اقل نمیزنین از شامپوی مخصوصش استفاده کنین جون بگیره بله از 3 تا توله تریر مراقبت کردم
    ترو خدا نکنین جسی و فندی 2 تا تریر قبلی من ماده رو عقیم کردم دیکه شیطونی نمیکر 90 درصد کز میکرد دیگه با من قهر کرد ردشون کردم به یکی از دوستام
    من تو اون 3 ساعتی که تو اتاق بود داشتم سکته میکردم انگار 9000 پالم داشتن جولوم جون میدادن تازه جسی رو سزارین کردم سرم میخورد اما با توله هاش انقدر حال میکردن

خواهرمممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممم نکننننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننن اگه رمی خانم دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتتت داری
    سلام
    کی گفته من از شامپوی مخصوص استفاده نمی کنم؟
    شما کلا منو از گود خارج می دونید گویا

خب اولا باید بدونین چه با عقیم کردن و چه بعد زایمان بطور طبیعی سگ مطیع و آروم میشه.در واقه به پختگی خودش میرسه که این حالت تو ماده ها بیشتر بروز می کنه
    شما جنبه احساسیه قضیه رو دارید فقط نگاه می کنید.برای ماده خیلی مهمه عقیم بشه...اصلا بهتره که بشه!
    اینجا باید یه توضیحاتیم بدم رمی قبل از اینکه بیارمش پیش خودم یه بار سابقه زایمان داشته که متاستفانه بسیار بد نگهش داشته بودن...موهاش ریخته بود و خیلی کم مو و لاغر بود...بماند افسردگی شدیدش
    6 ماه و خورده ای وقت گرفت تا رمی به حالت نرمال دربیاد و کمی به بازی میل نشون بده.....اما اخلاقن مثل گربه ارومه...نهایت حس بازیش تو یه روز به یه ساعت نمی کشه!
    این حس طبیعیه همه سگای مادست که شدیدا توله دوستن....
    اما هربار که کاذب میشه خودش اذیت میشه تا صب ناله می کنه.عروسکاشو لیس میزنه...!
    اینکه دیگه بازی نمی کنن دلیل نمیشه که سگاتون ناراحت بودن!بلکه فقط دیگه باب میل شما نبودن!...اروم بودن که خدایی نکرده نشانه سالم نبودن نیست.چطور تونستید بگید ردش کردم؟!سگ که طوطی نیست بعد یه چند روز فراموش کنه و با صاحب جدید اخت بشه.خیلی دلتنگی می کنن...
    من از خونه که میرم تا بیام رمی تمام مدت دم اتاقم منتظرم میشینه وقتیم منو می بینه انقدر با ناراحتی پشت هم زوزه می کشه و غرولند می کنه که چرا تنهام گذاشتی!
    قبلا هم گفتم با عقیم کردن مخالفم اما به تجربه به این نکته رسیدم که برای ماده ضروریه.اگه نر بود حتی به این قضیه فکر نمی کردم!
    شایع ترین پیامدش توموره سینست...اینایی که میگم فکر نکنید بازارگرمیه دکتراست و یا کتابیه و به ندرت پیش میاد از هر 5 ماده ای که سابقه شیردهی دارن حداقل 2تاشون این مشکل رو دارن
    اما چون حجم تومور متغیره و گاها به اندازه یه جوش کوچیک در میاد و یا زیر پستانه و یه بخشی از پستان تصور میشه کسی نمی فهمه!
    شماهم مطمئن باش به اندازه جونم رمی رو دوست دارم و هرگز کاری رو نمی کنم که سر سوزن به ضررش باشه
    اما ممنون از شما که انقدر به فکرشید
    تا الان هم حداقل با 10تا جراح خوب مشورت کردم....عمل سنگینیه اما خب از حالت الانش بهتره
    گرچه هنوز برای من کافی نیست و به نظرم باید عمیق تر روش فکر کنم چون عمل غیرقابل برگشتیه و نمی تونم احساسی به قضیه نگاه کنم...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322

سلام
    کی گفته من از شامپوی مخصوص استفاده نمی کنم؟
    شما کلا منو از گود خارج می دونید گویا

