نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    300

سگ های آواره شهرک آزادی - لطفا کمک کنید، وضعشون خطرناکه :((

جایی که من زندگی میکنم اسمش شهرک آزادیه ک در کیلومتر 5 جاده مخصوص کرج واقع شده. حدودا 5 شهرک در کنار هم هستند: آزادی، فرهنگیان، نصر، ****بهشتی و تیر

چند وقت پیش تو محل خودمون (آزادی) یه سگ بزرگ سفید و قهوه ای سوخته دیده بودم و چون به لطف حواس جمعم ازش عکسی نگرفته بودم نتونستم برای پیداکردن جای خوبی براش تاپیک بزنم و اطلاع رسانی کنم..

به شاگردام سپرده بودم اگه دیدنش و موبایل همراشون بود عکس بگیرن ک چندتاشون گفتند تو شهرک فرهنگیان زیاد می بیننش

همین نیم ساعت پیش تو کوچه بالاییمون، یه سگ دیگه دیدم که شبیه همون بود ولی قهوه ای روشن بود. یادمه اولی هم نر بود و این هم نر بود (99 درصد مطمئنم)

نتونستم بیارمش خونه، یعنی هیچوقت نمیتونم، پدرم اصلا نمیذاره

براش غذا بردم، غذای گربه هامو!!! البته این پوست ها و این کیسه زباله رو نمیدونم کی بهش داده بود که داشت از اونا میخورد

اهلی بود، تا منو دید رو زمین دراز کشید گوش هاش هم به گمانم بریده شده بودند (مطمئن نیستم) چون سگ ک داشتم گوش هاش این طوری نبود و بلندتر بود

هیچی به اندازه لحظه آخر سخت نبود که پاشد دنبالم راه افتاد و من نتونستم بیارمش خونه

چیکارش کنم؟؟ چیکارشون کنیم؟؟ دو سه تان اینا، من دو تاشونو، دو تا نرشونو دیدم.. شهرداری نکشتشون؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    11833
    شادی جان
    فعلا یه کلبه براشون درست کن و هر روز بهشون غذا بده
    تا وقتی که براشون یه سرپناه پیدا کنی
    یا به پناهگاه تحویل بدی
    من اگه اون ورا بودم شبا میتونستم تو خونمون بهش جا و غذا بدم اما حیف...

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    الهی بمیرم براشون،طفلکی ها
    شادی جان این ور اتوبان که ما ساکن هستیم چند وقت پیش یه سگ بزرگ بود که جرب داشت و خیلی هم ضعیف بود
    دو روزی میدیدمش تا اینکه سر به نیست اش کردن...
    تو رو خدا اگه میتونی قبل از کشته شدنشون به یه جای امن مثل پناهگاه یا یه باغ منتقلشون کن وگرنه اگر ****ری ببیننشون یا کسی زنگ بزنه در جا حکم تیر دارن و میزنن
    به پناهگاه ها زنگ بزن ببین قبول میکنن دست کم موقت تا وقتی که براشون خونه ای پیدا بشه نگهدارن یا نه
    من هم اگر تونستم و کاری از دستم بر میومد دریغ نمیکنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    14008
    دوست عزیز در منطقه ای در کرج که ما زندگی میکردیم پر از سگ های ولگرد بود که حتی بعضیاشون از گرسنگی میمردند. یه بار یکیشون که پاش شکسته بود به کوچه ما پناه اورد من خیلی دلم براش سوخت خیلی درد می کشید.
    حتی اون اطراف شغال هم دیده بودم. نمیدونم کی باید رسیدگی کنه اگه شما میدونید بگید تا اسم و آدرس شهرک رو بهتون بدم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    14053
    خیلی بده اینطوری
    خشبختانه اینجور چیزا رونه دیدیم و نه میتونیم ببینیم چون واقعا ادم دلش میسوزه
    محله ما یه گربه رو ماشین زیر کرد پاش شکست
    خلاصه گربه رو برداشتیم بردیم دامپزشکی و بعد 1ماه و خرده ای کم کم خوب شده و الان شده دوردونه محل و ماشالله انقدر بهش رسیدن ببری شده واسه خودش
    دوستایی که کرج هستند یه همتی کنید و یک روز وقت بزارید و با گاوداری ها یا اینجور مراجع صحبت کنید حتما قبول میکنن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    13857
    من پناهگاهي تو تهران ميشناسم به اسم پناهگاه وفا يه شماره ازش دارم ميتونين زنگ بزنين شايد كاري بكنن: خانم قدرتي tel:09123092923
    اقاي ثاني tel:09125504590

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)