صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    تو پست اول گفتم که فنچ با باجریگار سازگاری داره .

قناری سازگاری نداره و چون جثه کوچیک تری داره ممکنه توسط باجریگار بهش آسیبی برسه یا حتی کشته بشه .

مینا هم سازگاری نداره . بزرگتر از باجریگار هست

شما پرنده خاصی مد نظرتون نیست من برای اینکه بتونم بهتر نظر بدم ، معیار سازگاری رو باجریگار قرار دادم ، فقط این در نظر داشته باشید که برای نگهداری چند نوع پرنده به جثه و خلق و خوی اینا توجه کنید . اگه الان فنچ و باجریگار دارید و می خواید در کنار اینها پرنده های دیگه ای نگهداری کنید سعی کنید از نظر جثه هم اندازه هم باشن . اگه هم می خواید پرنده های بزرگتری اضافه کنید کاملا جدا باشن از هم یا با توری یا چیزی که امکان حمله به پرنده های با جثه کوچیک تر وجود نداشته باشه
    بسیار ممنون بابت راهنمای های شما
    بله درست میفرمایید که فرمودید منم الان میخوام اینایی رو که گفتی بررسی کنم و طرح بریزم که این فضا رو جطوری ایجاد کنم
    فقط یه مسئله دیگه ببینم پرندگانی که با هم باشن واسه هم که از نظر سلامتی و بیماری مشکلی ایجاد نمیکنن؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    بسیار ممنون بابت راهنمای های شما
    بله درست میفرمایید که فرمودید منم الان میخوام اینایی رو که گفتی بررسی کنم و طرح بریزم که این فضا رو جطوری ایجاد کنم
    فقط یه مسئله دیگه ببینم پرندگانی که با هم باشن واسه هم که از نظر سلامتی و بیماری مشکلی ایجاد نمیکنن؟؟
    جایی که پرنده ها به تعداد زیاد نگهداری میشن این مشکلات ممکنه پیش بیاد . پرنده ای که بیمار باشه ممکنه پرنده های دیگرو هم بیمار کنه . هر روز باید از هر نظر بهشون رسیدگی کنید . قبل از اینکه پرنده ای اضافه کنید به پاسیو ، یک ماه باید قرنطینه کنید و تو یه اتاق یا محیط کاملا جدا از پرنده های دیگتون ، ازشون نگهداری کنید . بعد از رسیدگی روزانه به پرنده هایی که تو قرنطینه هستن، دستتون رو خوب بشورید . وقتی بعد این مدت از سلامتشون مطمئن شدین میتونید به پاسیو اضافه کنید .

اگه در یکی از پرنده های داخل پاسیو نشانه های بیماری ظاهر شد بلافاصله خارجش کنید .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    جایی که پرنده ها به تعداد زیاد نگهداری میشن این مشکلات ممکنه پیش بیاد . پرنده ای که بیمار باشه ممکنه پرنده های دیگرو هم بیمار کنه . هر روز باید از هر نظر بهشون رسیدگی کنید . قبل از اینکه پرنده ای اضافه کنید به پاسیو ، یک ماه باید قرنطینه کنید و تو یه اتاق یا محیط کاملا جدا از پرنده های دیگتون ، ازشون نگهداری کنید . بعد از رسیدگی روزانه به پرنده هایی که تو قرنطینه هستن، دستتون رو خوب بشورید . وقتی بعد این مدت از سلامتشون مطمئن شدین میتونید به پاسیو اضافه کنید .

اگه در یکی از پرنده های داخل پاسیو نشانه های بیماری ظاهر شد بلافاصله خارجش کنید .
    بسیار ممنون
    خب اگه تنها از این نظر باشه که موردی نیست چون مراقبت در هر صورت لازمه من نگران این بودم که یموقع مثلا پرنده ای میکروب یا باکتری داشته باشه که واسه خودش مفیده ولی واسه پرنده ای دیگه مضر واسه این نگران این مسئله بودم
    حالا دیگه اول باید فضا رو مناس کنم بعدش پرنده ها رو انتخاب کنم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)