صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 71
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قرقاول کبوتر
    شماره عضویت
    16004
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.ماشاله چه کبوترهای زیبایی دارید.از دیدنشون واقعا لذت بردم.معرفیشون نمیکنید؟
    سلام نظر لطف شماست دوست عزیز.یه سری دیگه عکس میگیرم با معرفی.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    سلام.
    کبوتر های زیبایی بودند. بهم نخندین ولی من کبوتر رو به همین چیزایی که تو خیابون میدیدم تصور میکردم اما دیدم نه کبوتر ها هم زیبان. حیف که جا ندارم وگرنه میخریدم و فکر نمیکنم توی آپارتمان بشه از اینا نگهداری کرد.
    واقعا تاپیک خوبیه. من تازه با این جور کبوتر ها آشنا شدم.
    مرسی
    ویرایش توسط pouyadaraee : 17th July 2014 در ساعت 08:55 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قرقاول کبوتر
    شماره عضویت
    16004
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    کبوتران بسیار زیبایی دارید تبریک میگم و رسیدگی بسیار بجا و مناسبی هم در برنامه نگهداری دارید که جوجهایی یک اندازه و سالم تکثیر کردید
    اگر از واکسن 2 گانه مخصوص کبوتران استفاده کردید تا بحال و برای این جوجها هم در نظر دارید در این سن بهترین زمان واکسیناسیون دوره ای هستش و اگر تا بحال استفاده نکردید پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید که بیماری در کبوتران مدتی هست که پیشرفت داشته و سریع قابل انتقال هستش از ماده که میفرمایید بالش گرفته هم عکس قرار بدید مرسی
    سلام احسان جان.
    چشماتون زیبا میبینه داداش.از نظر تغذیه سعی میکنم که کم نذارم.اتفاقا هفته پیش همشونو واکسن زدم ولی فکر نکنم واسه کبوتر باشه.واکسن چهار گانه فرانسوی داد.سال پیش هم از این نوع واکسن زده بودم.راستی بعد واکسن چند روز نباید ابتنی کنند؟
    اون کبوتری که بالش گرفته رو دادم به کسی. چون دلم نمیومد اینجوری ببینم.مثل اینکه این یه نوع مریضیه که بین کبوترای اردبیل هست.چند نفریم از این بال گرفتی بین کبوترانشون شکایت داشتن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قرقاول کبوتر
    شماره عضویت
    16004
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    سلام.
    کبوتر های زیبایی بودند. بهم نخندین ولی من کبوتر رو به همین چیزایی که تو خیابون میدیدم تصور میکردم اما دیدم نه کبوتر ها هم زیبان. حیف که جا ندارم وگرنه میخریدم و فکر نمیکنم توی آپارتمان بشه از اینا نگهداری کرد.
    واقعا تاپیک خوبیه. من تازه با این جور کبوتر ها آشنا شدم.
    مرسی
    پویا جان ناقابله داداش.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی -دیسکس-کبوتر
    شماره عضویت
    3369
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_291 نمایش پست ها
    سلام احسان جان.
    چشماتون زیبا میبینه داداش.از نظر تغذیه سعی میکنم که کم نذارم.اتفاقا هفته پیش همشونو واکسن زدم ولی فکر نکنم واسه کبوتر باشه.واکسن چهار گانه فرانسوی داد.سال پیش هم از این نوع واکسن زده بودم.راستی بعد واکسن چند روز نباید ابتنی کنند؟
    اون کبوتری که بالش گرفته رو دادم به کسی. چون دلم نمیومد اینجوری ببینم.مثل اینکه این یه نوع مریضیه که بین کبوترای اردبیل هست.چند نفریم از این بال گرفتی بین کبوترانشون شکایت داشتن.
    سلام
    دوست عزیز گرفتگی کت معمولا در دو حالت هستش پرش زیاد و خوردن بلافاصله اب خنک که این مورد برای کبوتران شما صدق نمیکنه چون کبوتران شما (تصاویری که گذاشتین)همگی نقشی هستند و صرفا برای زیبایی و درامد زایی استفاده می شن و ساعت پرشی انچنانی ندارد...
    حالت دوم به احنمال 90 درصد کبوتر شما دچار بیماری پاراتیوفید شده که این بیماری باعث تورم پا و کت کبوتر میشه برای درمان میتونید از انروکین 10 درصد استفاده کنید و همچنین کشیدن پرهای قسمتی که گرفته می تونه جریان خون رو در اون قسمت افزایش بده یکی از دلایل گرفتن کت بر اثر این بیماری این است که خون در محل هایی که گرفته جریان کمی دارد و همچنین می تونید قسمتی که متورم شده و اگه خیلی چرک داره با سرنگ انسولین مقداری از اون رو خارج کنید....
    موفق باشید....
    ویرایش توسط M_2k2 : 17th July 2014 در ساعت 10:17 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قرقاول کبوتر
    شماره عضویت
    16004
    دوست عزیز ممنون بابت توضیحاتی که دادید.همون جور که حدس زدید من این کبوترارو پرواز نمیدم و برای خوشگلیشون نگه میدارم ولی نتونستم درامدی ازشون داشته باشم ولی از قرقاولام چرا
    هیچکجای بدن و پا تورم نداشت فقط بال چپش بی حس و بدون کوچکترین حرکت اویزون بود.طوری بود که نمیتونست ۱۵ سانت بیشتر بپره اونم به زور

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قرقاول کبوتر
    شماره عضویت
    16004
    اگه ممکنه نژاد اینو بگید چیه؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گوشتخوار
    شماره عضویت
    12546
    وای چقدررر نازن خودم چندین سال پیش داشتم دو سه تا ولی کبوترهای شما ناز و خوشگلن اینا قیمتن چطورن ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قرقاول کبوتر
    شماره عضویت
    16004
    مرسی مجید جان
    منظور از اینا کدوم؟ اگه عکس بالای رو میگی قیمت جفتش شنیدم از ۱۰۰ تومن هست تا ۳۰۰ تومن.اینو یکی از بچه ها به من کادوو داده.به گفته خودش قیمتش ۲۷۰ تومنه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_291 نمایش پست ها
    اگه ممکنه نژاد اینو بگید چیه؟

سلام
    کبوتر های زیبا و سر حالی داری و بهت تبریک میگم.
    یاد قدیم ها که کبوتر داشتم افتادم.
    با اجازه از اساتید راستش در مورد نژاد این کبوتر تا جایی که من میدونم هر شهری یه اسمی داره این جا به اسم "کبوتر های کله فر" میشناسن که من خودم هم قبلا یه جفت سفید از این داشتم و از من این پرهای فرش خیلی زیاد بود که کبوتر دید نداشت و یه سری از این پرها را می چیدم تا کبوتر دید داشته باشه.
    و یه نمونه دیگه هم داره که قسمت سینه اش فر است که به ان هم سینه فر می گن که قبلا من از ان هم داشتم(البته در شهر ها ی دیگه نمی دونم چی بهش می گن)

در مورد این کبوتر هم این جا بهش میگن "کبوتر های دو تاجه" البته کم یاب است ولی پیدا میشه.

راستی یه چند روز پیش یه کبوتر تو خونه گرفتم و به یکی از اشنایان واگذار کردم و ازش عکس دارم . اگه امکان داره بگین این جا عکس را قرار بدهم.

باز هم تشکر که عکس این ها را قرار دادین(من که یاد کبوتر های خودم افتادم)

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)