خب اولا باید بدونین چه با عقیم کردن و چه بعد زایمان بطور طبیعی سگ مطیع و آروم میشه.در واقه به پختگی خودش میرسه که این حالت تو ماده ها بیشتر بروز می کنه
    شما جنبه احساسیه قضیه رو دارید فقط نگاه می کنید.برای ماده خیلی مهمه عقیم بشه...اصلا بهتره که بشه!
    اینجا باید یه توضیحاتیم بدم رمی قبل از اینکه بیارمش پیش خودم یه بار سابقه زایمان داشته که متاستفانه بسیار بد نگهش داشته بودن...موهاش ریخته بود و خیلی کم مو و لاغر بود...بماند افسردگی شدیدش
    6 ماه و خورده ای وقت گرفت تا رمی به حالت نرمال دربیاد و کمی به بازی میل نشون بده.....اما اخلاقن مثل گربه ارومه...نهایت حس بازیش تو یه روز به یه ساعت نمی کشه!
    این حس طبیعیه همه سگای مادست که شدیدا توله دوستن....
    اما هربار که کاذب میشه خودش اذیت میشه تا صب ناله می کنه.عروسکاشو لیس میزنه...!
    اینکه دیگه بازی نمی کنن دلیل نمیشه که سگاتون ناراحت بودن!بلکه فقط دیگه باب میل شما نبودن!...اروم بودن که خدایی نکرده نشانه سالم نبودن نیست.چطور تونستید بگید ردش کردم؟!سگ که طوطی نیست بعد یه چند روز فراموش کنه و با صاحب جدید اخت بشه.خیلی دلتنگی می کنن...
    من از خونه که میرم تا بیام رمی تمام مدت دم اتاقم منتظرم میشینه وقتیم منو می بینه انقدر با ناراحتی پشت هم زوزه می کشه و غرولند می کنه که چرا تنهام گذاشتی!
    قبلا هم گفتم با عقیم کردن مخالفم اما به تجربه به این نکته رسیدم که برای ماده ضروریه.اگه نر بود حتی به این قضیه فکر نمی کردم!
    شایع ترین پیامدش توموره سینست...اینایی که میگم فکر نکنید بازارگرمیه دکتراست و یا کتابیه و به ندرت پیش میاد از هر 5 ماده ای که سابقه شیردهی دارن حداقل 2تاشون این مشکل رو دارن
    اما چون حجم تومور متغیره و گاها به اندازه یه جوش کوچیک در میاد و یا زیر پستانه و یه بخشی از پستان تصور میشه کسی نمی فهمه!
    شماهم مطمئن باش به اندازه جونم رمی رو دوست دارم و هرگز کاری رو نمی کنم که سر سوزن به ضررش باشه
    اما ممنون از شما که انقدر به فکرشید
    تا الان هم حداقل با 10تا جراح خوب مشورت کردم....عمل سنگینیه اما خب از حالت الانش بهتره
    گرچه هنوز برای من کافی نیست و به نظرم باید عمیق تر روش فکر کنم چون عمل غیرقابل برگشتیه و نمی تونم احساسی به قضیه نگاه کنم...

بله و حتی بگم سرطان رحم هم هست من نم یدونستم که سابقه توله داره من اما نه انسانیه نه ... سگی بود در یک بیمارستان پرولاکتینش بالا بود و دکتر برای او این کار را تجویز کرد اگه در هر صورت خواستین این کارو بکنین کس دیگه ببرش دکتر چون از شما با این وظع تنفر پیدا میکنه نه ببخشیدا 3 دفعه جسی از خونه در رفت و منو تا میدید گاز میگرفت
    اما الان میدونم فندی ( سگ نر ) امریکاست و جسی مال دختر داییم شده که هنوز بامن قهر

اما فندق که ماه با ورتون میشه 3 4 ساعتی که دانشگاهم میام خونه بامن چه کار ها که نمیکونه شما در پست ی که در مورد فندق بود گفتین شامپو استفاده نمیکنین رمی چند سالشه

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    بله و حتی بگم سرطان رحم هم هست من نم یدونستم که سابقه توله داره من اما نه انسانیه نه ... سگی بود در یک بیمارستان پرولاکتینش بالا بود و دکتر برای او این کار را تجویز کرد اگه در هر صورت خواستین این کارو بکنین کس دیگه ببرش دکتر چون از شما با این وظع تنفر پیدا میکنه نه ببخشیدا 3 دفعه جسی از خونه در رفت و منو تا میدید گاز میگرفت
    اما الان میدونم فندی ( سگ نر ) امریکاست و جسی مال دختر داییم شده که هنوز بامن قهر

اما فندق که ماه با ورتون میشه 3 4 ساعتی که دانشگاهم میام خونه بامن چه کار ها که نمیکونه شما در پست ی که در مورد فندق بود گفتین شامپو استفاده نمیکنین رمی چند سالشه
    وا مگه میشه بی شامپو شست؟؟؟؟...من گفتم با شامپوی مخصوص رنگ مو نشستم مثلا ویژه موهای قهوه ای و اینا....نه اینکه با شامپوی سگ نمی شورم!
    حتما اشتباه متوجه شدید و یا من بد نوشتم
    خب اخلاق سگا متفاوته....من هربار میبرمش کلینیک واسه واکسن چون دکتر رو گاز می گیره دست و پاش رو خودم می بندم و سرش رو قفل نگه میدارم کلی هم زوزه میکشه حتی از ترس خیس می کنه
    اگه اینجور بود تا الان صدبار باهام قهر می کرد خود دکترهم گفت احتمالا باهاتون قهر میشه اما بلافاصله که از تخت اومد پاین اولین جایی که اومد بغل من بود.شاید نتونم بیان کنم اما وابستگی من و رمی فراتر از این حرفاست...و خوشبختانه رمی سگ لوسی نیست اهل قهر باشه فقط سرغذا خوردن نازش زیاده!
    رمی سه سالشه
    فندی که خوب جایی رفت خوشا به سعادتش

