صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 129
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    15445
    نقل قول نوشته اصلی توسط grey_89 نمایش پست ها
    تنگ بزرگتون چند لیتریه؟؟
    طبق تجربه ی خودم بخوام بگم خب توی تنگ نمیشه! چون اصلا پارامترهای آب قابل کنترل نیست! مثلا پنج شش لیتر آب رو اصولا نمیشه راحت سیفون کرد و سیکل خیلی زود ممکنه بهم بخوره و ... و چون فضا کوچیکه نوزاد ماهی هاتون خیلی زود توسط ماده ها خورده میشن....دیگه اینکه دما باید ثابت باشه و فیلتراسیون هم با تنگ جور در نمیاد!
    در صورت امکان یه تانک حداقل 30 لیتری تهیه کنید و از نگهداری ماهی هاتون لذت ببرید.
    باورکن هیچی نفهمیدم

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط antilong نمایش پست ها
    باورکن هیچی نفهمیدم
    دوست عزیز نگهداری از ماهی و تکثیر اون یک اصول وقواعداولیه داره که همگی باید رعایت بشن البته اگه می خوایید از داشتن ماهی لذت ببرید نگهداری ماهی در تنگ اون هم بدونه هوادهی اصلا مناسب نیست شاید بتونید یک جفت گوپی رو برای مدتی داخل داخل تنگ نگهداری کنید ولی مطمئنا اون طراوت و شادابی که باید ماهی ها داشته باشند هیچ وقت نخواهد داشت پس شما اصول اولیه در مورد اکواریوم داری مثل سیکل ازت و سایر موارد رو مطالعه کنید بهعد اقدام به تهیه ماهی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenM2 نمایش پست ها
    سلام ممنون جواب دادین ولی این چیزایی که گفتین که واس یه بچه گپی نمیصرفه ... قیمت این چیزایی که گفتین فکر کنم 100 برابر خوده گپیه بالغ بشه
    یه غذای ارزونتر نمیشه بهشون بدم که رشدشونم خوب باشه ؟
    دوست عزیز ارتیما برای افرادی که قصد تولید انبود و اقتصادی از این ماهی رو دارن بیشتر دنبال تغذیه ماهی با غذاهای زنده مثل ارتیما هستند البته می تونید ارتیما رو در حجم کم تهیه کتید بعد مدتی تغذیه با ارتیما تازه و بعد رشد کردن بچه ماهیا از همون غذای خشک استفاده کنید
    ولی در صورتی که قصد ندارین بری این کار هزینه زیادی انجام بدین از همون غذایی که برای ماهیان بالغ استفاده میکنید رو کاملا پودر کنید و برای بچه مااهیا استفاده کنید ولی توجه داشته باشید چون از این جور غذاها استفاده می کنید بهتره سیفون مرتب داشته باشید تا کیفیتابپایین نیاد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    00000
    شماره عضویت
    15514

من یک گوپی ماده دارم که شکمش خیلی باد کرده وپر از بچه است ولی یک هفتس بچه هاش به دنیا نیومندند لطفا کمک کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط مبین فضل پور نمایش پست ها

من یک گوپی ماده دارم که شکمش خیلی باد کرده وپر از بچه است ولی یک هفتس بچه هاش به دنیا نیومندند لطفا کمک کنید
    تنها کاری که از دستتون بر میاد کاهش تدریجی دمای آب آکواریوم تا ۲۵ درجه سانتی گراد و بالا بردن کیفیت آب آکواریوم است

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    00000
    شماره عضویت
    15514
    ایا امکان دارد
    استسقا یا آب آوردگی شکم باشد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    استاد آژيده راهكار را فرمودند؛ يه تجربه بنده عرض كنم سالها قبل شايد بيست سال قبل يه ماهي كوپي داشتم مثل كوپي شما شده بود به قدري شكم ماهي سنگين شده بود كه توان شنا كردن رو نداشت اما نميدونم چرا نميتونست بچه هاش رو به دنيا بياره ديدم چاره اي نيست شكم ماهي رو شكافتم و بچه هاش سالم و سلامت به دنيا آمدن بچه ها در حدود 10 تا بودن ولي خيلي بزرگ شده بودن. اما خود ماهي مرد ولي بچه هاش بزرگ شدن ونسل بعد رو بوجود آوردن. البته پيشنهاد بنده به شما اين نيست ولي.....

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری. طرقه.سهره.ماهی و..... اسلحه ماسک
    شماره عضویت
    8684
    من همین مشکل رو داشتم مادم رو از اب بیرون اوردم یه کم مخرج ماهی رو باز کردم ولی بچه ها مرده به دنیا امده نند

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    ایا امکان دارد
    استسقا یا آب آوردگی شکم باشد
    نه دوست عزیز در ماهی شما استقفا وجود نداره چون در صورت وجود این بیماری فلسهای شکم ماهی کاملا برجسته و قابل مشاهده هستند کارهایی که جناب اژیده گفتن رو انجام بدید بزارید ماهی به روال طبیعی کار زایمان رو انجام بده

نقل قول نوشته اصلی توسط m.136028 نمایش پست ها
    استاد آژيده راهكار را فرمودند؛ يه تجربه بنده عرض كنم سالها قبل شايد بيست سال قبل يه ماهي كوپي داشتم مثل كوپي شما شده بود به قدري شكم ماهي سنگين شده بود كه توان شنا كردن رو نداشت اما نميدونم چرا نميتونست بچه هاش رو به دنيا بياره ديدم چاره اي نيست شكم ماهي رو شكافتم و بچه هاش سالم و سلامت به دنيا آمدن بچه ها در حدود 10 تا بودن ولي خيلي بزرگ شده بودن. اما خود ماهي مرد ولي بچه هاش بزرگ شدن ونسل بعد رو بوجود آوردن. البته پيشنهاد بنده به شما اين نيست ولي.....
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2344 نمایش پست ها
    من همین مشکل رو داشتم مادم رو از اب بیرون اوردم یه کم مخرج ماهی رو باز کردم ولی بچه ها مرده به دنیا امده نند
    این کار مناسب نیست کسی اطلاع دقیقی از زمان تولد بچه ها نداره احتمال داره هنوز بچه ها به مرحله ای نرسیده باشند که بخوایید شکم ماده رو به خاطر این کار پاره کنید به ماهی فرصت بدید در زمان معین خودش بچه ها رو بیرون خواهد داد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    00000
    شماره عضویت
    15514
    هنوز بچه هاش به دنیانیومده چی کار کنم‏?‏

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    هنوز بچه هاش به دنیانیومده چی کار کنم‏?‏
    ماهی ماده رو جدا نگهداری می کنید یا داخل تانک کنار سایر ماهیان هست ؟ ماهی نری کنار ماهی مادتون نگهداری می کنید یا نه؟

همینطور که قبلا راهنمایتون کردن دمای اب 25 و کیفیت اب رو هم بالا نگه دارید

صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)