نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو- طوطی اسکندر
    شماره عضویت
    14173

اماده نگهداری انواع طوطی سانان

من پریوش هستم. 50 ساله. حدود 30 سال است که از انواع حیوانات نگه داری کردم. هم اکنون هم حدود 10 سال است که با انواع طوطی سانان آشنایی داشته و از پرندگانی نظیر قناری، کاسکو، طوطی ملنگو، عروس هلندی، شاه طوطی و طوطی برزیلی ( طوطی کوتوله) مراقبت نموده ام. در حال حاضر کاسکو و 2 عدد طوطی ملنگو دارم. عاشق حیوانات هستم و هیچ تفریحی را به بودن با حیوانات ترجیح نمیدهم. آماده پذیرش انواع طوطی هستم، حتی طوطی های پر کن.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    10557
    احتمالا شما فروشنده حیوانات نیستید؟مگه شما چقدر وقت یا فضا برای نگهداری امواع طوطی ها دارید؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط سایلا نمایش پست ها
    احتمالا شما فروشنده حیوانات نیستید؟مگه شما چقدر وقت یا فضا برای نگهداری امواع طوطی ها دارید؟
    سلام.دوست عزیز کسی که پرنده ای رو واگذار میکنه باید نسبت به پرندش احساس مسئولیت کنه و در مورد کسی که بهش واگذار میکنه بی تفاوت نباشه ولی نمیشه نسبت به همه هم بدبین بود.ممکنه این پست یا امثال این پست باعث بحث و مجادله بشه.ممنون از دقت نظرتون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو- طوطی اسکندر
    شماره عضویت
    14173
    نقل قول نوشته اصلی توسط سایلا نمایش پست ها

دوست عزیز من فروشنده حیوانات نیستم. خانه دار هستم. تنها یک دختر داشتم که ازدواج کرده . همسرم هم طی روز سرکار هستند. یک خانه 90 متری دارم و 3 تا طوطیم در خونه ازاد هستند. ضمن تشکر از احساس مسئولیتتون باید بگم اگر کسی بخواد پرنده اش رو واگذار کنه، مسلما بدون تحقیق و دیدن کسی که میخواد پرنده رو بهش بده اینکار رو انجام نمیده. به هر حال من درصدد اثبات خودم به کسی نیستم. من عاشق حیوانات هستم ، همین.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    به هر حال این نوع فعالیت شما خلاف قوانین انجمن پارسی پته

تاپیک بسته شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)