جسی هم حتما جاش خوبه....معمولا سگا با خانوما رابطشون عمیق تره...چون حس عاطفی خانوما بیشتره
    اما بازم تعویض سگ اشتباهه....من و تک(سگ نری که جفت خورد با رمی)یه هفته خونمون بود....اونقدر جور شده بودیم وقتی داشتم تحویل میدادمش تمام قدرتم رو جم کرده بودم اشکم سرازیر نشه!!!!
    زوری پسش گرفتن ازم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322

وا مگه میشه بی شامپو شست؟؟؟؟...من گفتم با شامپوی مخصوص رنگ مو نشستم مثلا ویژه موهای قهوه ای و اینا....نه اینکه با شامپوی سگ نمی شورم!
    حتما اشتباه متوجه شدید و یا من بد نوشتم
    خب اخلاق سگا متفاوته....من هربار میبرمش کلینیک واسه واکسن چون دکتر رو گاز می گیره دست و پاش رو خودم می بندم و سرش رو قفل نگه میدارم کلی هم زوزه میکشه حتی از ترس خیس می کنه
    اگه اینجور بود تا الان صدبار باهام قهر می کرد خود دکترهم گفت احتمالا باهاتون قهر میشه اما بلافاصله که از تخت اومد پاین اولین جایی که اومد بغل من بود.شاید نتونم بیان کنم اما وابستگی من و رمی فراتر از این حرفاست...و خوشبختانه رمی سگ لوسی نیست اهل قهر باشه فقط سرغذا خوردن نازش زیاده!
    رمی سه سالشه
    فندی که خوب جایی رفت خوشا به سعادتش

جسی هم حتما جاش خوبه....معمولا سگا با خانوما رابطشون عمیق تره...چون حس عاطفی خانوما بیشتره
    اما بازم تعویض سگ اشتباهه....من و تک(سگ نری که جفت خورد با رمی)یه هفته خونمون بود....اونقدر جور شده بودیم وقتی داشتم تحویل میدادمش تمام قدرتم رو جم کرده بودم اشکم سرازیر نشه!!!!
    زوری پسش گرفتن ازم

با ورتون میشه من 3 تا امتحان دانشگاهمو به خاطرشون نرفتم
    من به خاطرشون این کارو کردم
    نه مثلا کسی هست با شامپو بچه میشوره و کسی...
    کیست پشتشو من نمیگما در اوردن رحمو میگمممم

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    با ورتون میشه من 3 تا امتحان دانشگاهمو به خاطرشون نرفتم
    من به خاطرشون این کارو کردم
    نه مثلا کسی هست با شامپو بچه میشوره و کسی...
    کیست پشتشو من نمیگما در اوردن رحمو میگمممم
    من گفتم کیست؟! :///
    میدونم رحم و تخمدان رو باهم خارج می کنن....
    میدونین کاذب شدن چقدر درصد عفونت رحم رو میبره بالا؟
    به منم حق بدین
    بماند که عمرش رو کم می کنه
    من باید به صلاحش فکر کنم نه اینکه بگم عمل کنه باهام قهر میشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322

من گفتم کیست؟! :///
    میدونم رحم و تخمدان رو باهم خارج می کنن....
    میدونین کاذب شدن چقدر درصد عفونت رحم رو میبره بالا؟
    به منم حق بدین
    بماند که عمرش رو کم می کنه
    من باید به صلاحش فکر کنم نه اینکه بگم عمل کنه باهام قهر میشهخب اخلاق سگا متفاوته....من هربار میبرمش کلینیک واسه واکسن چون دکتر رو گاز می گیره دست و پاش رو خودم می بندم و سرش رو قفل نگه میدارم کلی هم زوزه میکشه حتی از ترس خیس می کنه

دیدی به قول شما باید بکنید نمیدونم
    راستی با یارو حرف زدم میگه 5/3 م یلیون قابل اعتماد ه 1 سوال من نمیتونم پیام خصوصی بدم باید چه کنم

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    اینم عکاسی موضوعیه.....با محوریت "زبان"!!!!

صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)