صفحه 15 از 47 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 461
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    نقل قول نوشته اصلی توسط reddiscus نمایش پست ها
    سلام بر دوستان.
    دوستان میخواستم بدونم در هنگام تخم ریزی دیسکس ها باید به آب نمک اضافه بشه یا نه چون من در بعضی منابع دیدم نوشته به هنگام تخم ریزی دیسکس ها به ازای هر 20 لیتر یک قاشق چای خوری نمک اضافه بشه حالا آیا با اضافه کردن نمک حالت ضدعفونی کننده ایجاد میشه و یا شاید باعث سنگین شدن آب و بد تر شدن شرایط تخم ریزی میشه.
    ممنون.

سلام به شما
    نمک اضافه کردن نمک یک روش قدیمی و منصوخ شده هست.
    بهترین ضد عفونی کننده فرمالین است. که شما برای هر 5 لیتر یک قطره بعد از گذشت یک ساعت از تخم ریزی اسفاده میکنی.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی.دیسکس
    شماره عضویت
    14924
    درود
    امكانش هست كه دو ديسكس در يك اكواريومي كه ديسكس هاي ديگر وجود دارند.تخم گذاري كنند.و بچه هاي خودشون رو همون جا بزرگ كنند؟و يا همچين چيزي امكان نداره؟

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad-toto نمایش پست ها
    درود
    امكانش هست كه دو ديسكس در يك اكواريومي كه ديسكس هاي ديگر وجود دارند.تخم گذاري كنند.و بچه هاي خودشون رو همون جا بزرگ كنند؟و يا همچين چيزي امكان نداره؟
    سلام
    اين مورد غير ممكن نيست ولي احتمال آن خيلي كم ميباشد. انتخاب جفت و تخمريزي در تانكي كه ديسكسهاي ديگر در آن هستند معمولن اتفاق مي افتد ولي اينكه تخمها در همان تانك هچ شوند و بچه ها بتوانند بدون هيچ مزاحمتي به بدن والدين بچسبند و در كنار آنها رشد كنند بسيار نادر است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    درود
    سلام
    همچین امکانی هست.
    درصورتی که جفت خوبی باشه این کار رو میکنه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    درود
    ممکنه جفت دیسکس علاقه داشته باشن و سر سختانه مبارزه کننن...به مجرد فاصله گرفتن لارو ها از بدن والدین که بار ها پیش خواهد آمد ، همگی غذای سایر دیسکس ها خواهند شد

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    ممکنه جفت دیسکس علاقه داشته باشن و سر سختانه مبارزه کننن...به مجرد فاصله گرفتن لارو ها از بدن والدین که بار ها پیش خواهد آمد ، همگی غذای سایر دیسکس ها خواهند شد
    سلام . بابک جان یا من تو ترکیه یه تانک دیدم حدود 4000 لیتری میشد . توش پره گیاه و دیسکس . توی یه مغازه ی خیلی بزرگ بود ( لوازم خانگی) . جالب بود دیدم دیسکس توش پره ولی جالب بود که سایز 1 اینچ هم توشون بود به مغازه دار گفتم این یکی اینچی هارو چرا انداختی توی اینهمه دیسکس بزرگ گفت بچه هاشونو یه دفعه سبز شدن . از قرار معلوم اون پشتها یه جایی درست کرده بودند و نگهداری می کردن . از جمله کارای جالب و استثنائی بود .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    سلام . بابک جان یا من تو ترکیه یه تانک دیدم حدود 4000 لیتری میشد . توش پره گیاه و دیسکس . توی یه مغازه ی خیلی بزرگ بود ( لوازم خانگی) . جالب بود دیدم دیسکس توش پره ولی جالب بود که سایز 1 اینچ هم توشون بود به مغازه دار گفتم این یکی اینچی هارو چرا انداختی توی اینهمه دیسکس بزرگ گفت بچه هاشونو یه دفعه سبز شدن . از قرار معلوم اون پشتها یه جایی درست کرده بودند و نگهداری می کردن . از جمله کارای جالب و استثنائی بود .
    اون دیگه یک اکوسیستم کاملا زنده و مدار بسته بوده دیگه! یه جورایی نمونه کوچکی از طبیعت

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    اون دیگه یک اکوسیستم کاملا زنده و مدار بسته بوده دیگه! یه جورایی نمونه کوچکی از طبیعت
    بابک جان حالا فرض کنید می خواید همچین شرایطی رو ایجاد کنیم ! به نظر شما و دوستان فاکتورهایی که حتما باید باشند چیه ؟ واقعیتش اینه که من می خوام در دفتر یه همچین چیزی بسازیم . از نظر سخت افزاری و شرایط چه توصیه ای دوستان دارند ؟ جایی که حداکثر می تونم واسشون درست کنم 1000 لیتره . ولی خوب کار باید فوق حرفه ای باشه از این نظر که می خوام یه چیز عالی درست کنم . حتی بحث تکثیر رو هم می خوام توش داشته باشم . البته می دونم فوق العاده شرایط سختی هست ولی برای زیبایی لازمش دارم .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فرانتوزا و دیسکس
    شماره عضویت
    14567
    سلام بر دوستان
    عزیزان من یک مشکلی که تو تانک بچه دیسکس ها دارم اینه که هر 2 روز یک بار تمام دیوارها و کف تانک یک ماده لزج مانند میچسبه که منو مجبور به تمیز کردن تمام تانک میکنه حالا دوستان راه حلی برای رفع این مشکل ندارند.
    توضیحات:
    غذا مخلوط دل میدم.
    روزی هم 50 درصد آبو عوض می کنم.
    50 تا دیسکس هم تو یک تانک 60*35*35 هستند.

همکار قدیمی (معاون بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    نقل قول نوشته اصلی توسط reddiscus نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    عزیزان من یک مشکلی که تو تانک بچه دیسکس ها دارم اینه که هر 2 روز یک بار تمام دیوارها و کف تانک یک ماده لزج مانند میچسبه که منو مجبور به تمیز کردن تمام تانک میکنه حالا دوستان راه حلی برای رفع این مشکل ندارند.
    توضیحات:
    غذا مخلوط دل میدم.
    روزی هم 50 درصد آبو عوض می کنم.
    50 تا دیسکس هم تو یک تانک 60*35*35 هستند.
    ببخشيد 50 تا ديسكس چه سايزي هستن ديكس هاتون

صفحه 15 از 47 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)