صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از 51 به 54 از 54
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.هم طوطی کاسکو و هم ماهی های بسیار زیبایی دارید.انشالله در نگهداری همشون موفق باشید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    تبریک میگم بابته طوطی و ماهی های زیباتون
    پارکتم زیباست
    همیشه موفق باشید

معاون آزمایشی انجمن آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی زینتی ( گوشتخوار - گیاه خوار )
    شماره عضویت
    12162
    سلام

چرا اینجا چند وقته خبری نیست؟
    عکس ، فیلم ، ماجرا؟

شاد و پیروز باشی
    محمّد رازقی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام آقا محمد ... ببخشید توی این مدت بنا به یه سری مشکلاتی ک پیش اومده بود اینجا نیومد از اونور زمان کوتاهی داشتم ک خواستم بزارم روی آبشور ولی بخاطر هزینش فعلا اومدم سمت پلنت . از اونجایی ک هم من هم این وروجک جفتمون علاقه داریم درباره کارای مورد علاقمون تجربه داشته باشیم وارد مجموعه پلنتی ها شدیم تا بعد هم یه سرم به آبشوری بزنیم ...
    خب اول یه دستی به سر و روی اینجا بکشیم ...
    با سلام خدمت همه عزیزان بابت نبودنمون عذر میخوایم .
    توی این مدت لاکی پیشرفت های خوبی داشته در حدی ک از ناز کردن بدنش ( توسط خودم فقط ) هیچ ترسی نداره در مقابل من رفتار های جفتگیری از خودش نشون میده ک خب مجبورم توی این فصل کنترل شده باهاش رفتار کنیم همگی . مثل سوت سوت کشیدن نفس ها فقط هنگام بازی کردن باهام یا لوس کردن خودش و اینجور چیزا ...
    طاقت یک دقیقه تنهایی نداره و سریع یکی رو صدا میکنه بیان پیشش . ولی حس کنکاوی و استفاده از منقارش خیلی قوی تر از بقیه کاسکو هاست . یه نوع اسباب بازی کنفی هست ک حالت دوتا طناب گره خورده داره و بزرگه ک مخصوص کاکادو و ماکائو هست ولی ایشون فقط کار سه روزشه بعدش تیکه تکیه ......
    بخاطر گرم شدن هوا کمی حالت هاش خشن شده و پرخواشگری میکنه و جیغ های بد میزنه ک خب چاره ای جز تحمل نیست ....
    از نظر سخنگویی کلمه و جملاتی مثل یا حسین . یا علی مدد . بسم الله رحمن رحیم . بابا .خوبی. سلام .چته .کجایی. علیرضا. مامان .بیا. برو .پایین .بالا .نکن ....
    اینم یه چندتا عکس خدمتتون :::

آخه یکی نیست بگه تورو چه به اسباب بازی های ماکائو اخه ... اسباب بازیش سه برابر هیکلش اون پشتی هم طناب کنفیشه ...

کشتی گرفتن من و لاکی یهویی ...

اینم یه عکس هنری ...

راستی در تمام مراحل آکواریوم هم ایشون خیلی کمک بنده کردن و سعی بر بهم ریختن همچی داشتن ک از این فرصت استفاده میکنم و از اینجا ازشون تشکر میکنم خخخخ
    مرسی از نگاهای زیباتون

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)