صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کوکاتیل - قناری- ملنگو - اکواریوم - لاک پشت
    شماره عضویت
    14272

بیماری ملنگو

با سلام . من یه طوطی ملنگو دارم دو روزه که یکی از چشماهشو میبنده . وقتی با دقت به چشمش نگاه کردم متوجه یک جسم بسیار ریز و کوچک سفید رنگ در داخل چشمش شدم و فکر میکنم که به هیمن علت پرنده داره اذیت میشه. از اساتید محترم در خواست راهنمایی و کمک دارم تا برای بهبودی پرنده ام ،بنده را یاری نمایند.... باتشکر از زحمات شما

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط delpiero نمایش پست ها
    با سلام . من یه طوطی ملنگو دارم دو روزه که یکی از چشماهشو میبنده . وقتی با دقت به چشمش نگاه کردم متوجه یک جسم بسیار ریز و کوچک سفید رنگ در داخل چشمش شدم و فکر میکنم که به هیمن علت پرنده داره اذیت میشه. از اساتید محترم در خواست راهنمایی و کمک دارم تا برای بهبودی پرنده ام ،بنده را یاری نمایند.... باتشکر از زحمات شما

چای تازه دم رو بگذارید خنک بشه

چشمش رو باهاش یکم شستشو بدید

از چشمش عکس بگذارید تا بشه بهتر نظر داد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط delpiero نمایش پست ها
    نمیدونم بازم سر میزنید به تاپیک یا نه ولی حتما ببرید دامپزشکی تا با شستشو یا هر روشی اون جسم رو خارج کنند

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    توتی
    شماره عضویت
    15175
    سلام
    استادان گرام تقاضای یاری دارم یه طوطی سبز 8 ماهه دارم. بنظر بمرور داره پاهاش دفرمه یا یه جورایی فلج میشه/ دکتر بردم گفت بخاطر چوب قطوری بوده که روش می شسته یه پاماد فنیتیدال داد بکشم به پاش و چوب مناسب هم براش گذاشتم ولی فرقی نکرده که بدتر هم شده رو میله میتونه بشینه ولی رو زمین پاش رو جمع می کنه بویژه پای چپش و اصلن دو تا پای این بالا نمیاد که سرش رو بخارونه// من حالا چه خاکی بر سرم بریزم
    [IMG]http://forum.*********.ir/images/smilies3/156fs428254.gif[/IMG]

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikhash نمایش پست ها
    سلام
    استادان گرام تقاضای یاری دارم یه طوطی سبز 8 ماهه دارم. بنظر بمرور داره پاهاش دفرمه یا یه جورایی فلج میشه/ دکتر بردم گفت بخاطر چوب قطوری بوده که روش می شسته یه پاماد فنیتیدال داد بکشم به پاش و چوب مناسب هم براش گذاشتم ولی فرقی نکرده که بدتر هم شده رو میله میتونه بشینه ولی رو زمین پاش رو جمع می کنه بویژه پای چپش و اصلن دو تا پای این بالا نمیاد که سرش رو بخارونه// من حالا چه خاکی بر سرم بریزم
    سلام عکستون باز نمیشه

لطا عکس رو یکبار دیگه تو آپلود سنتر همینجا آپ کنید.

ببریدش پیش یه دامپزشک دیگه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام
    سلام.دوست عزیز به یک کلینیک معتبر مراجعه کن.این بیماری ربطی به چوب نشیمن نداره.یا مادرزادی هست و یا به دلیل کمبود ویتامین و اسید های آمینه ی مورد نظر فلج شده.این فلج بودن ممکنه پیش روی کنه و به مرور دستگاه گوارشی رو هم از کار بندازه و باعث تلف شدن پرنده بشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    توتی
    شماره عضویت
    15175
    درود// آقا من شهریار زندگی می کنم شما یه جا معرفی کنید من اینو ببرم/ یه دامپزشک دیگه بردم گفت نمی دونه مشکلش چیه!!!!!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    توی سایت آدرس دامپزشک هارو سرچ کنید آدرس تعداد زیادی دامپزشک هست که میتونید بهشون مراجعه کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    توتی
    شماره عضویت
    15175
    درود این دکترا که خیلی فاصله دارن/ خواستم ببینم تلفن کلینیک دامپزشکی دانشکده تهران رو کسی داره/ این دامپزشک آخریه به من گفت ببرش اونجا :-(

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    درود این دکترا که خیلی فاصله دارن/ خواستم ببینم تلفن کلینیک دامپزشکی دانشکده تهران رو کسی داره/ این دامپزشک آخریه به من گفت ببرش اونجا :-(
    اونجا اگر میخوای ببری شنبه صبح تا پنج شنبه باز هستن و جمعه دکتر ندارن.زیاد هم ازشون تعریف نمیکنن.برهانی کیا باز نسبتا بهتره.اما حضوری.تلفنی کسی نمیتونه کاری بکنه دوست عزیز.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)