صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15570
    مرسی از اینکه جواب دادید پس در کل استفاده اکواریوم به این روش زیاد مشکل ساز نیست

جناب b.pakray همین طور که گفتید با قوطی 4 درست میکنم ولی اگر اندازه اکواریوم ها رو به اندازه که دوستمون Akhavani تغییر بدم قوطی 4 جواب میده (25*50*50) 50 کیلو میشه هر اکواریوم 5 تا بزارم هر ردیف حدودا فشاری بین 250-280 کیلو وارد میشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15570
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhavani نمایش پست ها
    من دیدم خیلی از فارم های اروپایی تانک هاشون رو اینجوری میزارن بسیار فکر خوبیه به شرط این که تر و تمیز کار کنی و البته سعی کن تانک ها رو رنگ کنی تا بهتر بتونی ماهی ها رو تحت نظر داشته باشی و همه چیز یه جورایی تفکیک شده باشه
    ولی اندازه ها به نظرم زیاد جالب نیست 25*50*50 فکر کنم مناسب تر باشه اینجوری طول اکواریوم 5 سانت بیشتره و فضای دید بیشتری هم داره برای سالن خودم هم میخوام از این اندازه ها استفاده کنم
    مرسی از اینکه راهنمایی کردید

اندازه 25*50*50 برای ماهی های گیاه خوار مناسبه ؟ چون بیشتر می خوام گوپی و پلاتی و دم شمشیری توش پرورش بدم تا تجربه بیاد دستم احتمالا هم یکی دو تا از گوشت خوار های که جان سخت باشن و بتونم تکثیر بکنم

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط afsoongar نمایش پست ها
    مرسی از اینکه جواب دادید پس در کل استفاده اکواریوم به این روش زیاد مشکل ساز نیست

جناب b.pakray همین طور که گفتید با قوطی 4 درست میکنم ولی اگر اندازه اکواریوم ها رو به اندازه که دوستمون Akhavani تغییر بدم قوطی 4 جواب میده (25*50*50) 50 کیلو میشه هر اکواریوم 5 تا بزارم هر ردیف حدودا فشاری بین 250-280 کیلو وارد میشه
    سلام

شما اگر با همین سایز تانکها رو در یک ردیف قرار دهید قوطی 40*40 جوابگو خواهد بود. طول هر طبقه را 150 سانت در نظر بگیرید و کف هر طبقه هم حتمن 2 عدد پل عرضی با همین قوطی نصب کنید. در ضمن وزن حدودی هر ردیف با در نظر گرفتن وزن شیشه و حجم آبگیری 300 کیلو خواهد بود.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    مرسی از اینکه راهنمایی کردید

اندازه 25*50*50 برای ماهی های گیاه خوار مناسبه ؟ چون بیشتر می خوام گوپی و پلاتی و دم شمشیری توش پرورش بدم تا تجربه بیاد دستم احتمالا هم یکی دو تا از گوشت خوار های که جان سخت باشن و بتونم تکثیر بکنم
    سلام بله اندازه هایی که من دیدم مخصوصا برای انکیباتور دیسکس ها همین حدود هستش
    در مرود ماهی های گیاه خوار هم فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد
    راستش من دیگه اینقدر دارم در مورد دیسکس تحقیق میکنم اصلا به بقیه ماهی ها فکر هم نمیکنم ...............:-)
    این تانکی من گفتم طول کمی داره و لی عرض و ارتفاعش زیاده و این مخزن مناسب دیسکس هستش حالا اگه یه ماهی بیشترین نو خط افقی اکواریوم شنا کنه (مثل اروانا ) این تانک ها اصلا مناسب نیست
    در کل گیاه خوار های کوچیکی مثل گوپی و دم شمشیری و فایتر و حتی انجل به خاطر جسه کوچیکشون زیاد نسبت به تانک سخت گیر نیستن
    پاینده و شاد باشی
    مهدی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15570
    سلام

انجمن رو برسی کردم ولی نتونستم برای این سوال ها جوابی پیدا بکنم

1.دمای حدودای که باید اتاق رو گرم نگه دارم چقدر هست
    2.من برای ساخت فیلتر اسفنجی رفتم اکواریوم فروشی های شهر خودمون همشون فیلتر اسفنجی اماده داشتن ولی در حالی که من تو انجمن دیدم دوستان فقط اسفنج فیلتر رو تهیه کرده بودن
    تو سایت ماهیران هم فقط یدونه عکس گذاشتن از دوستان کسی از قیمت اسفنج ها خبر داره
    3.یه چند تا اکواریوم دست دوم یک متری هم هست فقط مشکلی که هست نمیدونم چطوری اینا رو باید ضد عفونی و تمیز بکنم شانس نداریم ماهی میخریم میریزم تو همون اکواریوم ها همشون میمیرن

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی تزیینی
    شماره عضویت
    17038
    سلام.من ی سوال داشتم.منم پرورش خونگی دارم ولی تو انتخاب غذا مشکل دارم.تو پرورش ارتیمیا اصلاً موفق نیستم.ی جایگزین خوب ک اب و کثیف کنه هست؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و دیگر هیچ...
    شماره عضویت
    9983
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiaee1365 نمایش پست ها
    سلام.من ی سوال داشتم.منم پرورش خونگی دارم ولی تو انتخاب غذا مشکل دارم.تو پرورش ارتیمیا اصلاً موفق نیستم.ی جایگزین خوب ک اب و کثیف کنه هست؟
    سلام دوست من
    به این بخش مراجعه بفرمایید.
    اصول تغذیه آبزیان آب شیرین
    ویرایش توسط محسن بهزادی : 12th January 2015 در ساعت 04:07 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و دیگر هیچ...
    شماره عضویت
    9983
    سلام

انجمن رو برسی کردم ولی نتونستم برای این سوال ها جوابی پیدا بکنم

1.دمای حدودای که باید اتاق رو گرم نگه دارم چقدر هست
    2.من برای ساخت فیلتر اسفنجی رفتم اکواریوم فروشی های شهر خودمون همشون فیلتر اسفنجی اماده داشتن ولی در حالی که من تو انجمن دیدم دوستان فقط اسفنج فیلتر رو تهیه کرده بودن
    تو سایت ماهیران هم فقط یدونه عکس گذاشتن از دوستان کسی از قیمت اسفنج ها خبر داره
    3.یه چند تا اکواریوم دست دوم یک متری هم هست فقط مشکلی که هست نمیدونم چطوری اینا رو باید ضد عفونی و تمیز بکنم شانس نداریم ماهی میخریم میریزم تو همون اکواریوم ها همشون میمیرن
    سلام دوست من
    کمی جستجو لازم داشت:
    1- دمای 29 تا 30 درجه در محیط سالن مناسب است.
    2-http://www.parsipet.ir/forum708.html
    3-http://www.parsipet.ir/thread11891.html

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)